JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Rezultati iznad očekivanja?

Odličan pet, sjedi….
Novac u blagajni narastao 7 puta…., a istovremenu zaduženja smanjili za cca 100 mil….
Prihodi i dobit rastu…ma što reći….
JNAF i ULPL su perjanice ovog tržišta….


Rezultati iznad očekivanja?

Pa mogli bi onda prema 3000k za par dana

Ovim solidnim izvjescem je jnaf opravdao svoju cijenu od 2700 kn…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ovim solidnim izvjescem je jnaf opravdao svoju cijenu od 2700 kn…

TKO vama može ugoditi, i u ćemu, dajte se opustite.


Ovim solidnim izvjescem je jnaf opravdao svoju cijenu od 2700 kn…

Solidno…ovo je predobro….

Ajmo malo podrobnije….
Aktiva/pasiva se smanjila a dobit povećala…znamo što to znači za ROA-u…..
Nadalje….udio kratkotrajne imovine u aktive se povećao pa skoro pa za duplo….pogledaj stavku kratkotrajne financijske imovine i novac u blagajni…
Nadalje dugovi su se smanjili za cca 100 mil….
Gledajući tromjesečje
Prihod je raso za cca 20%….
Dobit je rasla za 45%…..

Di ćeš bolje ???



Ovim solidnim izvjescem je jnaf opravdao svoju cijenu od 2700 kn…

TKO vama može ugoditi, i u ćemu, dajte se opustite.
[/quote]
Ne razumijem vas post, kolega
p/e jnafa po ovim cijenama cca 20, sto znaci da ce vam jnaf ovakvim radom za 20 godina zaraditi 2700 kn po dionici
Dakle glavnica koju ste ulozili u jnaf bit ce vracena za 20 god…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Ovim solidnim izvjescem je jnaf opravdao svoju cijenu od 2700 kn…

TKO vama može ugoditi, i u ćemu, dajte se opustite.
[/quote]
Ne razumijem vas post, kolega
p/e jnafa po ovim cijenama cca 20, sto znaci da ce vam jnaf ovakvim radom za 20 godina zaraditi 2700 kn po dionici
Dakle glavnica koju ste ulozili u jnaf bit ce vracena za 20 god…

[/quote]
http://www.poslovni.hr/vijesti/dobit-janafa-u-devet-mjeseci-dosegnula-9146-milijuna-kuna-162009.aspx

Moj novac , moj rizik,pozdrav i ugodan dan



Ovim solidnim izvjescem je jnaf opravdao svoju cijenu od 2700 kn…

Solidno…ovo je predobro….

Ajmo malo podrobnije….
Aktiva/pasiva se smanjila a dobit povećala…znamo što to znači za ROA-u…..
Nadalje….udio kratkotrajne imovine u aktive se povećao pa skoro pa za duplo….pogledaj stavku kratkotrajne financijske imovine i novac u blagajni…
Nadalje dugovi su se smanjili za cca 100 mil….
Gledajući tromjesečje
Prihod je raso za cca 20%….
Dobit je rasla za 45%…..

Di ćeš bolje ???
[/quote]
Onda vi kolega kupite jnaf…
meni je ovim izvjescem opravdao visoku cijenu od 2600-2700 kn…i to je sve…
Kolega Flayer….koliki je p/e jnafa na ovoj cijeni?
Pogledajte Kodt, frnk, luru,koei, dlkv, plastiku, uljanik plovidbu…da ne nabrajam

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Šta je sa stavkom u aktivi potraživanja za upisani a neuplaćeni kapital? Na prošlom razdoblju 31.09 prošle godine ta stavka je uznosila 500 milja kn a sad iznosi 250 milijuna kuna. Kako ja to kontam netko od sadašnjih vlasika se obvezao uplatiti još 250 milja kn JNAF-u (mislim da je ovo razlog smanjenja zaduženosti i povećanja kratkoročne financijske imovine)


Šta je sa stavkom u aktivi potraživanja za upisani a neuplaćeni kapital? Na prošlom razdoblju 31.09 prošle godine ta stavka je uznosila 500 milja kn a sad iznosi 250 milijuna kuna. Kako ja to kontam netko od sadašnjih vlasika se obvezao uplatiti još 250 milja kn JNAF-u (mislim da je ovo razlog smanjenja zaduženosti i povećanja kratkoročne financijske imovine)

HANDA uplaćuje svoje dionice.



Šta je sa stavkom u aktivi potraživanja za upisani a neuplaćeni kapital? Na prošlom razdoblju 31.09 prošle godine ta stavka je uznosila 500 milja kn a sad iznosi 250 milijuna kuna. Kako ja to kontam netko od sadašnjih vlasika se obvezao uplatiti još 250 milja kn JNAF-u (mislim da je ovo razlog smanjenja zaduženosti i povećanja kratkoročne financijske imovine)

HANDA uplaćuje svoje dionice.
[/quote]

…i još ima rata za uplatit..

I aktiva će još ljepše izgledati za 12 mjeseci. Mogla bi ovo biti lijepa priča puno casha , sitna zaduženost
solidno poslovanje.

New Report

Close