JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


treba pogledati samo graf JNAF-a s strane,nije normalan

Tko visoko leti nisko pada. Slobodno pogledajte malo grafove Janafa,svaki put kad je ovako uzletila cijena pod kutom od 90 stupnjeva, pod istim tim kutem se vratila

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

pitanje za zzidak i fedya: da li ste vas dvojica prodala danas ?

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



treba pogledati samo graf JNAF-a s strane,nije normalan

Tko visoko leti nisko pada. Slobodno pogledajte malo grafove Janafa,svaki put kad je ovako uzletila cijena pod kutom od 90 stupnjeva, pod istim tim kutem se vratila
[/quote]
—-ali ipak ostane na višoj razini od početka rasta [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema

pitanje za zzidak i fedya: da li ste vas dvojica prodala danas ?

i dva potpitanja:
1. i LEDO visko leti, da li će nisko pasti?
2. ako je taj sa 97 komada odlučio prodati zašto ne prodaje po 3600 jer se takvi nalozi uredno pojavljuju na BIDu (i prolaze) ?

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

iskreno ja sam svoje kupio na 2500,prodao već prije na 3500..meni to dosta..


iskreno ja sam svoje kupio na 2500,prodao već prije na 3500..meni to dosta..


ok, pošten odgovor.. za 100-tku !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Naravno da će i Ledo teško pasti. Uvijek je tako bilo i uvijek će tako biti.
Rastovi pod kutem od 90 stupnjeva uvijek završe na isti način.Padom pod 90 stupnjeva.
Kolega loto ima pravo da ponekad cijena ne padne točno do dna otkuda je krenuo rast, ali padne dovoljno duboko da svi koji su ulazili iznad 3000 osjete mučninu u želucu i lupaju se po glavi jer su kupovali u trenutku kad se prodaje.Nemam Janaf jer je preskup i biće puno jeftiniji vrlo brzo.
A meni se nikud ne žuri

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

evo, pojavili se i drugi veliki nalozi (2 naloga po 100 komada na ASKu) … samo slijepac ne vidi o čemu se tu radi… !!!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

još jednom: ne nasjedajte …. !!!
žao mi je malih koji prodaju s minusom… zbog straha ili utjecaja s ovog foruma…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


evo, pojavili se i drugi veliki nalozi (2 naloga po 100 komada na ASKu) … samo slijepac ne vidi o čemu se tu radi… !!!

– o čemu se tu radi ???????
– bila bih vam zahvalna na objašnjenju.

– I love this game.
Pozdrav !

quote=ivana7]


evo, pojavili se i drugi veliki nalozi (2 naloga po 100 komada na ASKu) … samo slijepac ne vidi o čemu se tu radi… !!!

– o čemu se tu radi ???????
– bila bih vam zahvalna na objašnjenju.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
radi se o tome da nalozi po 100 komada (možda vaši) nisu stvarno na prodaju nego su tu iz drugih razloga !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

radi se o tome da nalozi po 100 komada (možda vaši) nisu stvarno na prodaju nego su tu iz drugih razloga

Hipotetički gledano – što ako su to moji nalozi, imam namjeru prodati jer sam davno ušao i usput pomalo kljucam bid jer mi je i 3500 boli glava od profita?

Vjerujte, ima takvih pozicija (treba pratiti sda u cijelosti) pa možete točno komparirati tko je skupljao na kojim cijenama, koliki mu je prosjek i kada je počeo izlaziti.To se zove sukcesivna analiza dioničara.

Burza je ozbiljan posao (novci su u pitanju – ponekad i veliki) koji zahtjeva detaljnu analizu svih dostupnih podataka i veliko ulaganje u znanje. Sve ostalo je kladionica.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

New Report

Close