Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

osim toga, da škverovi uspiju proizvoditi barem s nulom, oni stvaraju dodatnu vrijednost … a takvih je malo u našoj državi …


o ovom bi se dalo razgovarat…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ok, vidljivo iz aviona. Ti si sve prebacio u eure? Ili što činiš?

vrebam građevinare u problemima [thumbsup] čekam kada počnu igrati najbrži prst na stanove



Sve stoji, ali što sam ja kriv? Zašto ja i moja firma kroz poreze moramo financirati te škverove?

Nisam baš siguran da tvoja firma financira te škverove. To da radiš u nekoj drvnoj industriji ili nešto slično, ajde … ali ovako …

osim toga, da škverovi uspiju proizvoditi barem s nulom, oni stvaraju dodatnu vrijednost … a takvih je malo u našoj državi …
[/quote]
Molim? Hoćeš reći da mi ne plaćamo poreze? Nije mi baš jasno što si htio reći… Ne samo moja firma nego bilo koja firma u ovoj državi koja posluje legalno plaća porez, od kojeg se izdvaja i za subvencije itd.

Roza upitnik iznad glave. [huh]

No respect

Evo pobježe ti IGH i THNK. Mogao si već zaraditi. Sigurno si imao info i prije ovoga danas.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Evo pobježe ti IGH i THNK. Mogao si već zaraditi. Sigurno si imao info i prije ovoga danas.

ma neću ja od njih hartije koje su im s obzirom na DCF metodu koja je nekad bila multo popularna još uvijek jako precjenjeni [lol]

ja sam materijalni dečko, ja hoću za malu lovu dobiti puno realnih vrijednosti


Roza upitnik iznad glave. [huh]

dobar dan, dobar dan … znate, ja vodim knjigovodstvene usluge pa bi htio reklamu … može 5.000,00 kn + pdv … dogovoreno …

e sad, država će dobiti tvoj PDV, ali pitam te ja: što to znači za ekonomiju naše države … porez na prodavanje magle …

s druge strane, škver kupi sirovinu i od nje napravi gotov proizvod pa ga još uz to izveze … e sad, da taj isti škver to uspije zatvoriti s nulom, opet je napravio više nego ti …

I love the Smell of Profits in the Morning


osim toga, da škverovi uspiju proizvoditi barem s nulom, oni stvaraju dodatnu vrijednost … a takvih je malo u našoj državi …


o ovom bi se dalo razgovarat…
[/quote]

razgovarajmo …

ps istekao ti je rok oklade za ATPL … poslao sam ti na mail …

I love the Smell of Profits in the Morning


dobar dan, dobar dan … znate, ja vodim knjigovodstvene usluge pa bi htio reklamu … može 5.000,00 kn + pdv … dogovoreno …

e sad, država će dobiti tvoj PDV, ali pitam te ja: što to znači za ekonomiju naše države … porez na prodavanje magle …

s druge strane, škver kupi sirovinu i od nje napravi gotov proizvod pa ga još uz to izveze … e sad, da taj isti škver to uspije zatvoriti s nulom, opet je napravio više nego ti …


Pa da ..
kupio je sirovinu u češkoj, naplatio svoju uslugu izrade i dao plaće bosancima i rumunjima…
Kršne li dodane vrijednosti…
Tolio je dodana da nam fali 6 mlrd svake godine. NHF

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!



dobar dan, dobar dan … znate, ja vodim knjigovodstvene usluge pa bi htio reklamu … može 5.000,00 kn + pdv … dogovoreno …

e sad, država će dobiti tvoj PDV, ali pitam te ja: što to znači za ekonomiju naše države … porez na prodavanje magle …

s druge strane, škver kupi sirovinu i od nje napravi gotov proizvod pa ga još uz to izveze … e sad, da taj isti škver to uspije zatvoriti s nulom, opet je napravio više nego ti …


Pa da ..
kupio je sirovinu u češkoj, naplatio svoju uslugu izrade i dao plaće bosancima i rumunjima…
Kršne li dodane vrijednosti…
Tolio je dodana da nam fali 6 mlrd svake godine. NHF
[/quote]

to što pišeš govori o nama samima …
misliš da je SLK kupio opremu u RH?

I love the Smell of Profits in the Morning


Pa da ..
kupio je sirovinu u češkoj, naplatio svoju uslugu izrade i dao plaće bosancima i rumunjima…
Kršne li dodane vrijednosti…
Tolio je dodana da nam fali 6 mlrd svake godine. NHF

i kolega naucio tehnicku analizu [kiss]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

to što pišeš govori o nama samima …
misliš da je SLK kupio opremu u RH?


Vjerojatno nije. Al je ipak u jednom od sektora, ne možeš niti jedan podcijeniti…

Dobro je da smo u bilo kojem…koji plaća porez…[wink]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


i kolega naucio tehnicku analizu [kiss]

Nisam ljubitelj tehničke ako si na to mislio… [wink]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close