JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Svaka čast imateljima ove dionice! Bravo!! [thumbsup]

Misliš, svaka čast onima koji pumpaju JNAF!?
[/quote]
kako znaš da pumpaju ili netko ima neku informaciju koju me ne znamo


BV JNAF je preko 3000 kuna
ravnanjem trebao bi doći i do 3500 kuna

Ovo je moj post (samohvala) [cool] od 21.09.2009. godine.

Lijep pozdrav [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Svaka čast imateljima ove dionice! Bravo!! [thumbsup]

Misliš, svaka čast onima koji pumpaju JNAF!?
[/quote]

kolega… nemate znanje.

I'LL BE BACK

Za imaoce ove dionice http://www.youtube.com/watch?v=u6FwEJwwYcQ&feature=fvst

[thumbsup]

A tek ce biti takvih dana.

koji ovo bad boy druka prema dole ?
nije mu baš municija!

mi smo ipak zemlja slučaj


kolega… nemate znanje.

E moj Arnolde! Sve se zna, tko pumpa LEDO i JNAF… Nije potrebno komentirati na forumu, griješiš o znanju!? Iako znanje ovdje nema neke veze, informacija je bitna! Nemam se namjeru prepirati, živite u nadi, sa srećom. Tko zadnji, magarac!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



kolega… nemate znanje.

E moj Arnolde! Sve se zna, tko pumpa LEDO i JNAF… Nije potrebno komentirati na forumu, griješiš o znanju!? Iako znanje ovdje nema neke veze, informacija je bitna! Nemam se namjeru prepirati, živite u nadi, sa srećom. Tko zadnji, magarac!
[/quote]
potpuno se slažem informacija je bitna, a šta se tiće pumpanja dionice to je teško ocjenit na JNAF-u jer ima sve pretpozicije za rast mislim na njhovo poslovanje i dobit a sad je pitanje koliko su igraći spremni ić sa povisivanjem dionice mi to ne znamo mi ustvari igramo kladionicu i najbrži prst


E moj Arnolde! Sve se zna, tko pumpa LEDO i JNAF… Nije potrebno komentirati na forumu, griješiš o znanju!? Iako znanje ovdje nema neke veze, informacija je bitna! Nemam se namjeru prepirati, živite u nadi, sa srećom. Tko zadnji, magarac!

svi sve znaju, osim nas ovdje….znači sigurno si pun Janafa kad si znao da kreće pumpanje….
Blago tebi….

"RWE: Odluka o povlačenju posljedica je revizije globalnih aktivnosti vezanih uz LNG"
Što to znači za nas ?

[color=blue][b]Dovoljno... nikad nije dovoljno.[/b][/color] [i][/i]



kolega… nemate znanje.

E moj Arnolde! Sve se zna, tko pumpa LEDO i JNAF… Nije potrebno komentirati na forumu, griješiš o znanju!? Iako znanje ovdje nema neke veze, informacija je bitna! Nemam se namjeru prepirati, živite u nadi, sa srećom. Tko zadnji, magarac!
[/quote]

Prigodna za kolegu koji je već dugi niz godina na burzi, ali…

Treba, što?
Ulagati u znanje, a ulaganje u znanje isto što i?

http://www.youtube.com/watch?v=ZZU-K2956Ls

Danas elegantni uzlet, nema što.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

…evo izletio i intervju s Markovom o uspostavljanju spot tržišta s naftom u Omišlju…Nažalost za cijeli intervju moraš biti registriran na stranici, a postupak registracije traje par dana….

……..
JANAF CEO Ante Markov: INTERVIEW
JANAF oil pipeline company CEO Ante Markov talks about plans on establishing a spot oil market in Omisalj on Krk and JANAF’s financial performance in 2009 . The Adriatic spot oil market would be established in Omisalj and Sisak, reveals Markov.

read more >

Zasto ovakvo iskrcavanje ?

[color=blue][b]Dovoljno... nikad nije dovoljno.[/b][/color] [i][/i]

New Report

Close