JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…i tu se nešto događa…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

polako ali sigurno, nešto se "valja iza brda"…

Ako kolegica ivana prati još JANAF, bilo bi zanimljivo čut argumentaciju o trenutnom stanju oko JANAFA – potencijal dionice, političke odluke, veze MOL – INA,…………. i.e.!?

PS Sad bi u ovom vremenu odluka oko INA -MOL bilo jako, jako zanimljivo da onj donedavni jači prodavač stavi određene pakete na 3.000,00 kn.

ps Uskoro bi i ovdje moglo bit pozitivnih blokada

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Ako kolegica ivana prati još JANAF, bilo bi zanimljivo čut argumentaciju o trenutnom stanju oko JANAFA – potencijal dionice, političke odluke, veze MOL – INA,…………. i.e.!?

[cool] [rolleyes] [kiss] [lol] [lol] [lol]

– pratite temu best buy.
– sve sam pogodila.
– a tu me punite jedinicama pa je bolje da ništa ne komentiram.

– I love this game.
Pozdrav !



Ako kolegica ivana prati još JANAF, bilo bi zanimljivo čut argumentaciju o trenutnom stanju oko JANAFA – potencijal dionice, političke odluke, veze MOL – INA,…………. i.e.!?

[cool] [rolleyes] [kiss] [lol] [lol] [lol]

– pratite temu best buy.
– sve sam pogodila.
– a tu me punite jedinicama pa je bolje da ništa ne komentiram.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

DA, DA, sad sam malo pronjuško…….BRAVO ivančice

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Ja ne vjerujem, ja ZNAM da jnaf nema nikakvu perspektivu uz ovakv odnos amortizacije, imovine i povrata na kapital…nije on badava na 0,8 booka.

– a što da vam ja pišem na ovoj temi pored ovakvih ZNANACA.
– a to vam je napisano 17/11, tada je cijena JNAF-a bila 2.500kn, pa se potom par dana spustila i do 2.450kn.
– a neki su se tada i krcali JNAF-om.
– a neke budaletine ga i prodavale.
– takva vam je burza.

– ali ovom prilikom moram čestitati gospon DELUXU kojega zbilja cijenim, zbog njega i imam donice INE te sam mu na tome i više nego zahvalna.
– ne znam da li sada gospon DELUX ima ili nema dionica JNAF-a.
– do sada ga je uvjek kupovao pri dnu i prodavao pri vrhu.
– tko zna – zna, a ja znanje cijnim.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. ovo je tvz. uspješni druk na dolje, pa i ja sam rušila taj JNAF kad je bio na 2.700kn.
– a neki sada imaju punooooo tih dionica JNAF-a.
– a neki ga tek misle kupiti i tu punoooo zaraditi.
– hoće li uspjeti, na kojoj cijeni ću ga ponovno rušiti, trenutno zbilja nemam pojma.

Ivana7 neka te pune jedinicama neka ti to ne smeta,samo ti pisi i ovdje, ja cu uvijek rado tvoj komentar procitati.Meni je ova dionica uvijek bila draga i vjerujem u nju i ovu firmu.Iskreno ne bi volio da ovo jos raste jer bi zelio dokupiti jos.Lijep pozdrav svim dionicarima.



Kad će izvješče da napokon krene prema 3000k , pa bilo bi i krainje vrijeme

Vjerojatno vam se uslijed nervoze i gubitaka zavrtilo u glavi pa ste umjesto 2 ukucali 3…
Nemoj da brigas, bit ce sve to ok…
dionice su dugorocno ulaganje
za koju godinu , bit ce i jnaf na 3 k

sto je to spram cijelog zivota
[/quote]

Hvala na dobrom savjetu, pozdrav, al ivana ima bolje argumente.

tilt na brzaka [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Svaka čast imaocima, u ovom valu nisam među sretnicima. Da li postoji neki razlog, ili je netko htio dokazati deluxu da je u krivu?


Svaka čast imaocima, u ovom valu nisam među sretnicima. Da li postoji neki razlog, ili je netko htio dokazati deluxu da je u krivu?

a po cemu sam ja to kolega u krivu?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ako kolegica ivana prati još JANAF, bilo bi zanimljivo čut argumentaciju o trenutnom stanju oko JANAFA – potencijal dionice, političke odluke, veze MOL – INA,…………. i.e.!?

PS Sad bi u ovom vremenu odluka oko INA -MOL bilo jako, jako zanimljivo da onj donedavni jači prodavač stavi određene pakete na 3.000,00 kn.

ps Uskoro bi i ovdje moglo bit pozitivnih blokada

[thumbsup]

Da se pohvalim, u zadnjih par dana skupio troznamenkastu brojku ovog naftovoda……

LP

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close