JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bok Janafaši svi šutimo nema danima komentara a Janaf više u minusu nego u plusu

Ma nema frke za JANAFA on ne bude propo
Ima tu uvjek par paničara koji prodaju pa sruše par posto
ali sumnjam da bude išo puno dolje..
Ako slučajno siđe ja ga čakam na 1700 da ga još kupim da se nađe
Kupovao sam ga i na puno više pa mi nije nimalo žao.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



Budem ja prodo ali po 10x večoj cijeni. [thumbsup]

Inaće ništa od trgovine

Ko ne vidi ovu dionicu na barem 10x kroz koju godinu

neka proda odmah a ja ću još dokupit.. [thumbsup]

ne pretjeruj. 10x ove cijene neće nikada biti, ali možda za godinu, dvije bude x5….no prije ćemo opet prema 1200 jer razina otpora je dosegnuta.
[/quote]
Šta kaže tip koji kuži razine i otpore?
Koja je slijedeća razina???

jel ima kakva nova vijest JANAF se opet aktiviro


jel ima kakva nova vijest JANAF se opet aktiviro

dugo je stgnirao dok su ostali letjeli…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

održana je sjednica nadzornog odbora pa je možda neka vijest iscurila a koju mi neznamo


jel ima kakva nova vijest JANAF se opet aktiviro

– dobar izvjesta,
– konstantan priliv sredstava,
– ugovori (BiH, Srbija),
– perspektiva za rast (cuvanje nafte, dvosmjerni protok),
– nominala 2700,
– dokap Hande,
– dobra struktura dioničara – jos uvijek nema trejdera,
– 2/3 naftnih rezervi još uvijek čuvamo vani – to treba vratiti,
– itd.

U ova turbulentna vremena ne vidim sigurnije ulaganje.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/842-09-JNAF_odluke_NO.pdf



jel ima kakva nova vijest JANAF se opet aktiviro

– dobar izvjesta,
– konstantan priliv sredstava,
– ugovori (BiH, Srbija),
– perspektiva za rast (cuvanje nafte, dvosmjerni protok),
– nominala 2700,
– dokap Hande,
– dobra struktura dioničara – jos uvijek nema trejdera,
– 2/3 naftnih rezervi još uvijek čuvamo vani – to treba vratiti,
– itd.

U ova turbulentna vremena ne vidim sigurnije ulaganje.
[/quote]

a što to za dioničare znači da je nominala 2700? jel ti znaš što je to nominalna cijena dionice. to ti nije od koristi niti ti šteti. ljudi, morate biti malo educiraniji jer lupate izraze bez da znate što oni znače. a što se sigurnosti tiče, opet ti je bolje novce imati u čarapi nego kupiti nešto čemu cijena padne za 50-70% u tjedan dana (kao ovdje nedavno…). Ovo je vrlo volatilna dionica i prepuna je špekulanata.

...povijest se ponavlja...

a što to za dioničare znači da je nominala 2700? jel ti znaš što je to nominalna cijena dionice. to ti nije od koristi niti ti šteti. ljudi, morate biti malo educiraniji jer lupate izraze bez da znate što oni znače. a što se sigurnosti tiče, opet ti je bolje novce imati u čarapi nego kupiti nešto čemu cijena padne za 50-70% u tjedan dana (kao ovdje nedavno…). Ovo je vrlo volatilna dionica i prepuna je špekulanata.

Nemam blage veze. Što znači nominala??? Molim te pojasni meni needuciranom.

Ako ti je bolje imati novceu čarapi ti ih slobodno drži tamo. Moj djed još ima DEM iz 1945. samo nemam pojma kako će mu to pomoći u životu.

I na kraju u kojoj to dionici nema špekulanata??? Što si ti? Nisi špekulant? Burza nije špekulativno okruženje? Uđi kada budena 4000 onda će biti potvrđen UP trend i biti će manje volatilnosti – vjerojatno. [lol]

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Evo da odgovorim što je nominala:

– ako je AZ fondu bila dobra na 2500 sa 5500 komada meni je dobra na 2000
– ako je HANDA-i dobra na 3000 meni je izvrsna na 2000

I onda jos malo bacim pogled na izvješće za Q1 i kada vidim kako izgleda meni je to onda "nominala".

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!


a što to za dioničare znači da je nominala 2700? jel ti znaš što je to nominalna cijena dionice. to ti nije od koristi niti ti šteti. ljudi, morate biti malo educiraniji jer lupate izraze bez da znate što oni znače. a što se sigurnosti tiče, opet ti je bolje novce imati u čarapi nego kupiti nešto čemu cijena padne za 50-70% u tjedan dana (kao ovdje nedavno…). Ovo je vrlo volatilna dionica i prepuna je špekulanata.

Nemam blage veze. Što znači nominala??? Molim te pojasni meni needuciranom.

Ako ti je bolje imati novceu čarapi ti ih slobodno drži tamo. Moj djed još ima DEM iz 1945. samo nemam pojma kako će mu to pomoći u životu.

I na kraju u kojoj to dionici nema špekulanata??? Što si ti? Nisi špekulant? Burza nije špekulativno okruženje? Uđi kada budena 4000 onda će biti potvrđen UP trend i biti će manje volatilnosti – vjerojatno. [lol]
[/quote]

čuj, ovakvima sam već prodavao po 7000 , a sada sam se zadovoljio sa 80% prinosa u kratkom roku i prodao. nek ide i na 10000, a ja ću se priključiti kad vidim dovoljno naivnih da kupuju. naravno da sam špekulant, a ti pročitaj što znači nominala u odnosu na dionicu. ništa vezano uz vrijednost.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close