Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne razumijem čime vas je Škegro toliko impresionirao. Za mene je imao nekoliko katastrofalnih izjava. Da mu je netko ponudio on bi na početku odmah prihvatio da trećina svih privatizacijskih poslova ima elemente kaznenog dijela?! Privatizacija je nešto najbolje što se dogodilo Hrvatskom gospodarstvu?! Itd
A njegovo poznavanje aktive, pasive, i vlasničke glavnice me nije nimalo impresioniralo. Inače, Stanković je uništio emisiju. Umjesto da pričaju o trenutnom ekonomskom stanju on ponovo tjera stara, sto puta postavljena, izlizana pitanja.

Mene nije ipmresionirao ali smatram da je jedan od boljih hrvatskih ekonomista (uvijek je i bio).
Vezano za razne afere, ne komentiram, govorim samo o stručnosti.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Stankovićeve emisjije otkad ih vodi sam, bez pomoći zgodnih studentica su meni katastrofa…a ATH katastrofe je bio kad je gostovao Milorad Ronhill Dodik.

Najjača Škegrina izjava je da je država platila više, koristeći usluge HT, 4 mlrd. kuna nego da je koristila usluge drugih teleoperatera. Vidjelo se kako mu slina curi što on nije uzeo te 4 mlrd. kuna preko tvrtki gdje ima svoje prste. [bye]

A ja pomislio da se brine za novce poreznih obveznika… Nego, kolko to drzava trosi na telefone, ako mozes samo tako ustedjet 4 mlrd kn? To su otprilike godisnji izdaci za mirovine branitelja.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Jel to fazan zove sexy line cijeli dan!?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Šuker zove Kunolovca. [lol]


Šuker zove Kunolovca. [lol]

[lol]

To mu je jedina sansa da dodje do love…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Mislim da se nije taj iznos od 4 mlrd. odnosio na godinu dana. Nisam pažljivo pratio jer me živcira taj lik od Škegre. Sad je on vrhunski ekonomista nakon što je prodao banke strancima i omogućio određenim likovima kupnju tvrtki za šaku kuna da bi ih poslije preprodali za stotine milijuna kuna. [bye]



Šuker zove Kunolovca. [lol]

[lol]

To mu je jedina sansa da dodje do love…
[/quote]
A Roha mu u režiji uvaljuje pitanja tipa….tri riječi koje završavaju na -žva?
gužva, spužva i … [lol]


Šuker zove Kunolovca. [lol]

[lol] [lol] [thumbsup]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Cekajte samo da se Suker docepa Rohine prese… Ima da preko noci opljacka sve djecje kasice-prasice. Sto me podsjetilo, moram i kasicu od malog prebacit u EUR… Issss kuna, isssss…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close