JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Snažna predkcijska snaga kriznog modela jednog od najjačih tehničara:

[emo_palacg]

LEAVE THE WORLD BEHINED


Snažna predkcijska snaga kriznog modela jednog od najjačih tehničara:

[emo_palacg]


ako se povijest ponovi, mi je moramo takvu kakva jeste prihvatiti, čak i dividendu ćemo prihvatiti u 9 mj.[emo_smijesak]

ima li živih na ovoj dionici?

meni je baš zato zanimljiva, totalno je van fokusa, niko ne piše, niko je ne spominje, ne miče se nikud, ne raste u ovoj euforiji.
ali nema ni aska, baš, mjesecima sam skupljao ovu svoju siću.
ukratko, zaboravljena od svih!

ne znam hoće li biti što od istraživanja nafte u Jadranu, nadam se da hoće, zbog zemlje općenito, a mislim i da bi Janaf tu mogao omastiti brke.
Također peripetije s Rusima (i energetskim pravcima (Južni tok i DruzbAdria), također im idu na ruku. Pogotovu ako Evropljani nasjednu na američke provokacije i krenu u neki ekonomsko-energetski rat sa Rusima, mislim da će naša infratsruktura biti više nego dragocjena.evo malo i članaka u zadnje vrijeme:

‘Do kraja moga mandata u Omišlju će biti jako mediteransko tržište nafte’

meni dosta zanimljivo štivo!
vidjet ćemo hoće li se i što ostvariti.

http://www.jutarnji.hr/slavonija-ce-zaradivati-milijarde-vrdoljak–izvozit-cemo-plin-i-naftu–zaposliti-ljude—-zasto-se-nista-nije-radilo-20-godina-/1207260/

budući je raspetljavanje INA priče blizu, očekujem novosti i za Janaf.
a kako se krenulo u sveopće privatizacije, ne sumnjam da će se i ove cijevi jednom otići u prodaju, iako mislim da to neće biti za mandata ove vlade.
vidjet ćemo, ja sam si uzeo 40ak komada, nije malo, ali ni puno,tek toliko da ga imam na oku. Ako naglo krene gore, nek imam, ako ne ode nigdje, nije šteta, neka ga nek stoji. eto, ako ima netko nešto pametno za reći, bilo dobro ili loše, može ovdje,a može i na PM.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

ide dividenda 60 kn ?

2860cijena i 800 kila kuna prometa?
zanimljivo.

ide, 55kn dividende, ali ne bih rekao da je to nesto pretjerano vazno, IMHO.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

JANAF povećao dobit u prvom polugodištu

marcello

to je to….


to je to….

po meni je tek 1/2 od to, Milanović je rekao da ovo neće nikada iz državnog vlasništva, ali već smo se navikli na njegove izjave, ako zatreba novac, tko zna ?? možda mu Lalovac došapne, šefe,imamo još Janaf, a tu bi se velike bitke vodile

vi vjerujete u čudesa….forumska naklapanja?


vi vjerujete u čudesa….forumska naklapanja?

to vrlo lako može postati naša realnost, nije pametno to prodati, ali ako zatreba u proračun, ne bih se kladio ni na premijera, ni ministra,
cijeli forum i tržište su naklapanja [emo_smijeh]

kupci,malim koracima ćete pokupiti samo mrvice.ozbiljnije kojičine tek iznad 4000 kn


kupci,malim koracima ćete pokupiti samo mrvice.ozbiljnije kojičine tek iznad 4000 kn

kolega, ne treba kupce provocirati, lijepo su strpljivo skupljali i dizali cijenu do danas, oni najbolje znaju koliko što žele platiti i evo već danas Vam to i pokazuju, ako znate kakve kapacitete ima Janaf, ne trebate požurivati do 4000, samo će to polako na svoje mjesto, koje je i mnogo više, ali to je samo moje mišljenje, a možda krivo razmišljam

New Report

Close