KABA (Karlovačka banka d.d)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KABA (Karlovačka banka d.d)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

iskrcali se?
gotovo navlačenje [cool]


U Belju 9600000…boli glava, neću računati dalje.

dragi Gospodine lojtra
evo javljam se
danima ne prestajem razmisljati o Vama i ljudskoj psihi
htio sam reci da sam jos uvijek tu na ovoj temi sa Vama jer sam stekao dojam da ste bili tu sami bez ijednog forumaskog prijatelja………………..
ja Vas nisam napustio na ovoj temi
pofuk


iskrcali se?
gotovo navlačenje [cool]

uopa …….to je izazov
ja ostajem sa Gospodinom lojtrom ne zato sto mislim da c e dionica rasti nego ne volim kad su mi prijatelji usamljeni
pofuk


iskrcali se?
gotovo navlačenje [cool]

pa nisi trebo tak na glas reci da sam izasao
sigurno ce jos neki hlebinac poput mene lupiti sad po bidu
pofuk

Tko bi pametan izašao iz ove dionice na ovoj cijeni…pa zar vi ne čitate izvješća koja daje uprava, ako čitate onda ste sigurno primjetili da namjeravaju dokapitalizirati banku sa novom emisijom dionica u količini do 675.000 komada, a kak’ da ta dokapitalizacija uspije ak’ na burzi bude ova cijena. Da bi dokapitalizacija bila uspješno prpvedena cijena dionice na burzi mora biti barem dvije nominale.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Tko bi pametan izašao iz ove dionice na ovoj cijeni…pa zar vi ne čitate izvješća koja daje uprava, ako čitate onda ste sigurno primjetili da namjeravaju dokapitalizirati banku sa novom emisijom dionica u količini do 675.000 komada, a kak’ da ta dokapitalizacija uspije ak’ na burzi bude ova cijena. Da bi dokapitalizacija bila uspješno prpvedena cijena dionice na burzi mora biti barem dvije nominale.

…..da ……..sad mi nije nista jasno
pa Vi ste jos uvijek sa nama’???????
pofuk


Tko bi pametan izašao iz ove dionice na ovoj cijeni…pa zar vi ne čitate izvješća koja daje uprava, ako čitate onda ste sigurno primjetili da namjeravaju dokapitalizirati banku sa novom emisijom dionica u količini do 675.000 komada, a kak’ da ta dokapitalizacija uspije ak’ na burzi bude ova cijena. Da bi dokapitalizacija bila uspješno prpvedena cijena dionice na burzi mora biti barem dvije nominale.

Može to po hrvatski?
Hvala!

može samo riječ "prpvedana" , treba pisati provedena [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

gospon polfuk, ja sam još uvijek s vama, a bojim se da ću uskoro ostati bez vas, jer kad cijena poskoči još dvadesetak posto odoste vi, a ja ostadoh da čekam dokapitalizaciju [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


gospon polfuk, ja sam još uvijek s vama, a bojim se da ću uskoro ostati bez vas, jer kad cijena poskoči još dvadesetak posto odoste vi, a ja ostadoh da čekam dokapitalizaciju [thumbsup]

Pošto ćeš dokapitaliziratI? Hvala!


Da bi dokapitalizacija bila uspješno prpvedena cijena dionice na burzi mora biti barem dvije nominale.

U kojem to zakonu piše da mi je znati?

To morate pitati upravu banke, ja samo znam da je prošla dokapitalizacija išla po 150 kuna…

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close