JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ulazi eon biti će zanimljivo uskoro….. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


ulazi eon biti će zanimljivo uskoro….. [cool]

država je u gabuli i para nema…JNAF je nešto što može prodati sad i odmah za duplu cijenu od ove na burzi i spasiti proračun. treba se lagano nakrcati ovime oko 2500-2600 kn jer bi kroz ljeto ovdje moglo biti jako zanimljivo [cool]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...



ulazi eon biti će zanimljivo uskoro….. [cool]

država je u gabuli i para nema…JNAF je nešto što može prodati sad i odmah za duplu cijenu od ove na burzi i spasiti proračun. treba se lagano nakrcati ovime oko 2500-2600 kn jer bi kroz ljeto ovdje moglo biti jako zanimljivo [cool]

Taj scenarij nećemo gledati,janaf teško da će ikad u privatizaciju.A za kratkoročno kretanje ove dionice puno je važnije da je netko povukao ručnu i rekao stop na 2550.
[/quote]



ulazi eon biti će zanimljivo uskoro….. [cool]

država je u gabuli i para nema…JNAF je nešto što može prodati sad i odmah za duplu cijenu od ove na burzi i spasiti proračun. treba se lagano nakrcati ovime oko 2500-2600 kn jer bi kroz ljeto ovdje moglo biti jako zanimljivo [cool]
[/quote]

?????????
nema nista gore nego tjesit samog sebe i drugo okolo.jnaf i ostale dionice na zse dax cac dow idu jos dole. spanjolska je gotovo sa portugalom spremajte se u cash. na pocetku pada sam bio u cash mnogi su me izrugivali , sve mogu kupit 20 % jeftinije sada.

cuvajte novce necete stic prodat od brzine pada kao 2008




otvoren put ka 2500

Nije. Vjeruj mi. [proud]
[/quote]
I kolega,,,kako je ?
[/quote]

Bah, uvalise mi danas samo 37 komada. Ako mi ikada napune ovaj kontingent staviti cu novi. [cool]

Kolega, iz dubokog respekta prema Vama odgovorio sam na ovaj post. Za sve ostalo pogledajte sto sam napisao na depresiji. U principu da skratim – over and out. Imam pametnijeg i daleko profitabilnijeg posla trenutno… [thumbsup]

MY PRECIOUS!!!!


ulazi eon biti će zanimljivo uskoro….. [cool]

Hoce li se ponoviti prica sa RIBA????

MY PRECIOUS!!!!

znam da je e.on napravio dar mar napolju kad se pojavio u švabiji,da mi čemo ga zaustavit.Današnja izvješča stručnjaka najavljuju da poslije buma sa zlatom dolaze na red energenti…..nečemo mi prodat privatizirat dajte kolege argumentirajte baš se nisam dugo slatko nasmijao….i molio bih ivek666 da mi sjutra objasni šta mu znače te 3 šestice 666……. [rolleyes]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode




ulazi eon biti će zanimljivo uskoro….. [cool]

država je u gabuli i para nema…JNAF je nešto što može prodati sad i odmah za duplu cijenu od ove na burzi i spasiti proračun. treba se lagano nakrcati ovime oko 2500-2600 kn jer bi kroz ljeto ovdje moglo biti jako zanimljivo [cool]

Taj scenarij nećemo gledati,janaf teško da će ikad u privatizaciju.A za kratkoročno kretanje ove dionice puno je važnije da je netko povukao ručnu i rekao stop na 2550.
[/quote]

[/quote]

Zašto misliš da se neće privatizirati?
Prodali smo HT, prodali smo Plivu, prodali smo INU, sad ćemo prodati LKPC, LKRI…. pa koji je strateški interes države koja je rasprodala sve ovo (a najavljuje se masovna rasprodaja mnogih drugih državnih firmi) da ne proda JNAF-a, tj. cijevi i rezervovare, kad je već rasprodala daleko važnije tvrtke? Koji bi to bio strateški interes JNAF-a za državu pa da ga ne proda barem 50%?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Mi profesionalni kockari znamo šta bi prodali,samo nam dajte lovu sve bi rješili,a čuj kad gubim baš i nebi prodo djedovinu i onda sam domoljub i tvrd di bi ja dao to nekom strancu đabe…… [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode





otvoren put ka 2500

Nije. Vjeruj mi. [proud]
[/quote]
I kolega,,,kako je ?
[/quote]

Bah, uvalise mi danas samo 37 komada. Ako mi ikada napune ovaj kontingent staviti cu novi. [cool]

Kolega, iz dubokog respekta prema Vama odgovorio sam na ovaj post. Za sve ostalo pogledajte sto sam napisao na depresiji. U principu da skratim – over and out. Imam pametnijeg i daleko profitabilnijeg posla trenutno… [thumbsup]
[/quote]
Još jedna od tvojih laži u nizu…
jnaf je kupio az

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

da stvarno, AZ kupio. Zašto taj ivek tako laže?



otvoren put ka 2500

Nije. Vjeruj mi. [proud]
[/quote]

Eto kolega, opet po mom,opet ja u pravu…
Badava ste kupovali po 3k, a upozoravao sam i vas i vase "savjetnike" da ce bit jeftinog jnafa..

P.s
zasto vi toliko lažete
Lažete da je slika od joce amsterama vaša, lažete da ste kupili 37 jnafa koje je kupio az…
Zašto lažete?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close