Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neki Ante Pavić koji sebe naziva novinarom je stavio naslov: "Rohatinski: Ako udovoljimo bankama, moglo bi doći do kreditnog sloma!"

Na žalost reakcija na burzi manje ovisi o onome što je Rohatisnki stvarno reako a više o tome što će ovakvi žuti senzacionalizma gladni kvazi novinari staviti u naslov.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Nastavo na proračun, evo gdje se moglo uštediti 500 miliona kuna.
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f74045da-732f-48f9-90c7-c849ba1e0a12&open=sec

toliko o argumentiranoj raspravi o proračunu …

I love the Smell of Profits in the Morning

Nedavno smo tu raspravljali o temi CHF kredita, drago mi je da dijelim stav sa guvernerom….

Rohatinski: "HNB ne može i ne želi ništa učiniti oko kredita u švicarskim francima. Upozoravali smo na rizike više puta, svi su akteri znali što mogu očekivati i sad se suočavaju s posljedicama."

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Na žalost reakcija na burzi manje ovisi o onome što je Rohatisnki stvarno reako a više o tome što će ovakvi žuti senzacionalizma gladni kvazi novinari staviti u naslov.

Isto kao i golobradi kvazianalitičari, koji neobjektivno govore o stanju na burzi i tjeraju vodu na svoj mlin. Jutros su davali izjave kako će Roha sigurno dati neke super vijesti što bi trebalo okrenuti Burzu u pozitivnom smjeru. Koliko god nam je svima pun kufer recesije i minusa na Burzama, gore je kad se mutav pravi analitičar, nego novinar.

Dok sam živ, neću zaboravit kontradiktorne Stojićeve savjete iz 2007. dok je bježao glavom bez obzira iz DLKV, PTKM i ostalih.

No respect


Dok sam živ, neću zaboravit kontradiktorne Stojićeve savjete iz 2007. dok je bježao glavom bez obzira iz DLKV, PTKM i ostalih.

auuuuuuu dirnu me u ranu …

I love the Smell of Profits in the Morning



Dok sam živ, neću zaboravit kontradiktorne Stojićeve savjete iz 2007. dok je bježao glavom bez obzira iz DLKV, PTKM i ostalih.

auuuuuuu dirnu me u ranu …
[/quote]
Pa jel’ nije tako bilo? I nikom ništa… I danas je poštovan i ugledan analitičar.

Sad će ispast i kak je super, jer je predvidio krah i pobjegao na visokim cijenama, jer "je strategija profit", makar je obmanjivao javnost svojim izjavama. Takvu je strategiju imao i Luković kad je prodao svoj udio i kad je Dinko kupovao Ingru na 60K. Sve heroj do heroja.

No respect

Šta je to Stojić prodao? Preporuke su mu katastrofalne ali mislim da se radi o naivnosti i neznanju a ne o lošoj namjeri

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.




Dok sam živ, neću zaboravit kontradiktorne Stojićeve savjete iz 2007. dok je bježao glavom bez obzira iz DLKV, PTKM i ostalih.

auuuuuuu dirnu me u ranu …
[/quote]
Pa jel’ nije tako bilo? I nikom ništa… I danas je poštovan i ugledan analitičar.

Sad će ispast i kak je super, jer je predvidio krah i pobjegao na visokim cijenama, jer "je strategija profit", makar je obmanjivao javnost svojim izjavama. Takvu je strategiju imao i Luković kad je prodao svoj udio i kad je Dinko kupovao Ingru na 60K. Sve heroj do heroja.
[/quote]

Sjećaš se moje tablice u kojoj sam to sve prikazao?!
Iako ga je blueman branio.

I love the Smell of Profits in the Morning


Pa jel’ nije tako bilo? I nikom ništa… I danas je poštovan i ugledan analitičar.

Tesko. Mozda je ugledan i postovan naivcima koji ga nisu skuzili. Nama koji smo ga procitali nemre vise nikad biti ni postovan niti ugledan. Bolje da se ne izrazim kakav je rejting dobio


Šta je to Stojić prodao? Preporuke su mu katastrofalne ali mislim da se radi o naivnosti i neznanju a ne o lošoj namjeri

ha ha ha ha ha ha hahahahahahaahahah …

I love the Smell of Profits in the Morning

Ozbiljno pitam? Možda imaš neke informacije koje ja nemam.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Ozbiljno pitam? Možda imaš neke informacije koje ja nemam.

u vrijeme kada nam se lomila burza, on je davao preporuke za kupnju dionica koje je HYPO prodavao … ja sam negdje napravio i tablicu … počeli su prodavati u špicu crobija i istovarali se cijelim putem dolje …

a on je uredno davao preporuke: DLKV strong buy …

eto, mi smo malo zaključili da je u sukobu interesa, ali … [smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close