JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 23:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
JNAF
895,25
17.905
20
860,00
905,00
5,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Cijena nafte od 150$ [lol]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Ok, dokap je uključen u cijenu. Skladište je uključeno u cijenu. Što nije uključeno u cijenu?

1 BV još nije uključen u cijenu,gospon budd

A koliko se pisalo sektor se trzi po 2.4 Bv zar ne?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


A koliko se pisalo sektor se trzi po 2.4 Bv zar ne?

Brat bratu

3 . lipanj 2009.

Potpisan ugovor između Diokija i Janafa

Tvrtke Jadranski naftovod i Dioki obavijestile su putem Zagrebačke burze kako su danas potpisale Ugovor o kupoprodaji.

Predmet ugovora je prodaja dijela skladišta naftnih derivata na lokaciji Žitnjak u Zagrebu, koja nisu u funkciji osnovne djelatnosti Diokija. Podsjetimo, Uprava Diokija je prošli tjedan objavila da je donijela odluku o prodaji dijela navedenog skladišta naftnih derivata.

(pd)

marcello


Evo ja ušo danas u janaf! Nadam se da nisam zakasnio [tongue]

vidiš da si uranio…za par dana moći ćeš po puno nižim cijenama ući..to ti je kad čitaš forume i temeljem toga investiraš….sad uči na svojem primjeru da se ne kupuje dok je skupo nego se tada prodaje. što misliš – tko je prodavao na razinama od 1700-2000? oni koji su ušli na 1000- 1500….

...povijest se ponavlja...



Evo ja ušo danas u janaf! Nadam se da nisam zakasnio [tongue]

vidiš da si uranio…za par dana moći ćeš po puno nižim cijenama ući..to ti je kad čitaš forume i temeljem toga investiraš….sad uči na svojem primjeru da se ne kupuje dok je skupo nego se tada prodaje. što misliš – tko je prodavao na razinama od 1700-2000? oni koji su ušli na 1000- 1500….
[/quote]
sad si ti pametan
a šta je skupo a šta jeftino?
filozofiraš…
nekom je nekad i 4000 kn bilo jeftino
sa ovom cjenom je ipak veća šansa da se zaradi nego da se izgubi…
ako postoji sredina u cijeni onda je ovo ispod sredine….

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!



Evo ja ušo danas u janaf! Nadam se da nisam zakasnio [tongue]

vidiš da si uranio…za par dana moći ćeš po puno nižim cijenama ući..to ti je kad čitaš forume i temeljem toga investiraš….sad uči na svojem primjeru da se ne kupuje dok je skupo nego se tada prodaje. što misliš – tko je prodavao na razinama od 1700-2000? oni koji su ušli na 1000- 1500….
[/quote]

Po istoj logici i Vi ste kolega danas onda uranili s kupnjom JDPL koliko sam pročitao. Ili nas hoćete uvjeriti da je JDPL bolja firma od JNAF?

Resistance is futile! You will be assimilated!

U pravu si luzer, evo nešto novo:
4. lipanj 2009.

HANDA-i omogućeno stjecanje najmanje 25% dionica u tvrtkama za skladištenje nafte i derivata

Hrvatska agencija za obvezne zalihe nafte i naftnih derivata (HANDA) može stjecati dionice i poslovne udjele u tvrtkama registriranim u Hrvatskoj koje se bave djelatnošću skladištenja nafte i naftnih derivata i to tako da se osigura udio HANDA-e od najmanje 25 posto, propisala je uz ostalo hrvatska Vlada uredbom kojom je regulirala pojedina pitanja u vezi djelatnosti HANDA-e.

http://www.poslovni.hr/118143.aspx

marcello




Evo ja ušo danas u janaf! Nadam se da nisam zakasnio [tongue]

vidiš da si uranio…za par dana moći ćeš po puno nižim cijenama ući..to ti je kad čitaš forume i temeljem toga investiraš….sad uči na svojem primjeru da se ne kupuje dok je skupo nego se tada prodaje. što misliš – tko je prodavao na razinama od 1700-2000? oni koji su ušli na 1000- 1500….
[/quote]

Po istoj logici i Vi ste kolega danas onda uranili s kupnjom JDPL koliko sam pročitao. Ili nas hoćete uvjeriti da je JDPL bolja firma od JNAF?
[/quote]

mislim da si pobrkao lončiće od ovog šoka kojeg proživljavaš ovih dana. ja sam kupovao JDPL prije 5 godina i na sreću ga se na vrijeme riješio. govorio sam samo da treba kupiti JDKM ali je teško u onom posebnom režimu išta kupiti ako nisi broker. To sam govorio. Mene ne čudi da je tebi JDkm isto što i JDpl, zato crobex i pada više od svih na svijetu…očito nisi jedini. pa vi ne razlikujete ingru od industrogradnje, jadran čarape od jadran crikvenice…o čemu mi tu pričamo uopće? janaf ili jadran čarapama ili jadrankamenu. sve ima jadran, a vama čudno….

...povijest se ponavlja...


Mene ne čudi da je tebi JDkm isto što i JDpl, zato crobex i pada više od svih na svijetu…očito nisi jedini. pa vi ne razlikujete ingru od industrogradnje, jadran čarape od jadran crikvenice…o čemu mi tu pričamo uopće? janaf ili jadran čarapama ili jadrankamenu. sve ima jadran, a vama čudno….

A jel te još čudi da su DIOKI grupa i DIOKI d.d. jedno te isto? [lol]
Kak ti nije neugodno, ja bi propo u zemlju.

04.06. ZSE, krvi do koljena….neckline šalice postojan. [smiley]


mislim da si pobrkao lončiće od ovog šoka kojeg proživljavaš ovih dana. ja sam kupovao JDPL prije 5 godina i na sreću ga se na vrijeme riješio. govorio sam samo da treba kupiti JDKM ali je teško u onom posebnom režimu išta kupiti ako nisi broker. To sam govorio. Mene ne čudi da je tebi JDkm isto što i JDpl, zato crobex i pada više od svih na svijetu…očito nisi jedini. pa vi ne razlikujete ingru od industrogradnje, jadran čarape od jadran crikvenice…o čemu mi tu pričamo uopće? janaf ili jadran čarapama ili jadrankamenu. sve ima jadran, a vama čudno….

Isprike kolega, Delboy u avataru kolege Lasera koji je danas kupovao JDPL me zbunio. Inače, nisam u šoku ovih dana jer sam na vrijeme zbrisao u cash, pa sad mirno promatram vrisku na forumu i po sitno kupujem po diskontnim cijenama bez žurbe.

Inače, u tonu Vašeg pisanja osjećan izvjesnu nervozu. S obzirom da imam poznanika doktora vele da je Xanax dobra stvar i smiruje, Normabel je nešto slabiji pa vidite što bi bilo prikladno da se malo opustite.

Resistance is futile! You will be assimilated!

New Report

Close