JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako je danas gust gledati ovu dionicu,to se ocekivalo da ce se fokus ulagaca usmjeriti na ovu dionicu nakon ine.Lijep pozdrav dionicarima i uzivajte u rastu dionice.


– ali ovo vam je i dalje dobra dionica, i na ovim cijenama.
– tu vam je rast siguran.

– o JNAF-u sam i previše pisala na temi Best buy.
– sve živo sam pogodila na toj dionici, sve padove i rastove.
– to mi je investicija na kojoj sam najviše zaradila.
– pogledajte što sam vam jučer tu napisala.

– te vas molim da me više ne prozivate na ovoj temi jer ste i više nego bolesni s tim jedinicama.
– a JNAF-a i dalje imam još dosta.

– I love this game.
Pozdrav !




Ivana se nejavlja , ili gripa ili se pritajila, sigurno je da danas ne trguje, več bi se javila.

– a ne javljam se jer me punite jedinicama.
– a što mislite tko vam je uspio odbraniti cijenu da ne prijeđe preko 3.300kn,
– ali nisam bila sama, imala sam i podršku.
– još ja imam dosta toga, vašim željama unatoč.
– ma nije me briga, tu sam zaradila i više nego dobro.

– ali ovo vam je i dalje dobra dionica, i na ovim cijenama.
– tu vam je rast siguran.
– ali mene ipak zanimaju dionice na kojima ću puno više zaraditi.
– a JNAF-a imam dosta i za prodaju na 3.500 i 3.700kn, a nešto ću ostaviti i za 4.000kn.
– na svakoj stepenici se riješim jednog manjeg dijela.
– eto toliko o mojoj taktici, još da ste ovo čudo kupovali kada sam o tome i pisala.
– ali niste jer ste pametni investitori.

– I love this game.
Pozdrav !
Ma lako za jedinice ,nek ste vi samo dobro , a bilo bi dobro da se zaputite na skijanje , da malo predahnete ,pa da JANAF može malo žešče potegnuti.POZDRAV
[/quote]

BRANILA CIJENU DA NE PREDJE 3300 ???
HAha, jako pametno … braniti cijenu svojim dionicama, koje ce kroz dva mjeseca vrijediti duplo …
Da mi je znati gdje si ti nasla (nasao 😉 bolju dionicu od ove na ZSE , nakon sto je vecina prekupljena, a JNAF tek krece sada kada su se pocistili svi neodlucni, panicari i slicni koji nisu imali strpljenja cekati kraj INE i pocetak necega jos zanimljivijeg …
Primam oklade na utrku INA vs. JNAF :)))
Koeficijenti 1.9 / 1.3 / 1.25
Sta mislite zasto ?

Kressho





Ivana se nejavlja , ili gripa ili se pritajila, sigurno je da danas ne trguje, več bi se javila.

– a ne javljam se jer me punite jedinicama.
– a što mislite tko vam je uspio odbraniti cijenu da ne prijeđe preko 3.300kn,
– ali nisam bila sama, imala sam i podršku.
– još ja imam dosta toga, vašim željama unatoč.
– ma nije me briga, tu sam zaradila i više nego dobro.

– ali ovo vam je i dalje dobra dionica, i na ovim cijenama.
– tu vam je rast siguran.
– ali mene ipak zanimaju dionice na kojima ću puno više zaraditi.
– a JNAF-a imam dosta i za prodaju na 3.500 i 3.700kn, a nešto ću ostaviti i za 4.000kn.
– na svakoj stepenici se riješim jednog manjeg dijela.
– eto toliko o mojoj taktici, još da ste ovo čudo kupovali kada sam o tome i pisala.
– ali niste jer ste pametni investitori.

– I love this game.
Pozdrav !
Ma lako za jedinice ,nek ste vi samo dobro , a bilo bi dobro da se zaputite na skijanje , da malo predahnete ,pa da JANAF može malo žešče potegnuti.POZDRAV
[/quote]

BRANILA CIJENU DA NE PREDJE 3300 ???
HAha, jako pametno … braniti cijenu svojim dionicama, koje ce kroz dva mjeseca vrijediti duplo …
Da mi je znati gdje si ti nasla (nasao 😉 bolju dionicu od ove na ZSE , nakon sto je vecina prekupljena, a JNAF tek krece sada kada su se pocistili svi neodlucni, panicari i slicni koji nisu imali strpljenja cekati kraj INE i pocetak necega jos zanimljivijeg …
Primam oklade na utrku INA vs. JNAF :)))
Koeficijenti 1.9 / 1.3 / 1.25
Sta mislite zasto ?

[/quote]

Majstore koliki ti je target na JANAFU?

Kolegice Ivana, mozete li nam objasniti kako se to brani dionica iz svog portfelja sprecavanjem da joj cijena raste i to na nacin da prodajom istih po 3200 i 3300 kn branite cijenu ne bi li ona narasla na npr. sadasnjih 3475 kn po kojima ste npr. danas mogli prodavati, a u buducnosti (nadam se) i visim?

Unaprijed se ispricavam ukoliko ovo pitanje shvatite kao napad sto mi nije bila namjera. Mozda ne kuzim nesto jer mi nema logike, pa bih volio da me prosvijetlite.

Ne mogu govoriti u njezinoo ime ali ……vjerojatno se zbunila:

Btw:
http://www.poslovni.hr/vijesti/iea-ocekuje-nesto-brzi-rast-potraznje-za-naftom-u-ovoj-godini-169485.aspx

marcello


Kolegice Ivana, mozete li nam objasniti kako se to brani dionica iz svog portfelja sprecavanjem da joj cijena raste i to na nacin da prodajom istih po 3200 i 3300 kn branite cijenu ne bi li ona narasla na npr. sadasnjih 3475 kn po kojima ste npr. danas mogli prodavati, a u buducnosti (nadam se) i visim?

Unaprijed se ispricavam ukoliko ovo pitanje shvatite kao napad sto mi nije bila namjera. Mozda ne kuzim nesto jer mi nema logike, pa bih volio da me prosvijetlite.

žena priča gluposti.ignore lista.


Kolegice Ivana, mozete li nam objasniti kako se to brani dionica iz svog portfelja sprecavanjem da joj cijena raste i to na nacin da prodajom istih po 3200 i 3300 kn branite cijenu ne bi li ona narasla na npr. sadasnjih 3475 kn po kojima ste npr. danas mogli prodavati, a u buducnosti (nadam se) i visim?

– morate znati da je na burzi logično i ono što nema veze s logikom.
– ipak na burzi većina investitora gubi lovu.
– a ja zarađujem.

– sve ovo što prodajem, prodajem s lijepim plusom.
– prva stvar kod investiranja je ta da se ne smijete zaljubiti u dionicu.
– a većina vas se zaljubila u tamo neke cijevi.

– i dalje vam je najbolja prodaja moja prodaja.
– a danas sam prodala par komada i po 3.420kn, meni super cijena.
– a po 3.475kn i ne želite baš kupovati.

– ako nešto mislim kupiti onda moram nešto i prodati.
– pa nemam ja tiskaru novca.

– I love this game.
Pozdrav !


žena priča gluposti.ignore lista.

– e ova vam je pametna, klik ignore i nema me više.
– a ne da otvorite paštetu i ja iskačem iz paštete.

– ali neki će se sjetiti kako sam nekada znala ovo čudo od dionice rušiti i 200kn dnevno.
– nezgodno je bilo kada bi ja stavila naloge od 200 – 300 dionica na prodaju.
– ali sada su tu došli puno jači igraći od mene, i ja se povlaćim.
– ipak u nekim dionicama volim biti glavna i da sama određujem smijer cijene dionice.
– to više tu ne mogu raditi.

– I love this game.
Pozdrav !

Oba obvezna mirovinska fonda kupuju!

AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 6.382 (stanje u petak 5.348) + 1034
PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 3.979 (stanje u petak 2.469) + 1510

SZIF D.D. izašao iz TOP 10!

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

a ja ušao u top 15

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

http://www.poslovni.hr/vijesti/samo-janaf-i-hac-ugovorili-police-za-odgovornost-menadzera-169510.aspx

[smiley]

New Report

Close