Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mudrinić vs Sanader

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ambicija-osveta-rusenje-kulta-sto-je-ivica-mudrinic-zelio-postici-dosad-najzescom-kritikom-sanadera/419903.aspx

Oho… Izgleda da je Mudrinić procijenio da će se nekome zaljuljati položaj pa priprema podlogu da sebe ugura.

@beholder
mislim da prica o dividendi nije kljucna, sto ne znaci da se mozda nesto ne valja iza brda. Vjerovatno ga je ovisnost Sanadera o novcima iz HT-a osnazila. HT je vec kupio mislim 700 milja kn trezorskih zapisa, a cash-a jos ima dosta. Mislim da je Mudrinic samo glasnogovornik struje HDZ-a. Nitko se unutar HDZ-a nebi tako nesto usudio reci, pa je izabran netko tko je van politike, ali opet na dovoljno mocnoj poziciji da ga Sanader ne dotuce. To vam je kao dok Sanader vice "ne bojkotirati Slovence", HNS pocne vikat "Ne ici na pripreme u Sloveniju". HNS je samo glasnogovornik HDZ-a.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



Mudrinić vs Sanader

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ambicija-osveta-rusenje-kulta-sto-je-ivica-mudrinic-zelio-postici-dosad-najzescom-kritikom-sanadera/419903.aspx

Oho… Izgleda da je Mudrinić procijenio da će se nekome zaljuljati položaj pa priprema podlogu da sebe ugura.
[/quote]

Ionako je htio neko ministarsko mjesto, pa mu nije proslo. [tongue]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



@beholder

mislim da prica o dividendi nije kljucna, sto ne znaci da se mozda nesto ne valja iza brda. Vjerovatno ga je ovisnost Sanadera o novcima iz HT-a osnazila. HT je vec kupio mislim 700 milja kn trezorskih zapisa, a cash-a jos ima dosta. Mislim da je Mudrinic samo glasnogovornik struje HDZ-a. Nitko se unutar HDZ-a nebi tako nesto usudio reci, pa je izabran netko tko je van politike, ali opet na dovoljno mocnoj poziciji da ga Sanader ne dotuce. To vam je kao dok Sanader vice "ne bojkotirati Slovence", HNS pocne vikat "Ne ici na pripreme u Sloveniju". HNS je samo glasnogovornik HDZ-a.

Sumnjam da su tako suptilni u HDZu….prije su to njihova sitna međusobna kokošarenja.
Iako me u posljednje vrijeme HDZ i Dr. Ivo Sanader (inače moj dobar prijatelj, obožavam ovo reć [lol] ) ugodno iznenađuju.

Nije sitno kokosarenje kad napadnes premijera direktno. U HDZ-u donosi smrtnu presudu napasti vodju, za razliku od SDP-a, gdje napad na vodju povlaci smrtnu presudu. [lol]
Jedino se Vladimir Seks uspio izvuci iz toga, ali to je vec druga prica.

Da su htjeli kokosarili, napali bi nekog drugog, mozda nekog ministra.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Uostalom, tuce se za 5-6 miljardi kuna imovine HT-a, lako utrzive. Tebi je to kokosarenje?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

http://www.poslovni.hr/107624.aspx

6,9% ce platit drzava za 750 milja EUR izgleda. Malo su uzicali diskont od zadnje ponude. [cool]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Mala bara, a puno krokodila… [undecid]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Uostalom, tuce se za 5-6 miljardi kuna imovine HT-a, lako utrzive. Tebi je to kokosarenje?

U baš to sumnjam, da su takve važne stvari uzrok prepucavanja, kad treba podjelit kolač naši političari uvijek nekako postignu "konsenzus" daleko od očiju javnosti.
Možda se Mudrinić samo digo na ljevu jutros, možda ga jedna od onih zgodnih kćerki naživcirala jer je vidio u Indexovoj Nightlife galeriji….mmmMudrinićke. [tongue]

Gledaj knoxic, u takvih politickih struktura, borbe su suptilne i obicno "by proxy". Jedino u demokratskom sustavu sukobi su javni u odredjenoj mjeri. Kod nas su uvijek tihe borbe ispod povrsine. Sto mislis da se u komunizmu nisu struje sukobljavale? Formalno su svi bili velika zajednica, a svako malo nekom bi podmetnuli nesto, recimo privredni kriminal i sl., da ne izgleda ko politicki sukob. Oni koji su dublje zaglibili su dobili "kroglo v celo", pod optuzbom "kontrarevolucije". Alo dobro, to su bila malo grublja vremena. Ali rijetko si mogao vidjeti ikakav sukob javno.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Uostalom, tuce se za 5-6 miljardi kuna imovine HT-a, lako utrzive. Tebi je to kokosarenje?

prije je u pitanju lova (dividenda) i hansov interes nego nekakva politička borba.

osim toga, nisam znao da se mudriniću trese mjesto u HTu????? [huh]
i da bi on mjenjao mjesto koje mu donosi 160.000 kuna mjesečno+bonusi+što mazne sa strane+što je cijeli outsourcing povjeren njegovim privatnim tvrtkama+dionice
za mjesto ministra čija je plaća 15.000 kuna, a kost već dobrano oglodana.
to mi baš ne drži vodu

Ocito ima mjesta koje donose vise. IMHO politicka unutarstranacka borba.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close