JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Dobar dan gospon tigrus.
Deca, vidim da je tu sve pod kontrolom.
Nemojte zaboraviti da je sutra sjednica Nadzornog odbora

—što je na dnevnom redu, ima li nade za nas [undecid]
[/quote]

Kak to mislite gospon loto? Nada je za one kaj niš drugo nemaju,bik mamicu.
A mi imamo sve. Sutra bu Nadzorni odobril kupnju Diokijevih nekretnina na Žitnjaku kaj buju postale naš novi terminal a do 1.7. nam treba sjesti nekih 180 milijuna keša od Hande.
Nama nada ne treba gospon loto.
Nafta je uvijek u modi
[/quote]

hm…

I'LL BE BACK

Kupio sam JANF u travnju i naoružo se strpljenjem, čekam ga, čekam ga, čekam ga, a on mi već duuuugo obećava svaštva, dotle mi Jadroplov otplovi, VIRO zasladi a ULPL raširio jedra. Ipak ja ga nedam ne prodajem… (što kaže pjesma)

Evo vidite kaj je prava dionica dok drugi padaju mi rastemo a nismo brodari.

Deca,današnje vijesti

Sjednica Nadzornog odbora JANAF-a d.d. održana je danas, 2. lipnja 2009. godine s početkom u 12 sati.

Na današnjoj sjednici, NO dao je suglasnost za potpisivanje konačnog prijedloga Ugovora o kupoprodaji dijela nekretnina između JANAF-a d.d. i DIOKI-a d.d. na lokaciji Žitnjak, Zagreb, za budući terminal PJ JANAF-Žitnjak, koji će biti regionalni terminal naftnih derivata za potrebe obveznih državnih zaliha i realizirat će se u više faza, uvažavajući najviše sigurnosne i tehnološko-tehničke standarde.

Nešto razmišljam….. [undecid]….mogao bi čovjek komotno prebaciti svu lovu u ovu dionicu i mozak na pašu…..

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Tu postoji samo jedan problem. Dinkec je unutra! Inace se slazem sa tvrdnjom.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!


Nešto razmišljam….. [undecid]….mogao bi čovjek komotno prebaciti svu lovu u ovu dionicu i mozak na pašu…..

Vidim da vi gospon golubv znate za onu izreku da je diverzifikacija za one koji ne znaju kaj rade.
Da ponovim- 1 BV je 3000 kuna, prosjek sektora je 2,4 BV na razvijenim tržištima.
Ne da mi se o poslovanju i planovima, to nek si ekipa sama nađe i nek se uvjeri u kaj se ova firma razvija.Kaj mislite zakaj ulažu 2 milijarde kuna u širenje kapaciteta skladištenja i prijevoza i zakaj misle raditi paralelnu cijev uz onu postojeću na staroj trasi? Koja to firma u Hrvatskoj uopće može zamisliti 2 milijarde kuna a ne uložiti?
Ova firma se priprema za nekaj veliko.Vidli bumo koja opcija će prevladati.
Opcija fala Bogu imamo napretek

Dakle sutra rasprodaja večine portfelja onda čekam korekciju (kad tad mora doći makar smo navodno u biku),onda dokup Janafa do 70% portfelja.Ostalo si ostavljam jer kao teški ovisnik nebi izdržao bez povremenog trgovanja [smiley].Slažem se,diverzifikacija je za malu djecu.Dosta su mi tri različite dionice u portfelju [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

http://www.poslovni.hr/118003.aspx

aha,ste vidli???

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


http://www.poslovni.hr/118003.aspx

aha,ste vidli???

Aha. Znamo do već nekoliko dana najmanje.

Resistance is futile! You will be assimilated!

Evo ja ušo danas u janaf! Nadam se da nisam zakasnio [tongue]


Evo ja ušo danas u janaf! Nadam se da nisam zakasnio [tongue]

Ne kužim zašto plaziš jezik [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ok, dokap je uključen u cijenu. Skladište je uključeno u cijenu. Što nije uključeno u cijenu?

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close