JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


korisniče plavi,
na cijeni do 2.500 nema 103 slobodne, a ti korisniče, ako u to ne vjeruješ uzmi stolac sjedi kraj ekrana i gledaj u ekran svakodnevno od 10 do 16 sati…

Aha, do 2 500, aha,aha…
Na 2497,99 je 10 komada skrivenih, no dobro…

Kolega Oetker, apeliram na moderatore da Vas trajno odmoderiraju, Vaša moderacija nema smisla po mom mišljenju.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

…korisniče plavi,
ako moja moderacija nema smisla onda ni skriveni nalozi na tržištu kapitala nemaju smisla. Zato vas molim, ako i dalje isto mislite, prvo se obratite hanfi i zagrebačkoj burzi sa prijedlogom ukidanja skrivenih naloga, a potom, ukoliko vam prethodni udovolje, pišite i moderatorima ovoga foruma sa istim prijedlogom s kojim i danas nastupate, samo je danas prerano za tako veliki iskorak…ja znam da ste vi avangarda ovoga grada, ali društvo u kojem živite nije avangardno. Korisniče plavi, žao mi je, ali više od ovoga ja vam ne mogu pomoći, ali ću se svakodnevno moliti da vaše ideje počnu padati na plodno tle[pray] [pray] [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


…korisniče plavi,
ako moja moderacija nema smisla onda ni skriveni nalozi na tržištu kapitala nemaju smisla. Zato vas molim, ako i dalje isto mislite, prvo se obratite hanfi i zagrebačkoj burzi sa prijedlogom ukidanja skrivenih naloga, a potom, ukoliko vam prethodni udovolje, pišite i moderatorima ovoga foruma sa istim prijedlogom s kojim i danas nastupate, samo je danas prerano za tako veliki iskorak…ja znam da ste vi avangarda ovoga grada, ali društvo u kojem živite nije avangardno. Korisniče plavi, žao mi je, ali više od ovoga ja vam ne mogu pomoći, ali ću se svakodnevno moliti da vaše ideje počnu padati na plodno tle[pray] [pray] [pray]

Kolega Oetker, hvala na dobrom detektiranju problema i na izvrsnom poentiranju u smislu pogađanja u sam srž problema.

lp i sretno

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

korisniče Etker, jeste pratili sabor?
[pray] [pray] [pray]

http://www.business.hr/kompanije/milanovic-u-saboru-potvrdio-janaf-nije-na-prodaju-ali-croatia-osiguranje-definitivno-jest

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Zne se kome to ide……..

[lol] [kiss] [thumbsup]

marcello


korisniče Etker, jeste pratili sabor?
[pray] [pray] [pray]

http://www.business.hr/kompanije/milanovic-u-saboru-potvrdio-janaf-nije-na-prodaju-ali-croatia-osiguranje-definitivno-jest

Na kraju je dodao da se koncesijom čuva vlasništvo .
Nekima je to promaklo .

Nekom smrkne nekom svane…korisniče asistent Etker koje je sada vama doba dana???????????????

Samby evo ti stoka…..ljudi ne slušaju……… [thumbsup]

marcello

Uprava se oglasila,

Ne znaju ništa o ulaganjima Rusa u Hrvatsku!

[cool]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Uprava se oglasila,

Ne znaju ništa o ulaganjima Rusa u Hrvatsku!

[cool]

Pa naravno da ne znaju.

A sad čekamo i na nekim drugim dionicama slične senzacionalističke vijesti i pumpanje od 20 posto.

Na Zse se ustoličila toliko uhodana shema i toliko je sve prozirno i predvidljivo da mi je stvarno više dosadno to gledat, al nikako se ne mogu nagledat likova koji nasjedaju takvim vijestima. Prave vijesti su uvijek bile i bit će potpisani ugovori na papiru, a sve ostalo je žešća špekulacija.

never surrender

Tko je umiješan – u ovo umjetno dizanje dionica….? Pa , dokle, će se to događati na ovoj burzi ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Čačić je izjavio da će se graditi produktovod , ali sa pažnjom prema okolišu.

New Report

Close