KABA (Karlovačka banka d.d)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KABA (Karlovačka banka d.d)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možete imati na tisuće dionica i biti isključeni iz procesa dokapitalizacije, kao i prije 3 godine.

samo polako, lagani gemištec, i fer informacije [cool]


Možete imati na tisuće dionica i biti isključeni iz procesa dokapitalizacije, kao i prije 3 godine.

pa dobro molim Vas da li mi Vi mozete objasniti o kakvoj dokapitalizaciji se radi?????????????????
unaprijed hvala
pofuk

Mogu. ali uktratko piše i na predhodnoj strani ove teme.

"Uprava Banke ovlaštena je donijeti odluku o isključenju prava prvenstva postojećim dioničarima pri upisu novih dionica."

Zanči radi se o povećanju temeljnog kapitala idavanjem redovnih dionica privatnim izdanjem uz moguće isključivanje prava postojećih dioničara da u njoj sudjeluju, sukladno članku 308. stavak 4. Zakona o trgovačkim društvima.

Piše jasno ko dan.


Mogu. ali uktratko piše i na predhodnoj strani ove teme.

"Uprava Banke ovlaštena je donijeti odluku o isključenju prava prvenstva postojećim dioničarima pri upisu novih dionica."

Zanči radi se o povećanju temeljnog kapitala idavanjem redovnih dionica privatnim izdanjem uz moguće isključivanje prava postojećih dioničara da u njoj sudjeluju, sukladno članku 308. stavak 4. Zakona o trgovačkim društvima.

Piše jasno ko dan.


je imas
prav
hvala ti
kaj se men tice to je ok
ja sam za makar koga uopce interesira za sto sam ja
pofuk
enivej jos jednom ti hvala

Gosp. Pofuk, dugo se to provlači po forumu, zato i je cijena ovako nisko i zato je kaba jedina dionica koja je još pala od ožujka a ne porasla barem 100 % kao ostale. No od ove cijene može samo gore.
No nigdje nisam vidio dokaz za tu dokapitalizaciju, koja ni ne mora donijeti ništa loše ako bi i bila. A može donijeti i dobro jer nesmije biti ispod 100 ili čak 150 kn.

Mislim da je dokapitalizacija dobra budući će povećati stopu adekvatnosti kapitala banke. Cijena na burzi je sada u rukama Šole i Uprave budući im ne odgovara da naraste bitno više od cca 100-120 kuna kako bi mogli u miru dokapitalizirati.
U svakom slučaju neka već krenu već jednom s tim tako da cijena može slobodno doći na svoje.

ispricavam se vjerojatno sam vec i Vama i sebi dosadan
imam svoj osnovni posao tako da nisam profic u dionicarstvu i stoga mi je neko maznuo pred nosom onih 1500 kom neki danpo 79 kaj su letvicu stavili da dionica nejde gore,tolko kuzim
ali imam jedno drugo pitanje kaj se tice te dokapitalizacije
onaj nadasve simpaticni droEKTER tu pise o 100 kuna ili tak nesto
sad mi nista nije jasno
provjeravao sam i nasao sam u dokumentima da je Gospodin Goran pl.ZEC Ivanisevic dokapitalizirao po 150,ujedno sam nasao jos jedno meni zanimljivo ime u dokumentima
e sad ako su oni po 150 kak sad mislite da ce biti po 100????
doktor etker je rekao ak je po 100 da na burzi treba biti 200,ali Ivanisevic kad je po 150 mislim da je bila 300 tak da je doktor u pravu u jednu ruku ali u drugu nije
kako iznimno cijenim lik i djelo g Ivanisevica znam da je svojedobno uletio u gradjevinu i nije bas zaradio a znam isto kad je uletavo u ovo da mi je reko jedan kolega da je dobro uletio i da ce oploditi
dajte nek mi sad neko objasni kak bi Ivanisevic kao smiren covek reagiro da sad skuzi da drugi rade dokap. po 100 a on je po 150 ako bude uopce bilo dokap
unaprijed hvala
pofuk

Misliš na ovog pod brojem 3, hrvatskog branitelja? [proud]
http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:52:3881681918331649::NO:RP::


Misliš na ovog pod brojem 3, hrvatskog branitelja? [proud]
http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:52:3881681918331649::NO:RP::


pa sta je to ovaj???
Hydraulic control rod drive for a nuclear reactor – Patent 5276719
Batheja, Pramod (Erlangen, DE) Meier, Werner (Kunreuth, DE) Rau, Peter (Leutenbach, DE). Application Number: 07/929980. Publication Date: 01/04/1994 …
http://www.freepatentsonline.com/5276719.html – Similar
by M Chelliah – 1994
pofuk

Sam ti rekao da je opasan, radi nuklearne reaktore.
Sorry, samo sam se šalio, nemam pojma tko je tip. [tongue]

Pramod Batheja je vlasnik hibridnih instrumenata koji ga vlasnički povezuju s Kabom.

New Report

Close