JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 20:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
JNAF
865,00
865
1
845,00
870,00
1,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

čini mi se da smo mi u JNAFu smo uvijek na dobitku.. i kad grickamo i kad nas grickaju… [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


čini mi se da smo mi u JNAFu smo uvijek na dobitku.. i kad grickamo i kad nas grickaju… [lol]

izgleda da se ovima dolje ne diže, a ovima gore se ne spušta. kako bi to Freud objasnio stručno [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



čini mi se da smo mi u JNAFu smo uvijek na dobitku.. i kad grickamo i kad nas grickaju… [lol]

izgleda da se ovima dolje ne diže, a ovima gore se ne spušta. kako bi to Freud objasnio stručno [lol]
[/quote]

Neka Freud objasni dokle će se SZIF rešavati hartije ovde? Ima više hartije od AZ. Šta ako je tek kreno?

Kakve veze ima Freud i SZIF s cijenom janafa? Niti jedan niti drugi ne prodaju!
Freud iz razloga što nema dionice a ovaj drugi već godinu-dvije ne mrda.Dakle u pitanju su ipak dejtrejderi i svingtrejderi….

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Kad će Janaf u najvišu kotaciju.. [undecid] Pisalo negdje al neznam više gdje pa ako netko ima link…

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-janaf-i-ledo-izvan-fokusa-investitora,60840.html


Kad će Janaf u najvišu kotaciju.. [undecid] Pisalo negdje al neznam više gdje pa ako netko ima link…

Stvarno ne znam kad će Janaf u prvu kotaciju i da li će uopće u prvu kotaciju, ali….

***obrisano***

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Kolegice Ivana7, molim Vas što je ovo? Neko je zagasio ovdje svjetlo i počinje šamaranje? Taman sam nešto sitno uštipnuo na bidu … eee, hebat ga. Dajte nam malo nade.


Kad će Janaf u najvišu kotaciju.. [undecid] Pisalo negdje al neznam više gdje pa ako netko ima link…

http://www.poslovni.hr/128903.aspx


Kolegice Ivana7, molim Vas što je ovo? Neko je zagasio ovdje svjetlo i počinje šamaranje? Taman sam nešto sitno uštipnuo na bidu … eee, hebat ga. Dajte nam malo nade.

– dionica je i dalje više nego dobra.
– ipak je tu ušlo i previše špekulanata,
– i na 3.000kn to je i više nego dobar izlaz za one koji su to kupovali po 2.000kn i niže.
– taj špekulativni novac sada ide u druge investicije.
– trenutno je dionica na hlađenju što je o.k.
– ja sam i danas kupovala nešto sitno ispod 3.000kn.
– teško je sada reći gdje je dno.
– moj savijet je po malo nadokupljivati po niskim cijenama.
– sada će sigurno trajati akumuacija 1-3 mjeseca, a da se cijena ne diže.
– dosta sam pisala o ovoj dionici na temi Best buy.
– iza svega što sam napisala stojim.
– a sve sam i pogodila.

– a pravi rast ide tek u ožujku 2010 god.
– do tada je jedino važno da je dionica likvidna i da bude u prvih desetak trgovanih.
– zašto ožujak ???????
– pa tada će vam izići rezultati poslovanja 1Q2010, godišnje FI,(travanj 10).
– a već sada mogu napisati kako će ta izviješća biti i više nego o.k.
– zatim ako bude ovakav promet dionica ide u sastav indexa Crobex, moraju je kupiti neki fondovi.
– a uprava je najavila i ulazak u prvu kotaciju, znaći mogu ulaziti i mirovinci.

– zbog svega toga nema straha za ovu dionicu.
– gledajte ju akumulirati.
– a sada hoće li rast uslijediti krajem ove godine ili početkom iduće sijećanj, veljača zbilja je nezahvalno prognozirati.
– ali i sami ste imali priliku vidjeti kako to ide, kad krene onda ideeeee kao da nema kraja.
– a i dugoročno je ovo sasvim o.k. investicija, samo što ne daju dividendu pa je za moj ukus puno bolji HT, ali tamo nema nekog povećanja cijene dionice.

– ovo pisanje nije nikako i nagovor na kupnju ili prodaju dionice, to sami morate procijeniti.
– ipak na sve dionice utjeće i tržište.

– I love this game.
Pozdrav !

Za divno čudo ovdje čak osjećam i trun iskrenosti……..no mislim da nećeš kupiti puno dionica ispod 3000…..osim onih što ”šortate” jedni drugima…. [kiss]…..i ja koju ufatim….



Kolegice Ivana7, molim Vas što je ovo? Neko je zagasio ovdje svjetlo i počinje šamaranje? Taman sam nešto sitno uštipnuo na bidu … eee, hebat ga. Dajte nam malo nade.

– dionica je i dalje više nego dobra.
– ipak je tu ušlo i previše špekulanata,
– i na 3.000kn to je i više nego dobar izlaz za one koji su to kupovali po 2.000kn i niže.
– taj špekulativni novac sada ide u druge investicije.
– trenutno je dionica na hlađenju što je o.k.
– ja sam i danas kupovala nešto sitno ispod 3.000kn.
– teško je sada reći gdje je dno.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Ne razumijem! Za takvu investitoricu koja ima najbolji tim tehničara, fundamentalista i ostalih mensa članova, da je teško odrediti gdje je dno.

Ja da imam tako nesposoban stručni štab potjerao bih to šmrkovima iz središnjice! Nekako ako se dobro sjećam na prognozi o kretanju cijene Janafa su mnogi najugledniji članovi pali, a nisu zadnji koji će pasti.
Biti će toga još!
Očigledno niste dovoljno upoznati sa investicijom i njezinim paramatrima? A možda ne znate izračunati ni betu?
Tko zna? Nitko ništa ne zna! Jer krhko je znanje!
[bye]

Što se tiče HTea, njega bih se gledao svakako riješiti. A zašto? Zato će tu ima još uvijek širokih narodnih masa, koje imaju u rukama cca 18.000.000 komada, a kad kriza bude najžešće tresla, oni će je poželjeti unovčiti!
To je svakome inteligentnom jasno. A mirovinci su da sada ( u skoro dvije godine ) kupili tri milijuna, dakle oni neće moći apsorbirati niti deseti dio te količine! No dobro neće svi htjeti prodavati, ali 30-50% količine bi se u slijedećih godinu ili dvije moglo naći na tržištu, a to je nekih 5.500.000-9.000.000 komada.
Trejdere da ne računamo.
Preporuka čisti sell dok je još dobra cijena.

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

New Report

Close