JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
JNAF
860,00
860
1
850,00
870,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

netko tako slavodobitno stoji na vjetrometini, čekajući da mu netko prospe još koju po bidu ?

ode na 5.000

ajde dobro nije 47%, ali je 31%, ali je zato dobit uzletjela 52% i to nikoga ne zabrinjava, možda će kada Zoki zatraži dividendu


ode na 5.000

kada? zašto?

Kune nisu problem, kuna nema

netko je ubacio 8 mil. a nisam ja, pa me zanima zna li netko nešto, ako nije kakav strani fond ?

Nisi ti ali je AZ nego ovih dana tj 10 izlazi promet DZS po HR lukama,Luka Omisalj je imala sjajan index u travnju pretovareno 50posto vise nego u travnju prosle godine inace preko te luke pretovara Jnaf

10.07.2015


Nisi ti ali je AZ nego ovih dana tj 10 izlazi promet DZS po HR lukama,Luka Omisalj je imala sjajan index u travnju pretovareno 50posto vise nego u travnju prosle godine inace preko te luke pretovara Jnaf

hvala, za Omišalj znam da je tamo izgrađeno skladište, nešto je to Đuro radio, samo nema nikada dividende, ali temeljni kapital raste, duga nema, cijena pomalo……..ma sve 5

opet blok, imamo li rezultate danas, nisam našao ništa

rano je za izviješće, krajem srpnja u pravilu im bude polugodišnje

"Pokušaj je prvi korak ka neuspjehu." Homer Simpson Caveat emptor

ipak će biti isplate dobiti, ne može Vlada bez naših novaca

nije puno ali veseli 56kn po dionici

New Report

Close