Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Di ti zivis!? Privatnik napise cijenu, ti je platis ili ne. Tako je svugdje u svijetu. Zaspao u socijalizmu?

je je, onda kada zbog te privatnikove cijene svi zapadnemo u problem: gle čuda svi se okrećemo državi i tražimo rješenje od nje … onda nam ne smeta socijalizam …

bando privatnička, svim bi ja vama podijelio dionice iNDG … svima … [angry]

I love the Smell of Profits in the Morning

Dionice INDG ???????,jos uvijek ima onaj Zeva -tariguz,da nisu propali ? pa ovi uskacu .

Ako me nema ,znaci da nisam tu.



Di ti zivis!? Privatnik napise cijenu, ti je platis ili ne. Tako je svugdje u svijetu. Zaspao u socijalizmu?

je je, onda kada zbog te privatnikove cijene svi zapadnemo u problem: gle čuda svi se okrećemo državi i tražimo rješenje od nje … onda nam ne smeta socijalizam …

bando privatnička, svim bi ja vama podijelio dionice iNDG … svima … [angry]
[/quote]

Gledaj fazan, to sa cijanama stanova… Naucili smo na primjeru USA. Sto je niza kamata – veca cijena. Zato jer ljudi racunaju koliki dio svojih primanja su spremni dati za kucu. Sto je kamata manja, rata je manja i cijena raste da opet pojede isti postotak primanja. Drugo je pitanje zasto je kamata bila nerealno niska. Ne, nije kriva nasa drzava za to.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Za to su krivi kejnezijanci. [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Za to su krivi kejnezijanci. [lol]

Ajde vise lec,kako ces sutra u zadrugu ?

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

deimos, ti ćeš dobiti seriju P-A [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

Jel’ ima pokeraša od prije 15 godina, ono "veća-manja"? [huh]
Da proba skužit shemu Crobexa za slijedeći tjedan.

No respect


Jel’ ima pokeraša od prije 15 godina, ono "veća-manja"? [huh]
Da proba skužit shemu Crobexa za slijedeći tjedan.

Ja sam skuzio shemu… Lupas slucajno dok sve ne izgubis. Na srecu ne na svojoj kozi.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

PARIZ, 19. veljače 2009. (Hina) – Hrvatski premijer Ivo Sanader svečano je u četvrtak navečer otvorio novu zgradu hrvatskog veleposlanstva u Parizu u nazočnosti članova hrvatske i francuske vlade, zastupnika, senatora, diplomata i pripadnika hrvatske zajednice u Francuskoj.

"Ako postoji neki grad gdje se Hrvati dobro osjećaju izvan Hrvatske, onda je to Pariz"
, rekao je Sanader.
——-

Jel mi može netko pojasnit podvučeno? hvala

No respect


PARIZ, 19. veljače 2009. (Hina) – Hrvatski premijer Ivo Sanader svečano je u četvrtak navečer otvorio novu zgradu hrvatskog veleposlanstva u Parizu u nazočnosti članova hrvatske i francuske vlade, zastupnika, senatora, diplomata i pripadnika hrvatske zajednice u Francuskoj.

"Ako postoji neki grad gdje se Hrvati dobro osjećaju izvan Hrvatske, onda je to Pariz"
, rekao je Sanader.
——-

Jel mi može netko pojasnit podvučeno? hvala

3. mjesto na Mundialu … meni osobno predrag grad …

još ako šef tako kaže … onda nema pogovora … [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning



"Ako postoji neki grad gdje se Hrvati dobro osjećaju izvan Hrvatske, onda je to Pariz"
, rekao je Sanader.
——-

Jel mi može netko pojasnit podvučeno? hvala

umoran je valjda. budimo suosjećajni.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Meni se čini da on opet pije. [undecid]

No respect

New Report

Close