Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja nisam toliko optimistican glede turizam dok god treje ova psihoza sa krizom.
Svakih 5 minuta netko govori o smaku svijeta.
To moze biti i istina ali zuto novinarstvo to uvelica jos 100 puta.

Ako bi se psihoza smanjila na prihvatljivi nivo kao sto je g. Skegro jucer rekao da se moze normano razgovarati onda bih cak i bio optimistican glede sezone odnosno bio bih zadovoljan sa 5% pada.

Jako je tesko bilo sto prognozirati jer koliko znam puno ljudi odlazi svugdje last minute pa i ja. Pogotovo u RH koja je jos uvijek driving destination gdje se netreba rezervirati avionsku kartu pola godine unaprijed.

DOci ce dio ljudi koji su isli na Balije, Sejsele i ostalo (koji nisu nista ljepsi od RH) ali ce dio ljudi zbog psihoze otici..

Vrlo velika vaznost po meni je sto se ljdui zbog driving destinacije puno cesce vracaju u RH nego sto bi isli na Bali recimo..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kad si već spomenuo Škegru, jučer je bio vrlo dobar kod Stankovića (koji se koristio svim mogućim populističkim parolama)

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Da, trgao sam se od smijeha…

Zasto mi ne nacionaliziramo banke, vidite kako to amerikanci rade..

Jurcic zna izgovorit bljezgariju..

Ma covjece…

Bio je genijalan, nakraju je toliko nazivcirao Stankovica da je ovaj poceo pricati da nema filmova na triple-playu.

Jedino sto je promovirao dosta metronet i Tele 2 gdje ne zeli priznati da je u gabuli ali ajde…

Starno bahat ali i starsno pametan covjek..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Pametan je škegro, samo je on više za makro nego za mikro, zato mu i ne ide s Quaestusom… A Stankovića neću ni komentirat, Škegro mu je pokušao malo pojasnit kada je krenuo objašnjavat razliku kapitala i aktive al je brzo odustao kad je vidio da ovaj bleji u prazno

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Kad si već spomenuo Škegru, jučer je bio vrlo dobar kod Stankovića (koji se koristio svim mogućim populističkim parolama)

Konačno je netko javno napravio distinkciju između ekonomista i onih koji se "kuže" u ekonomiju.
Jooj Stanković, na ekonomske teme zove ljude sa politološkog…mislim…

Kao da na medicinsku temu pozoveš bravara… [smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Pametan je škegro, samo je on više za makro nego za mikro, zato mu i ne ide s Quaestusom… A Stankovića neću ni komentirat, Škegro mu je pokušao malo pojasnit kada je krenuo objašnjavat razliku kapitala i aktive al je brzo odustao kad je vidio da ovaj bleji u prazno

Škegro nam je bio gost predavač o PDVu prije godinu i pol na faxu….takvog egocentrika i hvalisvaca ja još nisam čuo, ovo jučer je bila soft verzija njegovih nastupa…kad počne pričat o sebi u trećem licu ko merčep, majko mila.
al da se zna nać na pravom mjestu u pravom vrijeme, svakako…tako i sam o sebi priča (u trećem licu) pa može bit i simpatično ajde.

To sto ga je Tudjman postavio za ministra puno govori o njemu… Hrvatska je imala nasljedjen politicki sustav iz Jugoslavije – CK HDZ-a sa Tudjmanom na celu kreira politiku, a vlada izvrsava. Na razini SIV-a.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Škegro je milina u odnosu na ostatak naše ekonomske elite. Kod nas je on neo-liberal, u SAD-u bi bio lijevi centar.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

U ovo vrijeme fakat vise neznam gdje je tko… Izmijesale se karte.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


U ovo vrijeme fakat vise neznam gdje je tko… Izmijesale se karte.

Sve same sedmice i osmice

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Pik zibneri… [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Jedino za betl pozvat…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close