Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Opet laprdate.
Ajde spavat ili gledat Kucanice.
Krizu ce te prebrodit ako se uhvatite motike,pa evo Febo vec nabavio svinje,drzimo ih kod mene na balkonu.
Iso ,Muso,ne rokcite..zvat ce susjedi inspekciju.
Kod Sakija na tavanu sadimo kukuruz i marihuanu,a jebiga treba imat vesele i uhranjene svinje.
Alien danas viđen u poljoprivrednom kombinatu,zna decko kako se radi.
Cak sam cuo da i Plavi nece da zaglavi,pogodio se sa sucem za dobrotvorni rad na selu,muznja krava.
Bome po malo snalazimo se,Slk otisao sa onim Hari Krisnom u kinu po sjeme rize.
Mig i Biber mute ove propale trgovacke centre da nam prodaju kariole.
Deimos razmislja kako da od 100 kila grozđa napravimo milion litara vina.
Ma mi smo nenadjebivi,ulaznica u nasu zadrugu 500 eu
Kasa kod Zgubija,oj Ameriko sto si ljepa a sa lovom nisi ni daleka.

Tako je
A Fazan će nam svima skupa dolaziti u inspekcijski nadzor [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Sto Cileance pere, ne bih znao.

A normalno da ne znaš kada ova činjenica ne ide u prilog tezi o skupoj državi. To što je neko privatnik ne daje mu za pravo da dere ljude po 2X ili 3X većoj cijeni od cijene proizvodnje.

[tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning



Sto Cileance pere, ne bih znao.

A normalno da ne znaš kada ova činjenica ne ide u prilog tezi o skupoj državi. To što je neko privatnik ne daje mu za pravo da dere ljude po 2X ili 3X većoj cijeni od cijene proizvodnje.

[tongue]
[/quote]

Cijenu diktira ponuda i potražnja, država se može mješati samo fiskalnom politikom i nikako drugačije, najmanje ne javnim apelom za spuštanjem cijena, osim toga veća cijena proizvoda ili usluge=veći porez= veči novac u državnom proračunu, stoga….

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Fazan ?????? hm,njega se nisam sjetio,jebiga …ocerupat cemo ga,trebamo nesto i jest.
Idem lec ,kad zaradite lovu javite mi,imam stasan plan..zaklada u kojoj sam ja na celu.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Fazan ?????? hm,njega se nisam sjetio,jebiga …ocerupat cemo ga,trebamo nesto i jest.
Idem lec ,kad zaradite lovu javite mi,imam srasan plan..zaklada u kojoj sam ja na celu.

Zaklada Diverzant Prsan i partneri

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


načuo nešto o tome, to su ili rijetko naseljena područja ili područja od posebne državne skrbi, radi se na tome da se ta područja nasele i da se smanji koncentracija stanovništva u nekoliko većih sredina, isto tako traže se za ta područja deficitarna zanimanja poput primjerice liječnika…vjerojatno je uvijet da se prihvati nekakav posao skromnih primanja a imovina koju se dobije na korištenje sigurno se ne smije prodati (barem ne prvih x godina), i pobjeći natrag od kuda si i došao…
koliko sam upoznat u taj program javljaju se uglavnom mlađi ljudi ( mahom visokoobrazovani) bez stalnog zaposlenja u domicilnoj sredini, nešto kao imigrantska politika u Novi Zeland samo manje atraktivnih primanja, zajedničko je valjda to što se u oba slučaja(RH ili NZ) korisnici mogu baviti ovčarstvom..

lijepo ti kažem da ljudi rade u OSK i imaju 15 min do posla …

uvjeti su uglavnom da si mlada obitelj, dobna granica i sl.

ovo o čemu ti pričaš isto postoji … bilo neki dan na TV … 2 učiteljice u Lovasu …

ima raznih primjera … samo kada netko prenese takav primjer iz Rumunjske onda se on ne secira … što ti i kakav posao nude, nego se kaže: vidi vidi kako to Rumunji rješavaju …

nego, tko je da zaratimo sa slovencima … mogli bi ovaj vikend malo u pucačinu?

I love the Smell of Profits in the Morning



Sto Cileance pere, ne bih znao.

A normalno da ne znaš kada ova činjenica ne ide u prilog tezi o skupoj državi. To što je neko privatnik ne daje mu za pravo da dere ljude po 2X ili 3X većoj cijeni od cijene proizvodnje.

[tongue]
[/quote]

Di ti zivis!? Privatnik napise cijenu, ti je platis ili ne. Tako je svugdje u svijetu. Zaspao u socijalizmu?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

@Zgubi

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!




osim toga, ja sam gledao Milića koji putuje po Južnoj Americi … tamo je cijena metra kvadratnog 500 Eura … u glavnom gradu Čilea … dočim je kod nas 2000 … jel to zbog državnih troškova, skupe radne snage ili pohlepe privatnog sektora ?

eto razmišljat ću o tome većeras …

To je zbog niske kamate i relativno velike kupovne moci. Osim toga, cijenu su dosta bile napucane zbog onih jeftinih kredita znanstvenim novacima… To je bila jagma kad je bilo aktualno.
[/quote]

Znači znanstveni novaci su napucali cijene…. bagra znanstvena .. [lol]


Znači znanstveni novaci su napucali cijene…. bagra znanstvena .. [lol]

Ha, ha, drama bila… U zeninoj firmi nije prestao zvonit telefon. [lol]
Rezervirali bez da su pogledali…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Fazan ?????? hm,njega se nisam sjetio,jebiga …ocerupat cemo ga,trebamo nesto i jest.

mislim da je već očerupan (kao i večina nas ostalih), pa prelazi na komunizam. [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch



Fazan ?????? hm,njega se nisam sjetio,jebiga …ocerupat cemo ga,trebamo nesto i jest.

mislim da je već očerupan (kao i večina nas ostalih), pa prelazi na komunizam. [smiley]
[/quote]

znaš što bi ja napravio, lijepo proglasio bankrot države, pa raji umjesto obveznica, podijelio dionice iNDG …

pa da vidiš veselja …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close