JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jeli moguće da nema niti kune prometa, na ovom ljepotanu.

nema, cijenjena Ivana7 još spava.

netko se odvažio [smiley] samo tako [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/ina-prodaje-janafu-istrazivacka-polja-u-siriji%3f,61647.html

"Kao što je poznato, Janaf je u prvih devet mjeseci ove godine ostvario neto dobit od 83,3 milijuna kuna što je dva i pol puta veći iznos nego u istom razdoblju lani. Taj poslovni uzlet Janafa i njegova financijska snaga otvara mogućnost da kupovinom naftnih polja u Siriji od dobro pozicionirane servisne kompanije preraste u snažnog energetskog igrača koji osim svoje pozicije na mediteranskom tržištu, razvijene infrastrukture naftovoda i skladišta, kupovinom udjela u Siriji osigura i vlastitu naftu i plin."


"Kao što je poznato, Janaf je u prvih devet mjeseci ove godine ostvario neto dobit od 83,3 milijuna kuna što je dva i pol puta veći iznos nego u istom razdoblju lani. Taj poslovni uzlet Janafa i njegova financijska snaga otvara mogućnost da kupovinom naftnih polja u Siriji od dobro pozicionirane servisne kompanije preraste u snažnog energetskog igrača koji osim svoje pozicije na mediteranskom tržištu, razvijene infrastrukture naftovoda i skladišta, kupovinom udjela u Siriji osigura i vlastitu naftu i plin."

Samo da napomenem da Iran ima namjeru prevoziti sirovu naftu iz Kaspijskog mora u Siriju i od tamo je iz sirijske luke Ladicia izvoziti u Europu preko Mediterana i to jeftinije nego bilo tko drugi.
A na Mediteranu je luka Omišalj i grade se veliki kapaciteti spremišta i planira se otvaranje glavne burze nafte na Mediteranu.
A vlasnik svega toga je Janaf.
Need i say more?

sipanje janafa [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


sipanje janafa [rolleyes]

sipao se po 2000, sipa se po 3000, sipat će se i po 4000

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/sukerova-inicijativa-konzorcij-predvoden-janafom-kupuje-inina-polja-u-siriji,61807.html



sipanje janafa [rolleyes]

sipao se po 2000, sipa se po 3000, sipat će se i po 4000
[/quote]
mislim da će se uskoro opet sipat po 4000 [thumbsup]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

jel se to ivana7 zaigrala na janafu:)). 17dionica na kupnji i na prodaji.



sipanje janafa [rolleyes]

sipao se po 2000, sipa se po 3000, sipat će se i po 4000
[/quote]

[thumbsup]

i na 1100 je netko sipao

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Evo da sam ja ovo napisao o 1.100 kuna sad bi me napali svi dežurni drukeri!?
Ovako svi mudro šute jer je to iznio netko drugi………

Ja ću samo reći jednu činjenicu a to je da do 1.000 kuna gdje je navodno neki veči nalog, ima svega 118 komada…….
[thumbsup]

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

New Report

Close