KABA (Karlovačka banka d.d)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KABA (Karlovačka banka d.d)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naredni tjedan držite oko na kabi, a prst na mišu, pa ako ode preko stotke zadnji čas vam je za kupiti [angry]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Ko ce im prodat ?
Vjerovatno vi G.Puding

MRAVAK JE MOJ IDOL..LAZE, VARA ,KRADE I STAN MI DADE.

ako nešto kupiš povoljno, zar ti je važno od koga si kupio ?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


ako nešto kupiš povoljno, zar ti je važno od koga si kupio ?

je po bar 130 kn, onda taj isti "dokapitalizira" po 100 ili možda 50 kn jer njemu uprava da pravo a tebi neda, ajd reci gazdi da izmjeni članak 19a i možemo odmah na bar 300 kn

Cijena dionice danas pada uz vrlo mali promet. Ako netko zna nešto više o mogučem povečanju temeljnog kapitala izdavanjem novih dionica bilo bi lijepo da to napiše ovdje na forumu. Imam 300 dionica KABE oko 1,5 godinu i prošao sam sa njom sve "scile i haridbe", jednostavno neznam što sa njom da radim. Neznam dali da ju držim i dalje ili da ju prodam a novac pokušam "okrenuti" na nekoj drugoj dionici.


Cijena dionice danas pada uz vrlo mali promet. Ako netko zna nešto više o mogučem povečanju temeljnog kapitala izdavanjem novih dionica bilo bi lijepo da to napiše ovdje na forumu. Imam 300 dionica KABE oko 1,5 godinu i prošao sam sa njom sve "scile i haridbe", jednostavno neznam što sa njom da radim. Neznam dali da ju držim i dalje ili da ju prodam a novac pokušam "okrenuti" na nekoj drugoj dionici.

Ma kuda sada prodavati kada je niska cijena. Strpi se biti ćemo ili pukovnici ili pokojnici.

to meni ponavljaju na Slatinskoj banci stručnjaci već mjesecima,a dionica stoji li ga stoji
da je novac bio u bilo ćemu drugom već bi bilježio lijepi plus [angry]

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

sad je kasno za okrenuti novac imam je i ja kupovala po 330 a vidi sad cijene sad treba cekati vjerujem isplatit ce se pozz strpljivima [smiley]

Strpljenja mora biti. Cijenu vodeći dioničari žele (i uspijevaju) zauzdati na ispod 100 kuna jer im je bitno da ne naraste previše do dokapitalizacije koju namjeravaju provesti. Mišljenja sam da će dokapitalizacija ovaj puti cjenovno poštena ali će u njoj moći sudjelovati samo odabrani.

mi iz kompanije "zuker und klaker" nismo ovih dana niš’ pisali o kabi, a ona danas tako lijepo ide, milina gledati-praznik za oči…a nije da nije rečeno "oko na kabu, prst na miša"

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Kad ne pišemo znaći da je O.K.
A biti če još i bolje. Koji dan predah pa opet gore.
LP

lijepa dionica, ne znam koja je ljepša kaba il’ validus, a budućnost je prekrasna i jednoj i drugoj…kad završe škole dobro ćemo ih udati [proud]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close