JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@shane54

Evidentno je vasim prisustvom na forumu da vi trosite struju. Svaka proizvodnja struje stvara oneciscenje pa vas molim kao ekoloski osvjestenog pojedinca da ugasite kompjuter.

Nije bolest sve što boli

Moj kompjuter spojen je na bicikli koji okretanjem pedala sam proizvodi električnu energiju, a vi ako nemate šta pametno za reći bolje ugasite kompjuter.

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

otvoren put ka 2500

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


otvoren put ka 2500

Nije. Vjeruj mi. [proud]

MY PRECIOUS!!!!



otvoren put ka 2500

Nije. Vjeruj mi. [proud]
[/quote]

sorry al ne mogu ti vjerovat

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

2.550,00 1000
Golman je još uvijek tu. I dva, tri braniča ispred njega.
Ako podjele kartone svašta je moguće samo što zadnje dvije transakcije govore nešto suprotno.

who dares, wins




otvoren put ka 2500

Nije. Vjeruj mi. [proud]
[/quote]

sorry al ne mogu ti vjerovat
[/quote]

Never let a good crisis go to waste. [cool]

MY PRECIOUS!!!!


otvoren put ka 2500

koji si ti smišan lik….toliko je očito da se tebi kupuje na 2550 (ako si to ti, premda čisto sumnjan) da je već postalo stvarno gadljivo čitati tvoje komentare…ajde lipo pristani maltretirati ljude i promini dionicu ako već neviruješ u ovu….u međuvrimenu nam probaj objasnit kako je to otvoren put prema 2500 ali nas nemoj previše nasmijavati 🙂



otvoren put ka 2500

koji si ti smišan lik….toliko je očito da se tebi kupuje na 2550 (ako si to ti, premda čisto sumnjan) da je već postalo stvarno gadljivo čitati tvoje komentare…ajde lipo pristani maltretirati ljude i promini dionicu ako već neviruješ u ovu….u međuvrimenu nam probaj objasnit kako je to otvoren put prema 2500 ali nas nemoj previše nasmijavati 🙂
[/quote]

Polako ,štikla – halter

Polakoo…
Kupit cu, al tek tamo ako dodje na cca 2k…ili niže…jer od 2 k može narast 40 % do fer cijene, cca 2800

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

A koliko bi taj SZIF trebao prodati komada?
Dokle bi mogao oplesti po kupnji?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




otvoren put ka 2500

koji si ti smišan lik….toliko je očito da se tebi kupuje na 2550 (ako si to ti, premda čisto sumnjan) da je već postalo stvarno gadljivo čitati tvoje komentare…ajde lipo pristani maltretirati ljude i promini dionicu ako već neviruješ u ovu….u međuvrimenu nam probaj objasnit kako je to otvoren put prema 2500 ali nas nemoj previše nasmijavati 🙂
[/quote]

Polako ,štikla – halter

Polakoo…
Kupit cu, al tek tamo ako dodje na cca 2k…ili niže…jer od 2 k može narast 40 % do fer cijene, cca 2800
[/quote]

kolega reka san bez previše nasmijavanja….dakle kolega zašto bi palo na 2k ako je fer cijena 2800 kn??????
također ako padne na 2k šta bi se to tribalo desitti da je opet lansira 40%-50% up????





otvoren put ka 2500

koji si ti smišan lik….toliko je očito da se tebi kupuje na 2550 (ako si to ti, premda čisto sumnjan) da je već postalo stvarno gadljivo čitati tvoje komentare…ajde lipo pristani maltretirati ljude i promini dionicu ako već neviruješ u ovu….u međuvrimenu nam probaj objasnit kako je to otvoren put prema 2500 ali nas nemoj previše nasmijavati 🙂
[/quote]

Polako ,štikla – halter

Polakoo…
Kupit cu, al tek tamo ako dodje na cca 2k…ili niže…jer od 2 k može narast 40 % do fer cijene, cca 2800
[/quote]

kolega reka san bez previše nasmijavanja….dakle kolega zašto bi palo na 2k ako je fer cijena 2800 kn??????
također ako padne na 2k šta bi se to tribalo desitti da je opet lansira 40%-50% up????
[/quote]
Zasto je pao na 1000 ???
Nema tu puno zasto ili zato..

Tehnička na jnafu upucuje na pad, budemo vidjeli

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close