JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da li će ovo lansirati dionicu ?
http://www.seebiz.eu/hr/politika/kosor-i-putin-uklonjene-sve-prepreke-oko-druzbe-adria!,82301.html

U neka bolja vremena bi dionica nakon današnjih vijesti uzletjela u nebo, a sada baš i nisam siguran da će biti spektakularnih pomaka.
U svakom slučaju, sada mi je jasnije zašto se intenzivno radi na dvosmjernom protoku nafte kroz Janafove cijevi, iako sam zapravo i prije pomišljao da je sve već bilo dogovoreno prije današnjeg sastanka, jer čemu raditi dvosmjerni protok ako nemaš već dogovoreni posao za dvosmjerni transport.
Još kada bi dogovorili da priključe Južni tok na postojeću plinsku mrežu u Hrvatskoj umjesto da grade plinovod kroz alternativne pravce, to bi konačno bili dobri poslovi za Hrvatsku.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

dionica janafa u ponedjeljak do pol jedanaest doći će do cijene od 2.890,92 kune [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Uprava JNAFA jako griješi zbog neisplate dividende. Ne zaboravimo…. to je cilj svih dioničara..
Pa i institucionalnih, ako im do malih nije stalo.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-dobre-vijesti-za-janaf%2c-lose-za-igh,82422.html

Što je bilo po 2500 bilo je. Tko je ono rekao da će čekati niže?

who dares, wins


Što je bilo po 2500 bilo je. Tko je ono rekao da će čekati niže?

Ja kolega..

kupio 20 komada po 2500

cekam nize.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ma ti si svjetski prvak…. u svemu …………..

Onda je više od pola prometa na toj razini tvoje !? Niže teško da će biti usprkos letargiji i manipulacijama jer se ovome više ne isplati trošiti municiju za badava.

who dares, wins


Onda je više od pola prometa na toj razini tvoje !? Niže teško da će biti usprkos letargiji i manipulacijama jer se ovome više ne isplati trošiti municiju za badava.

evo kolega ja cu staviti još 15 kom kaj mi je ostalo na 3 k pa nek me pokupe…
Sve preko 3 k je meni previše za jnaf..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

20% u ovoj gabuli je više nego dobro ali kad prođe gabula (uoči izbora) biti će svašta. Janaf radi i raditi će još više. Tek kad otjeraju one papke iz HSS-a biti će prava firma.

who dares, wins

Vikend analiza počinje ovako :

http://mojedionice.com/trg/IzvPovijestCijena.aspx?sifSim=JNAF-R-A

Koliki bi mogao biti protok od Siska do Omišlja – 10-ak milijuna tona godišnje?

Smanjio bi se promet tankera od Auguste do Trsta i Venecije a povećao od Omišlja do navedenih destinacija.
To je svakako bolja solucija za transport – čini mi se.

New Report

Close