JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 04:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
JNAF
895,25
17.905
20
860,00
905,00
5,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Slažem se. A da je interesantna dionica vidi se i po tome da je jucer trgovano samo 12 dionica a danas………150 kom [shocked]

To su ti uglavnom moje i od tetak Brankica i to sve redom po bidu [sad] A kad cijena tiliko padne ne može se tu onda govoriti o nekom velikom interesu. [undecid]
[/quote]

Zahvaljujem na jučerašnjem poklonu i tebi i Brankici. Daj molim vas da drmate još ak imate – željno iščekujem ovakve istovare


van top 10 nalazi se samo oko 26.000 dionica i da bilo tko od njih počne skupljati JNAF, cijena će odletjeti nebu pod oblake, a možda krene kupovati i netko tko je momentalno ispod prvih 10. ovaj što se gura s tih 78 komada mogao bi danas ostati bez njih [proud]

Kupnja – JNAF-R-A
3 2.050,00
1 1.950,00
3 1.930,00
24 1.926,00
10 1.915,00

Prodaja – JNAF-R-A
78 2.068,98
5 2.095,00
3 2.100,00
9 2.179,98
7 2.199,98


Taj je brzo riješen, u roku odmah:
Zadnje transakcije: Cijena Količina Iznos Datum
2.078,00 3 6.234,00 10.6.2009 10:47:50
2.078,00 1 2.078,00 10.6.2009 10:43:07
2.078,00 5 10.390,00 10.6.2009 10:43:03
2.078,00 69 143.382,00 10.6.

marcello

Prodaje: Količina Cijena
5 2.099,97
3 2.100,00
9 2.179,98
7 2.199,98
19 2.245,99
11 2.246,00
6 2.285,99
3 2.299,00
13 2.300,00

marcello


ovaj što se gura s tih 78 komada mogao bi danas ostati bez njih [proud]

Rijesismo ga muke [wink]



ovaj što se gura s tih 78 komada mogao bi danas ostati bez njih [proud]

Rijesismo ga muke [wink]
[/quote]

riješih ga muke, prvi put u janaf, pa da vidimo….

Ovo je dionica koju čvrsto držim prvo mi je target bio 2700, a sada vidmi da tu ima puno više prostora samo da prođe dokapitalizacija…

da li je kapital od dokapa unešen u bilancu prema sadašnjoj knjigovodsvenoj vrijednosti? dakle sada je BVPS cca 3000kn/dionici. kad se izvrši dokap, koliko će onda biti? nisam baš upoznat po kom ključu ide taj dokap i u koju svrhu pa ako bi mi netko u kratkim crtama to mogo objasnit. Kad je skupština?

I'LL BE BACK


da li je kapital od dokapa unešen u bilancu prema sadašnjoj knjigovodsvenoj vrijednosti? dakle sada je BVPS cca 3000kn/dionici. kad se izvrši dokap, koliko će onda biti? nisam baš upoznat po kom ključu ide taj dokap i u koju svrhu pa ako bi mi netko u kratkim crtama to mogo objasnit. Kad je skupština?

Gospon guverner redovna skupština je 19.lipnja.
Kad se izvrši dokap BVPS će biti asets minus lajabilitis podjeljeno sa 1.007.658 dionica.
Handa uplati 715 milijuna do srpnja 2011 i onda se JNAF-R-B pretvaraju u JNAF-R-A.
Svrha dokapa su novci potrebni za izgradnju novih skladištenih kapaciteta i kupnju starih.Na Krku se kapaciteti podupljavaju.
A sve to jer potrebe za skladištenjem su dva do tri puta veće od kapaciteta koje Janaf trenutno ima.
I to opće ne pričam o potrebama Hande. To je tek novi moment.Slovačka,mađarska,Bosna vam već skladište naftu kod nas i hoće još.
Ali onih 720 milja od Hande nije sve.još 100 milja će ići preko drugih oblika financiranja.
Ovi se ne šale,gospon guverner.
Ima tu još puno toga,ali dost vam je za danas



da li je kapital od dokapa unešen u bilancu prema sadašnjoj knjigovodsvenoj vrijednosti? dakle sada je BVPS cca 3000kn/dionici. kad se izvrši dokap, koliko će onda biti? nisam baš upoznat po kom ključu ide taj dokap i u koju svrhu pa ako bi mi netko u kratkim crtama to mogo objasnit. Kad je skupština?

Gospon guverner redovna skupština je 19.lipnja.
Kad se izvrši dokap BVPS će biti asets minus lajabilitis podjeljeno sa 1.007.658 dionica.
Handa uplati 715 milijuna do srpnja 2011 i onda se JNAF-R-B pretvaraju u JNAF-R-A.
Svrha dokapa su novci potrebni za izgradnju novih skladištenih kapaciteta i kupnju starih.Na Krku se kapaciteti podupljavaju.
A sve to jer potrebe za skladištenjem su dva do tri puta veće od kapaciteta koje Janaf trenutno ima.
I to opće ne pričam o potrebama Hande. To je tek novi moment.Slovačka,mađarska,Bosna vam već skladište naftu kod nas i hoće još.
Ali onih 720 milja od Hande nije sve.još 100 milja će ići preko drugih oblika financiranja.
Ovi se ne šale,gospon guverner.
Ima tu još puno toga,ali dost vam je za danas
[/quote]

hvala Brankice, znači ipak postoje projekcije rasta prihoda čim povečavaju toliko kapacitete… Al mi onda nije jasno zašto nam je Plavi došao ovdje objašnjavati kako je bolji ADPL… [undecid]. Zamisli da se ja sad naselim na ADPL topic i iz neba u rebra počnem govoriti ekipi da im to ništa ne valja i počnem preporučivati JNAF… pa nikad mi takvo što ne bi palo na pamet… štoviše i ja mislim da je ADPL ok bet, ali mislim da je JNAF sigurniji…

I'LL BE BACK



da li je kapital od dokapa unešen u bilancu prema sadašnjoj knjigovodsvenoj vrijednosti? dakle sada je BVPS cca 3000kn/dionici. kad se izvrši dokap, koliko će onda biti? nisam baš upoznat po kom ključu ide taj dokap i u koju svrhu pa ako bi mi netko u kratkim crtama to mogo objasnit. Kad je skupština?

Gospon guverner redovna skupština je 19.lipnja.
Kad se izvrši dokap BVPS će biti asets minus lajabilitis podjeljeno sa 1.007.658 dionica.
Handa uplati 715 milijuna do srpnja 2011 i onda se JNAF-R-B pretvaraju u JNAF-R-A.
Svrha dokapa su novci potrebni za izgradnju novih skladištenih kapaciteta i kupnju starih.Na Krku se kapaciteti podupljavaju.
A sve to jer potrebe za skladištenjem su dva do tri puta veće od kapaciteta koje Janaf trenutno ima.
I to opće ne pričam o potrebama Hande. To je tek novi moment.Slovačka,mađarska,Bosna vam već skladište naftu kod nas i hoće još.
Ali onih 720 milja od Hande nije sve.još 100 milja će ići preko drugih oblika financiranja.
Ovi se ne šale,gospon guverner.
Ima tu još puno toga,ali dost vam je za danas
[/quote]

Koliko ja znam mi placamo madjarima za skladistenje nase nafte za jedno 2/3 ukupne kolicine. S novim skladistima prica ce se bitno promijeniti u nasu korist.

kak stoji AZ s ovim čudom? FF je cca 60 milja kuna, kak je to sa zakonom o mirovinskim fondovima? Jel je na njima da nešto urade (dižu ili izlaze) ili ih ne kači to u JNAF-u?

I'LL BE BACK


kak stoji AZ s ovim čudom? FF je cca 60 milja kuna, kak je to sa zakonom o mirovinskim fondovima? Jel je na njima da nešto urade (dižu ili izlaze) ili ih ne kači to u JNAF-u?

Gospon guverner, čim je tržišna kapitalizacija veća od 750 milja nema problema

New Report

Close