JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

veliki promet danas uz veliku volatilnost. što možemo očekivati dalje?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ja nikada ne kupujem na dnu nit prodajem na vrhu. Ja samo brutalno zarađujem držeći dionice iz faze njihove podcijenjenosti do faze fer cijene gdje režem minimalno pola, dio ostavljam za balon i/ili generički rast sa porastom kapitala društva, a sa drugom polovicom novca tražim nove fundamentalne gapove. Imate li znanje?


Ja nikada ne kupujem na dnu nit prodajem na vrhu. Ja samo brutalno zarađujem držeći dionice iz faze njihove podcijenjenosti do faze fer cijene gdje režem minimalno pola, dio ostavljam za balon i/ili generički rast sa porastom kapitala društva, a sa drugom polovicom novca tražim nove fundamentalne gapove. Imate li znanje?

Znaci prodaval si na 3300?



Vidim tu se neke burek cifre o prodaji spominju. Necu vam smetati dok ne dodje na moje razine 3600-3700 gdje sam se istovario.

– iskreno rečeno nikada mi nisu smetali oni s dvije tri dionice.
– njih jednostavno pregazim a da i sama toga nisam svjesna.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
-1 dionica Jnaf po 3295kn, kupljeno po 3000.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Svi se nešto hvalite sa dobrom prodajom,eto,ja ću sa kupnjom,a prodao još nisam ni neću skoro
ako vjerujete u dionicu zašto prodajete?
ja ću još dokupiti čim dodjem do casha

Nalog Datum Vrijedn. Količina Cijena Rok Za izvršiti Status Otkaz
54440/09-K 1.6.2009 JNAF-R-A 5 2.235,00 1.6.2009 0 Izvršen
75328/09-K 3.8.2009 JNAF-R-A 5 1.900,00 3.8.2009 0 Izvršen
84984/09-K 8.9.2009 JNAF-R-A 2 2.178,00 8.9.2009 0 Izvršen
85453/09-K 9.9.2009 JNAF-R-A 1 2.110,00 9.9.2009 0 Izvršen
103594/09-K 30.10.2009 JNAF-R-A 1 3.503,00 30.10.2009 0 Izvršen

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

luzeru, nemaš puno ali zato imaš kvalitetno (prosjek) [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


luzeru, nemaš puno ali zato imaš kvalitetno (prosjek) [lol]

ulaz manji od 2200 a 14 komada i nije tako malo…cc 45000kn…pa to je meni sve čisti novac…tu se svi hvale sa stotinama tisuća,da je to baš tako prometi bi bili puno veći od ovih

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!



luzeru, nemaš puno ali zato imaš kvalitetno (prosjek) [lol]

ulaz manji od 2200 a 14 komada i nije tako malo…cc 45000kn…pa to je meni sve čisti novac…tu se svi hvale sa stotinama tisuća,da je to baš tako prometi bi bili puno veći od ovih
[/quote]

Bravo kolega.Svi su milijuneri na forumu.
Osim toga pa nema kolega jedino Janaf.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

hvala kompleksašima na jedinicama….

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

da li netko zna prema podacima iz SDA ima li još koji mirovinac osim AZ ispod Top10? Hvala.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Jeli moguće da nema niti kune prometa, na ovom ljepotanu.

Korkyra




luzeru, nemaš puno ali zato imaš kvalitetno (prosjek) [lol]

ulaz manji od 2200 a 14 komada i nije tako malo…cc 45000kn…pa to je meni sve čisti novac…tu se svi hvale sa stotinama tisuća,da je to baš tako prometi bi bili puno veći od ovih
[/quote]

Bravo kolega.Svi su milijuneri na forumu.
Osim toga pa nema kolega jedino Janaf.
[/quote]

kolega luzeru, trenutno nisam ni ja daleko od tebe, samo 25 komada, ali prosjek mi je nepovoljniji..
iako ta razlika u prosjeku nije tolika bitna, jer kad uskoro krene, krenut će žestoko… [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close