Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Daj neka netko tko je pretplatnik pusti cijeli razgovor, taman me narajcalo………….

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ



Tomo Petrov sad za seebiz radi. Usporedio je Erste, PBZ i ZABA. Ima dionice sve tri.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/koja-je-banka-bolja%3f-erste%2c-pbz-ili-zaba%3f,35882.html

Kako će vam to pomoći što one lijepo deru na kamatama i kojekakvim naknadama kad uglavnom ne daju dividendu a kapitalnim rastom zaostaju za većinom drugih.
Meni je to bez veze, držati Ribu ili Zabu kad je prinos nikakav ili malo veći od nikakvog.
Bankarske dionice bi trebalo držati jedino ako imate viška sredstava da malo diperzirate rizik, niš drugo.
Za ku.ac su brate, eto iskreno.
A i kotiraju samo zato da Uprave mogu na burzi prodati opcijske dionice budalama, po teoriji veće budale
[/quote]

slažem se

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Daj neka netko tko je pretplatnik pusti cijeli razgovor, taman me narajcalo………….

plati, pa čitaj.

ili googlaj [smiley]
Vaš link

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Opet se Rohatinski fajta sa bankarima!
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7d311b9c-2c24-4698-baf3-082990ba562a&ref=rss

Kako će vam to pomoći što one lijepo deru na kamatama i kojekakvim naknadama kad uglavnom ne daju dividendu a kapitalnim rastom zaostaju za većinom drugih.
Meni je to bez veze, držati Ribu ili Zabu kad je prinos nikakav ili malo veći od nikakvog.
Bankarske dionice bi trebalo držati jedino ako imate viška sredstava da malo diperzirate rizik, niš drugo.
Za ku.ac su brate, eto iskreno.
A i kotiraju samo zato da Uprave mogu na burzi prodati opcijske dionice budalama, po teoriji veće budale

Vrijedi za 95% dionica na ZSE.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Asko to se da iskoristiti kad uprave divljački počnu udarat po bidu [wink] Joj meni je najdraža situacija kad uprava prodaje a trezor kupuje [lol]


Asko to se da iskoristiti kad uprave divljački počnu udarat po bidu [wink] Joj meni je najdraža situacija kad uprava prodaje a trezor kupuje [lol]

Meni su vazda najdraže bile dokapitalizacije [smiley]

Dokap od 50% dionica, jabuka se umjesto na 2 dijeli na 3 dijela, a cijena komada jabuke poraste 50%.
To me uvijek fasciniralo, ali nisam se bunio.

No respect



Asko to se da iskoristiti kad uprave divljački počnu udarat po bidu [wink] Joj meni je najdraža situacija kad uprava prodaje a trezor kupuje [lol]

Meni su vazda najdraže bile dokapitalizacije [smiley]

Dokap od 50% dionica, jabuka se umjesto na 2 dijeli na 3 dijela, a cijena komada jabuke poraste 50%.
To me uvijek fasciniralo, ali nisam se bunio.
[/quote]

Je i piso si istovremeno priče za malu djecu o dokapitalizacijama….no bio si naivan il
si se pravio englez….


Je i piso si istovremeno priče za malu djecu o dokapitalizacijama….no bio si naivan il
si se pravio englez….

Zadnji dokap u kojem sam sudjelovao je bio par mjeseci prije nego si uopće bio član ovog foruma.

I moš pričat što hoćeš, bilo je pokušajta diskreditiranja na desetke, tak da ono…. [thumbsup]

No respect

Zlatna vremena su prošla da dionica poleti 30-40% na objavu o dokapu [cry]



Je i piso si istovremeno priče za malu djecu o dokapitalizacijama….no bio si naivan il
si se pravio englez….

Zadnji dokap u kojem sam sudjelovao je bio par mjeseci prije nego si uopće bio član ovog foruma.

I moš pričat što hoćeš, bilo je pokušajta diskreditiranja na desetke, tak da ono…. [thumbsup]
[/quote]

Niš ti ja ne zamjeram al tamo 2007-me ste pisali hvalospjeve o dokap. ak se
dobro sjećam uljanik plovidbe, čak je bila i dva puta te godine ak se ne varam….


Meni su vazda najdraže bile dokapitalizacije [smiley]

Dokap od 50% dionica, jabuka se umjesto na 2 dijeli na 3 dijela, a cijena komada jabuke poraste 50%.
To me uvijek fasciniralo, ali nisam se bunio.

Cijena je u najvećem broju slučajeva rasla od objave dokapa do ex-date a padala nakon toga tako da ova konstatacija ne stoji

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close