JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ina je ostvarila veliki gubitak u ovom tromjesjecju,igh skuplja za place,atpl-gubitci,jedna od rijetkih sigurnih i stabilnih dionica je janaf zato sam je i danas dokupio i necu je prodat dok ne skoci 100 posto a vi kako god zelit,pozdrav svima.

Zašto JNAF nikako da se pomakne s mrtve točke i prijeđe tih 2000 kn usprkos ponajboljim rezultatima poslovanja na ZSE koji mogu biti samo bolji i bolji? U ovoj euforiji JNAF je trebao skočiti na 2500-3000 kn a ništa, u čem je stvar?

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati

Cekaj da netko provali nesto o dokapu. ljudi ove godine 2 put opekli.

Nije bolest sve što boli

Izgleda da su otkrili JANAf danas. He, dugo im je trebalo da otkriju dionicu koja:

– je na 0,66 booka sa najbolji izvješćem na ZSE
– koja ima itekakvu perspektivu rasta,
– dokap HANDA-e će promijeniti fundament i napraviti je još podcijenjenijom,
– firma koja defakto nema konkurenciju,
– debelo ispod nominale koja će se isto promijeniti dokapom,
– rezistentna na skokove nafte koji se mogu očekivati kao i inflacija/hiperinflacija,
– perspektiva rasta budući HR čuva 2/3 naftnih rezervi vani a samo 1/3 kod nas zbog nedostatka
kapaciteta zbog čega se i radi dokap,
– potpisani ugovori za B.Brod i bidirekcionalni promet
– teško je skupiti jer se ekipa očigledno teško rastaje od nje

Zaključak je da ovdje itekako ima prostora za rast, firma ima perspektivu a definitivno je rezistentna na ovu krizu. He, a ekipa rađe igra ponzi sheme na dionicama koje ovaj ciklus doslovno može ubiti. Svašta.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Do kad bude taj JNAF blokiran, ima neki vremenski period ili ZSE čeka očitovanje?

marcello

pogledaj na zse. Tamo će ti pisati kad će biti odblokirana

Tehnicari, kako ovdje napreduje ta salica? Je li sve korektno danas odradeno.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Tehnicari, kako ovdje napreduje ta salica? Je li sve korektno danas odradeno.

Stavila bum sve na temu TA, ali da samo velim da sve izgleda super,deca

Tek sam sada poceo pratiti ovu dionicu, kakvo je bilo kvartalno izvjesce deca [lol] ?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Tek sam sada poceo pratiti ovu dionicu, kakvo je bilo kvartalno izvjesce deca [lol] ?

A kaj da vam velim.
Najbolje izvješće na ZSE.
Prihodi veći za 50% a dobit veća za 130%
Perspektiva fantastična a u tome je bit.
Nafta je uvek u modi,deca

Ja je pratim duze vrijeme i skupljam,nemam puno ,al ovdje ne ocekujem neki ludi rast,bio bi zadovoljan sa sadasnje cijene za koji dan na 2800-3200.
Na toj cijeni moze i ostat,a onda za godinu ,dvije ..na 5000-6000.
Mislim da ce vam to bolje teta Brankica objasnit,al nema se sta,sve je jasno. [thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Tek sam sada poceo pratiti ovu dionicu, kakvo je bilo kvartalno izvjesce deca [lol] ?

Kad ga procitas i vidis i shvatis da to nisi kupio osmijeh ce ti se pretvorit u kiseli [wink]

New Report

Close