Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa imamo jos za prodati HEP ak zagusti… [tongue]

A tko će to kupiti HEP uz ovakve cijene el. energije???



Potražnja za domaćom valutom je prejaka, pa u tom smislu se ne očekuje deprecijacija kune na kratki a ni na dugo rok.

je, ali je i ima puno …
[/quote]
Trenutno 15,5 milijardi.

If something is too good to be true...it probably is.

hvala, kolega iz HNB-a

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


hvala, kolega iz HNB-a

ne pizdi … forum je anoniman …

I love the Smell of Profits in the Morning


hvala, kolega iz HNB-a

DZS

If something is too good to be true...it probably is.



pa imamo jos za prodati HEP ak zagusti… [tongue]

A tko će to kupiti HEP uz ovakve cijene el. energije???
[/quote]
onaj koji će nakon kupnje cijenu el. energije povećati, izjednačiti sa cijenama vani…

glavno da je roha s.ičko 280 milja eura deviznih rezervi na poklon tečaj 7,10 al
je zaboravio da bude moro potrošit sve rezerve ak ga misli tak zadržat i evo ti sad …..



hvala, kolega iz HNB-a

DZS
[/quote]

hmmmmm….a koliko ste sigurni u ažurnost i točnost podataka koje vam po zakonskoj direktivi šalju
uglavnom računovođe? [huh]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


glavno da je roha s.ičko 280 milja eura deviznih rezervi na poklon tečaj 7,10 al
je zaboravio da bude moro potrošit sve rezerve ak ga misli tak zadržat i evo ti sad …..

Ali i uzeo puno para Mađarima pri kupnji INE.

If something is too good to be true...it probably is.



glavno da je roha s.ičko 280 milja eura deviznih rezervi na poklon tečaj 7,10 al
je zaboravio da bude moro potrošit sve rezerve ak ga misli tak zadržat i evo ti sad …..

Ali i uzeo puno para Mađarima pri kupnji INE.
[/quote]

a vanjskotrgovinski deficit? kako će se on financirati? u HRK?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



šta tu ima mistično? ne znam ti napamet koliko je bio crobi na početku godine kad je BDP bio tih 1,6% manji nego danas, ali mislim da je bio oko 5250. porast od 1,6% bio bi 5350. prosto ko pasulj, živio mi!

Pa eto, ja uvrstio u digitron…
CROBEX 3.1.2005. 1.577,92
Znaci, sa nekim nominalnim rastom od 7,5% godisnje tijekom 4 godine, na prvi radni dan 2009. bi trebao biti po mojim proracunima: 2.107,26
Moj izracun fulava za otprilike 15%, tvoj za znatno vise (neda mi se ni racunat). Ako uracunamo buduca ocekivanja zbog prijetece nam krize, odbijemo nesto zbog toga i eto me tocno na targetu.
[cool]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



glavno da je roha s.ičko 280 milja eura deviznih rezervi na poklon tečaj 7,10 al
je zaboravio da bude moro potrošit sve rezerve ak ga misli tak zadržat i evo ti sad …..

Ali i uzeo puno para Mađarima pri kupnji INE.
[/quote]

Ta ina je ljudi bila potez stoljeca… Madjari nakon toga bankrotirali, mi jos plivamo. MIslim da im je gorak okus u ustima zbog toga jos uvijek. [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close