JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 18:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
JNAF
865,00
865
1
845,00
870,00
1,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kolega luzer1

Poznavajuci neke osnove kretanja trendova morate zapazit da trendovi bilo rastuci bilo padajuci ne odrade svoje targete u jednom potezu..
Mogu vam reci da nakon ulaska u jnaf od 2000-2200 , stalno sam pratio i predvidjao njegovo ponašanje…gada smo privi puta dosegli 2850, bilo mi je savršeno jasno da idemo nazad na 2500, al to mi se nije dalo šortat…
prodavao sam od 3500-3700, jel mi je moja TA pokazivala da je tu nekakav vrh jnafa i da ce uslijedit "malo veci " pad..
Jucer sam nekim kolegama najvaio gdje ce biti ovo dno, za jucer u bod i kupio 15 komada na 3021 kn..
Da se razumijemo , nisam dnevni trejder, ali ako imam ovakve situacije, a niš drugo pametnije rado cu ih iskoristiti.
Što se tice vašeg mišljenja da nije "ovakvih kao ja " da bi jnaf bio na over 4 , moram reci da niste u pravu, ali ako mislite da jeste, pa onda vam i dalje ostaje šansa da raditi što i mi , pa cete maximalizirati svoj boravak u dionicama…
Naravno ako imate znanje za to

Ajd da se slozim i s tobom. Tkogod misli da bi bilo bolje da nema trejdera nek si razmisli tko bi onda kupovao a tko prodavao i kakva bi uopce bila likvidnost ako bi je bilo

to je prodaja na tragu panike i straha koje se proširi među malim ulagačima.al s obzirom da ova dionica nema puno slobodnih to je ovdje kratkog daha.

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Istina, premda se radi o TA analizi koje su često nepouzdane, osim u svijetu Forex-a ( a i tamo su se gadno zaigrali ove godine ), kolega DIZELAŠ je pokazao da ima znanje koje dobro korisit.

I ja baš čekam neku sl. analizu, još jučer mi je netko obećao javiti se..

Kaže se – Dobro je, samo da ne bude gore.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Poznajem i ja jednog trejdera……samo ovaj igra veća-manja na poker aparatima….toliko o znanju….i analizama…

Kaj je ovo? Ovu "perjanicu" sam nasao tek na 4. strani, promet mizerija, pa nije valjda da ste svi prodali i sad cmrljite i cekate ko ozebli sunce da vam opet ulete? Po ovome sto vidim igrice su stagnirale, nema lupanja po kupnji, neznam kaj bute ulovili… kao da se uspostavlja nova razina oko 3200, treslo se dosta ovih dana… a dalo se i fino zaraditi u mutnom.. tko voli. [smiley]

ja sam jos unutra jos od 2000
cekam strpljivo
necu burek
mrzim burek

book je 4000 hiljade i ne bojim seovo moze samo up [thumbsup]

pympyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

NIje, nije, neko pokušava sruštiti cijenu ali mu baš i ne polazi za rukom :-). Reko sam Vam da je pad bio izrežiran, a sad je frka jer se nije stiglo ponovo kupiti. hehehhe.


ja sam jos unutra jos od 2000
cekam strpljivo
necu burek
mrzim burek

book je 4000 hiljade i ne bojim seovo moze samo up [thumbsup]


slažem se…
i ovdje sam od 1900 kn…
imam znanje… [lol]

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!


NIje, nije, neko pokušava sruštiti cijenu ali mu baš i ne polazi za rukom :-). Reko sam Vam da je pad bio izrežiran, a sad je frka jer se nije stiglo ponovo kupiti. hehehhe.

Sve u režiji Stevena S. [bye]
A kada raste u čijoj je to režiji?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ekipa je zabavljena ”udajom” ATPL,BLSC,INGR…ovdje se u tišini skuplja….bit ćete izvješteni ”pravovremeno” kada da i vi ostali počnete…… [smiley] [smiley]

jeste li vidjeli kad se mali slože kako se to pogricka a ?

mi smo ipak zemlja slučaj


jeste li vidjeli kad se mali slože kako se to pogricka a ?

prebrzi ste, uspio sam samo otkinuti zadnjih 8 komada. al ajd iza mene je još netko sporiji bio s 25 komada što se pojavilo [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close