JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tema je potpuno zamrla..a i trgovanje [undecid]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Sve neke loše vijesti i neizvjesnost….ali ipak se marljivo skuplja u tišini[emo_zacudjen]

evo sad će krenuti gazprom ne može ništa bez janafa, a cijena nikad niža u proteklih godinu dana

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


evo sad će krenuti gazprom ne može ništa bez janafa, a cijena nikad niža u proteklih godinu dana

JANAF – Jadranski NAFTOvod

A koliko znam Gazprom je ovdje zbog plina…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

evo nasa čuf čuf krenulo je , triba se čuvat razvikanih dionica
solidan promet danas na otvaranju , triba samo pričekati malo i vrednovati će se uskoro kako bog zapovida

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ajd napokon da je netko od većih progledo.[emo_namigusa]

who dares, wins

osniva se nova državna naftna kompanija , plin kao atribut ,a hoće li janaf s njima u deal po mom sudu of course

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ovdje je lijepo zaobljeno, moglo bi uz malo sreće i do 3000 kn.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ja sam prepreprezadovoljan fi od janafa , po meni impresivno

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

evo nas na nominali. kako li je samo ovo tržište efikasno[emo_smijeh]

who dares, wins

SKOK DOBITI JANAFA NA 968 MILIONA KUNA :

Skok dobiti Janafa na 96,8 milijuna kuna

Evo i mene u društvo janafovih malih dioničara .

lp

.

SKOK DOBITI JANAFA NA 968 MILIONA KUNA :

da nije ipak “malo” manje?

tekst je predmet diskusije bez nagovora na kupnju ili prodaju

New Report

Close