JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

viljam:
da nije ipak “malo” manje?

@ viljam ,
96,8 miliona !
OK , zaboravio sam staviti kvakac .
Moraš priznati da lijepo zvuči , 968 ?

.

@pero7
sad ti je kasno izmotavati se kad si navuko ljude na kupnju[emo_smijeh]

who dares, wins

Svake godine ogromni iznosi na “održavanje i proširenje kapaciteta”. Ne razumijem od čega su te cijevi kod JANAFA? Od stiropora ili papira pa se svake godine mijenjaju ili što? Ne znam što će im “povećanje kapaciteta” kad ni sadašnji ne koriste u nekom ozbiljnom opsegu. Uz to još monopolisti.

Šta velike, jel na pomolu kakav špekulativni rast? [emo_namigusa]

http://www.energetika-net.com/vijesti/energetsko-gospodarstvo/drzava-sama-sebi-prodaje-dionice-janafa-16531

e pa to je ljepa vijest a onda ću se nasaditi na 3000 pa da i mene pokupe

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

http://www.vecernji.hr/vijesti/vlada-bi-prodajom-fantomskih-dionica-janafa-dobila-626-mil-kn-clanak-536485

I moje idu po 3000 kn

Baš bi država u krizi za svoje dionice dala 20% veću cijenu. Pa gdje vi živite?!

Nemoj se iznenaditi..

o koliko se to % vlasništva radi? je li se prelazi kakav prag? baš me briga ko kupuje,a ko prodaje. ima neki zakon valjda…

who dares, wins

Plan je da Hrvatska agencija za obvezne zalihe nafte i naftnih derivata (HANDA) svojih nešto više od 26% dionica Janafa proda Agenciji za upravljanje državnom imovinom (AUDIO) i to po cijeni koja je 20% veća od one na burzi, a koja bi trebala iznositi 488 milijuna kuna. AUDIO, koji je izvanproračunski korisnik i može se zaduživati, će podići kredit i uplatiti HANDA-i novac koji će postati dio prihoda državnog proračuna jer je ta agencija od ove godine uključena u proračun.

who dares, wins


Plan je da Hrvatska agencija za obvezne zalihe nafte i naftnih derivata (HANDA) svojih nešto više od 26% dionica Janafa proda Agenciji za upravljanje državnom imovinom (AUDIO) i to po cijeni koja je 20% veća od one na burzi, a koja bi trebala iznositi 488 milijuna kuna. AUDIO, koji je izvanproračunski korisnik i može se zaduživati, će podići kredit i uplatiti HANDA-i novac koji će postati dio prihoda državnog proračuna jer je ta agencija od ove godine uključena u proračun.

država bi dionice JNAF-a de facto prodala samoj sebi?! tragikomično….

pitanje je zašto se dionice prebacuju na AUDIO, što će Milanović reći nakon što se dionice prebace na AUDIO, možda kao i za CO i HPB da su to samo dionička društva, jer je na početku mandata izjavio da Janaf nije na prodaju,

ali nije on bio ni za pelješki most, počeo obilaziti Međugorje, možda jednoga dana bude i protiv ćirilice

New Report

Close