JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Svaka čast imaocima, u ovom valu nisam među sretnicima. Da li postoji neki razlog, ili je netko htio dokazati deluxu da je u krivu?

a po cemu sam ja to kolega u krivu?

[/quote]

znate vi vrlo dobro, imate prethodnu stranicu pa si pogledajte.

kolega delux ne blamirajte se, pa tu ste prije mjesec dana tvrdili da janaf ide na 2000




Svaka čast imaocima, u ovom valu nisam među sretnicima. Da li postoji neki razlog, ili je netko htio dokazati deluxu da je u krivu?

a po cemu sam ja to kolega u krivu?

[/quote]

znate vi vrlo dobro, imate prethodnu stranicu pa si pogledajte.
[/quote]
kolega nemojte biti nervozni…
Po meni jnaf vrijedi koliko sam napisao…
kupio ga nisam…
cijena je otisla gore, ha sto ja mogu…
Pa bilo bi previse da sam i jnaf odradio
i ne mislim da sam pogrijesio…
u to vrijeme mi je ina bila puuuuuuno zanimljivija…
nazalost i nju sam prodao na 1800
tek manji dio toga vratio na 1700…nazalost
neke stvari se ne mogu znati
Kao sto sam vam prodao adpl po 113 i kupio nazad po 95-98
ali to se vrlo lako tehnicki moglo vidjeti

Ivana je imala nos i cestitke kolegici
Prava burzovna igracica [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ovako dugačak post, kolega delux, već jako dugo niste napisali, pogotovo takav sa tolikom dozom samoopravdanja.

Kolega sunseekers

uzivajte u rastu svoje dionice, osjetite malo kakav je to gušt…
Meni se to vrlo cesto događa, pa sam vec postao ravnodusan na rast…
Iako mnoge mi dionice danas rastu…
Jednu posebno kupujem zadnjih nekoliko dana..
kad dovršim kupnju napisat cu i koja je …
a mogla bi biti veliko iznenađenje, cak je i mene iznenadila, jer donedavno mi se nije baš sviđala…
ali kao i svi veliki tehničari, moja najveca kvaliteta je sto sam spreman na brz zaokret..
idem sada, a vi jnafovci uzivajte…

Moje cestitke svima jos jednom, najviše Ivani [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Čestitke svim dioničarima, mada ja ovaj put nisam među njima…
Vratit ću se i ja doma , ko Prosinečki… [thumbsup]


Kolega sunseekers

uzivajte u rastu svoje dionice, osjetite malo kakav je to gušt…
Meni se to vrlo cesto događa, pa sam vec postao ravnodusan na rast…
Iako mnoge mi dionice danas rastu…
Jednu posebno kupujem zadnjih nekoliko dana..
kad dovršim kupnju napisat cu i koja je …
a mogla bi biti veliko iznenađenje, cak je i mene iznenadila, jer donedavno mi se nije baš sviđala…
ali kao i svi veliki tehničari, moja najveca kvaliteta je sto sam spreman na brz zaokret..
idem sada, a vi jnafovci uzivajte…

Moje cestitke svima jos jednom, najviše Ivani [thumbsup]

kolega delux, vaša novorazvijena ravnodušnost na rast vrijednosti portfelja može biti jako opasna, to vam je ko sa drogom, pa se stvori doza tolerancije i onda čovjeku treba veći i jači podražaj da osjeti taj lijepi osjećaj

pazite da nebi završili kao kolega splićo, tamo sa nekim đakovištinama, đurođakovićima, validusima i ingrama



Ako kolegica ivana prati još JANAF, bilo bi zanimljivo čut argumentaciju o trenutnom stanju oko JANAFA – potencijal dionice, političke odluke, veze MOL – INA,…………. i.e.!?

PS Sad bi u ovom vremenu odluka oko INA -MOL bilo jako, jako zanimljivo da onj donedavni jači prodavač stavi određene pakete na 3.000,00 kn.

ps Uskoro bi i ovdje moglo bit pozitivnih blokada

[thumbsup]

Da se pohvalim, u zadnjih par dana skupio troznamenkastu brojku ovog naftovoda……

LP
[/quote]

U zadnjih 20 dana protrgovano je 328kom.Po tome vi ste odgovorni za minimalno 30-tak % prometa, uz porast cijene od 20%. Ukoliko niste svoju troznamenkastu cifru uvalili na cca 3000kn, nemate se čime hvaliti…..




Ako kolegica ivana prati još JANAF, bilo bi zanimljivo čut argumentaciju o trenutnom stanju oko JANAFA – potencijal dionice, političke odluke, veze MOL – INA,…………. i.e.!?

PS Sad bi u ovom vremenu odluka oko INA -MOL bilo jako, jako zanimljivo da onj donedavni jači prodavač stavi određene pakete na 3.000,00 kn.

ps Uskoro bi i ovdje moglo bit pozitivnih blokada

[thumbsup]

Da se pohvalim, u zadnjih par dana skupio troznamenkastu brojku ovog naftovoda……

LP
[/quote]

U zadnjih 20 dana protrgovano je 328kom.Po tome vi ste odgovorni za minimalno 30-tak % prometa, uz porast cijene od 20%. Ukoliko niste svoju troznamenkastu cifru uvalili na cca 3000kn, nemate se čime hvaliti…..

[/quote]

Jesam kolega, dobar dio prodo, ostalo možda već sad neko poklopi!!!!

Graf počeo prenaglo u vertikalu a to mi ukazuje na oprez, onako školski bez raznih pomagala za preciznije određivanje targeta.

Al da ne ispadne da samo prodajem prisutan sam i na kupnji koliko vidim nisam usamljen.

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ovo je samo korekcija na uzlaznom putu [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

9. prosinac 2010.| Marko Mršić
poslovni
Cijene nafte u porastu na krilima jačanja dionica i pada dolara

Cijene nafte porasle su danas nakon dva dana poniranja jer su ulagači ohrabreni jačanjem dionica na svjetskim burzama i padom dolara.
[huh] [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Pogled na bid izaziva jezu….za imaoce dionice [undecid]

Kune nisu problem, kuna nema

New Report

Close