JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.06.2024. u 05:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
JNAF
860,00
1.720
2
860,00
895,00
1,18%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

evo upravo LINIC priča u SABORU O PRODAJI JANAFOVIH DIONICA stvar rješena
za nabavku 667 miliona kn

obrisan post-naveo sam kako glasi danas u tisku,glasilima i portalima ,koje mogu svi pročitati-očekuje se skok janafa za 20 %%%%%%.

Ne razumjerm čemu brisanje…moderatori????

Janaf izdvaja 20,5 milijuna kuna za dividendu

27,6 kn

Sve mi ovo miriše na pripremu prodaje jednog dijela vlasništva, pitanje je tko bi mogao biti strateški partner???

ni sam ni znao da ovi neku dividendu isplaćuju. ovo mi je već druga ne očekivana ove godine. [emo_palacg]

who dares, wins

Mislim da nas na ovome papiru očekuje inicijalna javna ponuda. Mislim da će Vlada investitorima ponuditi na prodaju 20% JANAFA. Eto, to ima smisla….a izbori će uskoro…jedno s drugim jako lijepo ide, IPO I IZBORI garant uspjeh, dobar recept još iz doba kralja sanadera prvog [emo_cool]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

ma sve ok ali ako netko kupi 26% onda valjda mora dati i javnu ponudu za sve ostalo? sanader je tu bar bio široke ruke pa smo i mi neke mrvice pokupili. za početak jedno 3000 kn bi mi izvuklo osmjeh na lice.

who dares, wins


ma sve ok ali ako netko kupi 26% onda valjda mora dati i javnu ponudu za sve ostalo?

to će samo država prebaciti s lijeva na desno (ili obratno ako je nekome draže), tako da tu neće biti nikakve javne ponude. firma vrijedi, ali teško da će to država prodavati osim ako nam se dogodi ciparski slučaj

drOETKER
Mislim da nas na ovome papiru očekuje inicijalna javna ponuda. Mislim da će Vlada investitorima ponuditi na prodaju 20% JANAFA. Eto, to ima smisla….a izbori će uskoro…jedno s drugim jako lijepo ide, IPO I IZBORI garant uspjeh, dobar recept još iz doba kralja sanadera prvog

———————————————————————

Početkom lipnja 2013- vlada će prestaviti sve što ide na prodaju,dali se nalazi Janaf među njima ,lako moguće,..(nećemo dugo čekati -samo dva tijedna…)
Koji model ako do toga dođe -lako moguće i ovaj što navodite , moguće i da Katarskom izaslanstvu koji uskoro dolazi u Rijeku ,ponude navedenu mogućnost… i paket vlasništva od 20 %…

Pročitajte što sutra potpisuju Janaf i Đuro Đaković


burza ni da mrdne na ovo. da ni je tragično bilo bi smiješno.

who dares, wins

@verdi
Mrdnuti će kada se objavi da je potpisano..

mi i onako reagiramo sa zakašnjenjem [emo_smijeh] od,dan-dva…

New Report

Close