JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izgleda da razlog ovom rast polako dolazi na vidjelo….U novom broju Lidera je članak o Janafu.
Naftovod ulaže tri milijarde kuna u trgovinu naftom….
O uređenju spot tržišta se već na sva zvona čuje….E, a kolko će onda ova dionica vrijediti ???

A, evo i iz Lidera….

@flyer

kolega hvala za info! [thumbsup]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Nitko ne komentira kako nam se je držao ovaj ljepotan danas, a još bolje kako je završio.
Znakoviti kako bi kolega rekao, tržište u padu a dionica raste……..

Korkyra


Nitko ne komentira kako nam se je držao ovaj ljepotan danas, a još bolje kako je završio.
Znakoviti kako bi kolega rekao, tržište u padu a dionica raste……..

a šta se ima za komentirati kolega? kad se taljigao na 2K mjesecima i neki bez znanja ga konstantno prodavali (vjerojatno tuđe dionice prodavali) nas par mohikanaca vrištali smo da je ta cijena neodrživa. pa kao drukeri, pa kao reklamna kampanja, pa ovo pa ono… eto im kampanje, otimačina po 3300.

I'LL BE BACK

Eto ja nikako da dokupim, neće nitko da proda po bidu, sramota jedna.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nisam citao, ali odmah me strah kad vidim da drzavna firma krene trgovat s necim.


Nitko ne komentira kako nam se je držao ovaj ljepotan danas, a još bolje kako je završio.
Znakoviti kako bi kolega rekao, tržište u padu a dionica raste……..

Ako bog da, bit će sutra – drž ga.

Korkyra


Eto ja nikako da dokupim, neće nitko da proda po bidu, sramota jedna.

Isti sam tekst od Vas citao i dok je bila na 2200. Pa gdje stojite? Na 1200?

Kako cijena danas trenutno stoji sigurno je izvješće jako dobro!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Još samo jedan komentar janaf je narastao sa 2300 u dva tjedna a jučer je "kao" bila nekakva panika a on jednostavno neće da se skorigira i neide ispod 3300.Baš me zanima zašto?

LEAVE THE WORLD BEHINED

Ja na ovoj temi rijetko pišem, samo sam vam je predložio kao best buy dok je bila na 1.2xx, a sad moram reći samo jedno. Ne vidim razloga za prodaju na ovim cijenama, jer Janaf ima strahoviti potencijal. I kao firma i kao dionica.

Prije koji mjesec sam napisao, djelomično u šali da ga nema smisla prodavati ispod 2.000 eura pa su se neki smijali, ali vjerujem da im je smijeh prisjeo jer su vođeni kratkoročnim dobicima prerano prodali.

Naravno usput su se prikrpali razno-razni krpelji koji su vrijednost Janafa prepoznali na 2.000 kuna i poslije i sad glume gurue ( a firme su im u likvidaciji ). Ali to je normalno za njihov mentalitet.

Strog hold [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

Što ti dođe ovo firme su im u likvidaciji???

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close