JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ruska državna naftna kompanija Zarubežnjeft zainteresirana je za istražne radove u Hrvatskoj te za ulaganja u kapacitete Janafa i gradnju produktovoda Slavonski Brod – Zagreb – Omišalj, a ukupan iznos planiranih ulaganja bio bi veći od mlijarde eura, rekao je na današnjoj konferenciji za novinare generalni direktor Zarubežnjefta Nikolaj G. Brunič.

Ispričavam se zbog tri posta za redom , ali ovo je ganc friško i fino .

Ajd’ da ne bude tvoj i četvrti. Sve je to na poslovnom. I INI su ih izignorirali, tko? Mađari?

http://www.poslovni.hr/vijesti/zarubeznjeft-zelimo-raditi-s-janafom-jer-su-nas-u-ini-izignorirali-194811.aspx

marcello

JNAF i miljarda od Rusa se ne ignorira . Ja ću uzeti svoj dio u odnosu na moje ulaganje , kao što i oni misle na svoje ulaganje.

Uh, na dnevniku Nove TV Rusi bez ustezanja izjavili da su jako zainteresirani za moguću privatizaciju JANAFa…počinje li ovo otvoreni rat između Mađara i Rusa za ovo tržište?

To što vi ignorirate janaf i o njemu ništa ne pišete ne znači da on neće cjenovno rasti, pa on vas uopće ne vidi.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

smiješno je gledati ovo pumpanje cijene JNAF-a od strane malih ulagača i to zato što su rusi po x-ti put rekli da su zainteresirani za JNAF….problem je što JNAF ima strateško značenje za RH i što neće ići u prodaju, tako da [bye] [yawn]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

…ako ste ikada mislili da ovaj papir može ispod 2.000 sad vidite da ne može, a vidite da ne može ni ispod 2.200, jer je na 2.200 kupnja postavila 103 komada, a tolika slobodnih nema ni u skdd [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


smiješno je gledati ovo pumpanje cijene JNAF-a od strane malih ulagača i to zato što su rusi po x-ti put rekli da su zainteresirani za JNAF….problem je što JNAF ima strateško značenje za RH i što neće ići u prodaju, tako da [bye] [yawn]

__________________

korisniče ugar,
sve je na prodaju, ponoviću ako me niste dobro čuli, sve je na prodaju. Ljudi se pomame kad vide lovu, prodali bi rođenu mater dva-tri puta …al mama je samo jedna
[wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


…ako ste ikada mislili da ovaj papir može ispod 2.000 sad vidite da ne može, a vidite da ne može ni ispod 2.200, jer je na 2.200 kupnja postavila 103 komada, a tolika slobodnih nema ni u skdd [wink]

Šta je…
nema 103 slobodne dionice u skdd??
Sve čvrste ručice?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolega Oetker, pustimo upucavanja i sl. pitao sam zar nema u skdd više od 103 slobodne dionice Janafa?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Koncesijom se čuva vlasništvo , reče premijer na aktualnom

korisniče plavi,
na cijeni do 2.500 nema 103 slobodne, a ti korisniče, ako u to ne vjeruješ uzmi stolac sjedi kraj ekrana i gledaj u ekran svakodnevno od 10 do 16 sati…

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close