JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 14:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
JNAF
865,00
865
1
845,00
870,00
1,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Činjenica je da je 3,5k vrlo dobra cijena za JNAF, ali istio tako je činjenica da i nemamo preveliki izbor, da nema nešto kvalitetnih dionica koje su u 3. kvartalu imale FI kao JNAF, pa bio balon ili ne svakako je poželjno imati ga u portfelju!

Poželjno ga je imati u portfelju ali ne sada. Meni moji izračuni kažu da je cijena od 2.800 u skladu sa situacijom. Možda griješim , al ću radije pričekat.

Zadnji od sunca zlatni trak vrh Učki je okrunil, dolčići mići gusti mrak škurinun je napunil. Pala je noć na kućice...


Janaf će ih sve progutati…….

Tako, tako. Pustiti ih da se još zaduže a onda im sudskim ovrhama sve oduzeti…..[thumbsup]

marcello



Činjenica je da je 3,5k vrlo dobra cijena za JNAF, ali istio tako je činjenica da i nemamo preveliki izbor, da nema nešto kvalitetnih dionica koje su u 3. kvartalu imale FI kao JNAF, pa bio balon ili ne svakako je poželjno imati ga u portfelju!

Poželjno ga je imati u portfelju ali ne sada. Meni moji izračuni kažu da je cijena od 2.800 u skladu sa situacijom. Možda griješim , al ću radije pričekat.
[/quote]

Podijelite te svoje izračune s nama, baš me zanima na koji ste način došli do 2800…
Inače je to samo običan druk.

Imali tko ideju kud ce ovo sutra buy sell hold, ostalo mi je jos par stotina komada pa da znam da kajlam po kupnji ili prodaji

I slobodno se pohvalite gdje stojite na bidu to mi je zadnji put bilo od koristi

Hvala



Činjenica je da je 3,5k vrlo dobra cijena za JNAF, ali istio tako je činjenica da i nemamo preveliki izbor, da nema nešto kvalitetnih dionica koje su u 3. kvartalu imale FI kao JNAF, pa bio balon ili ne svakako je poželjno imati ga u portfelju!

Poželjno ga je imati u portfelju ali ne sada. Meni moji izračuni kažu da je cijena od 2.800 u skladu sa situacijom. Možda griješim , al ću radije pričekat.
[/quote]

Ma dajte ljudi, kenjate bez veze. Ma kakvi crni izračuni, bookovi, bakrači. Prošli tjedan Vam je sve bilo OK, sad od jednom ne vrijedi više. Koje smijurije postaju ovi forumi. Svako piše bez srama i bez ijednog argumenta samo ono što mu u određenoj situaciji paše. Sram Vas bilo. [tongue]




Činjenica je da je 3,5k vrlo dobra cijena za JNAF, ali istio tako je činjenica da i nemamo preveliki izbor, da nema nešto kvalitetnih dionica koje su u 3. kvartalu imale FI kao JNAF, pa bio balon ili ne svakako je poželjno imati ga u portfelju!

Poželjno ga je imati u portfelju ali ne sada. Meni moji izračuni kažu da je cijena od 2.800 u skladu sa situacijom. Možda griješim , al ću radije pričekat.
[/quote]

Ma dajte ljudi, kenjate bez veze. Ma kakvi crni izračuni, bookovi, bakrači. Prošli tjedan Vam je sve bilo OK, sad od jednom ne vrijedi više. Koje smijurije postaju ovi forumi. Svako piše bez srama i bez ijednog argumenta samo ono što mu u određenoj situaciji paše. Sram Vas bilo. [tongue]
[/quote]

Nije istina.
Prošli tjedan smo pisali da će doći ova korekcija, jer bilo je nerealno za očekivati da će sve pasti 20-30%, a ovo porasti još toliko.
Neki nažalost nisu htjeli slušati, neki su drukali gore i prodavali ***obrisano*** , a neki su radili što treba.

Ja sam svoje zasortao jos prosli tjedan, nema tu tajni.kod mene nema ni po babi ni po stricevima.lupim po ovima na bidu i nije mi zao jer to su ionako sve znalci koji znaju pravu vrijednost janafa za raliku od mene luzera

gledam malo ovaj graf sa strane na temi izgleda ko ona stijena na biokovu na koju se penju alpinisti. samo s druge strane

pympyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Evo za Ivanu, neki dan je pitala za uvrštavanje u prvu kotaciju.

…..Pozdravljamo odluke Belišća i Petrokemije da se izlistaju u prvoj kotaciji i pozivamo ostale da to učine”, poručio je čelni čovjek AZ obveznoga mirovnskog fonda Dinko Novoselec. Čak su i iz Jadranskog naftovoda Poslovnom dnevniku potvrdili kako žele ući u višu kotaciju, no to službeno od burze još nisu zatražili…….
http://www.poslovni.hr/130983.aspx

Di ima dima ima i vatre.
U ovome treba tražiti razloge velikog prometa na ovoj dionici, pa bilo to gore ili dolje, važno da ima prometa.

Korkyra

Najbolje ponude JNAF-R-A
Kupnja Cijena

1 3.107,00
1 3.059,04
1 3.010,00
5 3.000,00
2 2.932,00
5 2.931,00
20 2.930,08
11 2.930,00
5 2.927,00
15 2.915,89
Cijena Prodaja

3.170,00 21
3.190,00 3
3.270,00 5
3.284,88 2
3.285,00 4
3.287,99 6
3.288,00 11
3.290,00 4
3.293,00 5
3.295,00 10

Šta je ovo plavi i ekipa tek isod 3k, a obečali da brane na 3300 bar???

Nisu oni obećali obranu na 3.300 nego onaj indijanac, oni su branili na 3.500 [cry] [cry]

jedino što me čvrsto veže uz tk je ova špagica od vodokotlića

Pa pustite ovih 25 dionica nek se prodaju….jeli MORATE nekome dati svoje dionice…možete ih valjda držati 3 dana….a ljudi ”investitora”…..sami obaraju cijenu i onda kukaju….


Imali tko ideju kud ce ovo sutra buy sell hold, ostalo mi je jos par stotina komada pa da znam da kajlam po kupnji ili prodaji

I slobodno se pohvalite gdje stojite na bidu to mi je zadnji put bilo od koristi

Hvala


da ti imaš par stotina komada ove dionice nebi nas pitao za mišljenje

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

New Report

Close