Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://money.cnn.com/news/newsfeeds/articles/djf500/200903101121DOWJONESDJONLINE000511_FORTUNE5.htm

"THE FED: Big Banks Will Not Be Allowed To Fail, Bernanke Says
Dow Jones
March 10, 2009: 11:21 AM ET

WASHINGTON (Dow Jones) — Federal Reserve Board Chairman Ben Bernanke stressed Tuesday that major financial institutions would not be allowed to fail given the fragile state of financial markets and the global economy.
…"


Jesi ti to postao "bulish" u zadnje vrijeme?..
[/quote]

Pa ja sam uvijek malo bullish…
Tolko da sam skoro usao kad je croby bio oko 3.000. [lol]
Srecom pa me onaj indijanac odgovorio od toga na brlogu. [tongue]

Samo, sto Ben vice da nece dati da banke propadnu? Ocito su gotove onda… Inace bi drzao jezik za zubima. Strah me i pomislit sto stoji iza toga. Pa da nisu poceli… sumnjat… i u… JPM?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Pa da nisu poceli… sumnjat… i u… JPM?

*vrišt* [shocked]

No respect



Pa da nisu poceli… sumnjat… i u… JPM?

*vrišt* [shocked]
[/quote]

Koja hereza, a?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Nema veze, vidim da planiraju poboljsat mark-to-market pravila… Novi sluzbeni naziv ce biti mark-to-phantasy. [cool]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Poštovani Deimos!
Molim vas da vratite stari avatar! Nazgul vam naime bolje priliči od ovog magarca što ga trenutno imate u avataru!


Pa ja sam uvijek malo bullish…
Tolko da sam skoro usao kad je croby bio oko 3.000. [lol]
Srecom pa me onaj indijanac odgovorio od toga na brlogu. [tongue]

Samo, sto Ben vice da nece dati da banke propadnu? Ocito su gotove onda… Inace bi drzao jezik za zubima. Strah me i pomislit sto stoji iza toga. Pa da nisu poceli… sumnjat… i u… JPM?


Ne mogu se otet dojmu da ne pišeš sam svoj nick… [tongue]…ti si pametniji od ovoga…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!



Pa ja sam uvijek malo bullish…
Tolko da sam skoro usao kad je croby bio oko 3.000. [lol]
Srecom pa me onaj indijanac odgovorio od toga na brlogu. [tongue]

Samo, sto Ben vice da nece dati da banke propadnu? Ocito su gotove onda… Inace bi drzao jezik za zubima. Strah me i pomislit sto stoji iza toga. Pa da nisu poceli… sumnjat… i u… JPM?


Ne mogu se otet dojmu da ne pišeš sam svoj nick… [tongue]…ti si pametniji od ovoga…
[/quote]
Avatar je kriv.


Poštovani Deimos!
Molim vas da vratite stari avatar! Nazgul vam naime bolje priliči od ovog magarca što ga trenutno imate u avataru!

Nije to magarac, to je konj – lipicaner. Tak mi je bar rekao onaj od kojeg sam kupio taj avatar. [cool]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Lepi je konjek ……..jel ima i ženski na prodaji,meni dosadila već ova pjevačica [sealed]

Sutra nema nekih znacajnijih pokazatelja za pratit… Cetvrtak je tradicionalno interesantan.
Ben je uglavnom u ofanzivi… Petljaju sa ometanjem shortanja, mark to market pravilima i vice da nece dati bankama da propadnu. U isto vrijeme ovaj iz Citija vice da imaju "veliki profit ako ne uracunaju gubitke koje imaju". Interesantna konstrukcija. Nije htio reci koliko to ima gubitaka koji nisu uracunati u tu dobit.
[yawn]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Sutra nema nekih znacajnijih pokazatelja za pratit… Cetvrtak je tradicionalno interesantan.
Ben je uglavnom u ofanzivi… Petljaju sa ometanjem shortanja, mark to market pravilima i vice da nece dati bankama da propadnu.[yawn]

omg, imam dežavu na LISTOPAD.

Valjda je pametniji ovaj put?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close