Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sanader: Drugi mirovinski stup je promašaj

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3235610/index.do

Mogao bi se taj "kas prema bankrotu" ubrzati…. nažalost ovakvim katastrofalnim idejama u našem političkom svijetu nema ozbiljne opozicije.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Sanader: Drugi mirovinski stup je promašaj

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3235610/index.do

Mogao bi se taj "kas prema bankrotu" ubrzati…. nažalost ovakvim katastrofalnim idejama u našem političkom svijetu nema ozbiljne opozicije.

zanimljivo..

mozda ce gosn. Novoselac morati naci drugi posao.
[huh]

kolo srece uokoli vretec se ne prestaje..
ko pod drugim jamu kopa..etc [tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Sanader: Drugi mirovinski stup je promašaj

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3235610/index.do

Mogao bi se taj "kas prema bankrotu" ubrzati…. nažalost ovakvim katastrofalnim idejama u našem političkom svijetu nema ozbiljne opozicije.

"

Riječ je o brizi za hrvatske građane , koji su izrazili nezadovoljstvo, a mi sada reagiramo i želimo izaći iz toga, poručio je Sanader.
…"

Sanader

"Briga partije za nase zdravlje – svetao primjer covjecnosti"
natpis na Golom otoku.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Nema to veze s Novoselcem. Imaš prvi stup koji je na 20 milijardi uplata potpomognut još sa 15 milijardi kuna iz proračuna i 2.stup koji je na tržišnom principu. I sad oni proglase 2.stup promašajem. Stvarna slika im je promašaj pa ajmo i dalje mazat sami sebi oči lovom iz proračuna. Dno dna.

A kada se gleda sa strane tržišta znamo kako bi utjecao odlazak mirovinaca i koliko je bilo pametno ulazit na tržište prije par godina a izlazit sada….

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Mogao bi se taj "kas prema bankrotu" ubrzati…. nažalost ovakvim katastrofalnim idejama u našem političkom svijetu nema ozbiljne opozicije.

Vjerovatno neće ništa dirat, uvijek postupe suprotno od onog što govore [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

To vam je efektivni default na domace obveznice u vlasnistvu mirovinaca… Prebacit ce sve u drzavni portfelj, pa ce si iskrizat.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


[b,
deimos[/b]]
Mogao bi se taj "kas prema bankrotu" ubrzati…. nažalost ovakvim katastrofalnim idejama u našem političkom svijetu nema ozbiljne opozicije.

Vjerovatno neće ništa dirat, uvijek postupe suprotno od onog što govore [lol]

[/quote]

Krivo si nesto kvotao… Nisam to ja napisao.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

mirovinski fondovi su najveca legalna piramida, cisti financijski inzenjering. [yawn]

trziste..ehm..o tome bi se dalo..i o trzisnim cijenama..

nego, kako bi izgledalo da je Crobex na npr. 3000pts, jel bi onda bio 2. stup promasaj?
i ako ukinu drugi stup, jel se ukida Novoselčevo radno mjesto, to me najvise zanima. [lol]

ne vidim nacina kako bi mirovinci izasli s trzista, a da Crobex ne bude 100-200 bodova

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Bravo mirovinci, dobre su vam bile kupovine od članova uprava i njihovih ipo-a i
dokapitalizacija….npr. da se prisjetimo mgma, atgr, ingr, viro, ina mjesec dana
po 2900kn, igh, ma nema im kraja kad bi nabrajo…..ako se bude moglo ja bi uzeo
čitavu lovu iz drugog stupa u svoju privatnu kasu a oni nek rasprodaju da nas isplate…


Krivo si nesto kvotao… Nisam to ja napisao.

Ispravio, greška u brzini…

When speculation has done its worst, two and two still make four.



Mogao bi se taj "kas prema bankrotu" ubrzati…. nažalost ovakvim katastrofalnim idejama u našem političkom svijetu nema ozbiljne opozicije.

Vjerovatno neće ništa dirat, uvijek postupe suprotno od onog što govore [lol]
[/quote]

Citiraš mene a piše "deimos"?? ok imamo slične stavove al ovo je previše [smiley]

Nadam se da ništa od ovoga ali bojim se da će raja ovo objeručke prihvatit, svi koji mogu profitirat prelaskom natrag u 1. stup + njihove obitelji to je već velika masa …

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


ne vidim nacina kako bi mirovinci izasli s trzista, a da Crobex ne bude 100-200 bodova

Koji uopće način postoji? OIF su na koljenima u odnosu na njih…

When speculation has done its worst, two and two still make four.

New Report

Close