JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma dječaci, janaf je dobra, odlična firma. nema sumnje. strateški je važna i imat će ogromne dobiti, ali ne još. država je loš gospodar a ovo ne namjeravaju privatizirati još dugo vremena. štoviše, imat će preko 85% dionica što je dobro i loše. mogu oni sakupiti 95% i sve to fino prodati. taj kupac odmah kreće na rušenje cijene i u sqeez-out. i što ćete tad? rizik je ovdje jako velik ,ali i mogućnosti zarade. no, načekat ćete se, a ne znam jeste li sposobni biti dugoročni dioničari. iskreno sumnjam, takve poput vas uvijek svrbe prsti. vama je trgovina u krvi. niste kao ja koji čeka i čeka i čeka…

...povijest se ponavlja...


svako zna svoje i ima pravo kupiti ili prodati to je ok vrijeme ce pokazati tko je bio u pravu i tko god bio mislim da ovaj drugi nema od tog nista dobio ili izgubio,to je problem pojedinca,svi imaju hvala bogu glavu,svako kako mu volja,nebi niti valjalo da smo svi isti…stoga puno pozdrava i srece svima u daljnjoj trgovini…i definitivno stoji ovo nije dionica za daytradere…

kao sto rekoh dionica nije za daytradere,ovaj dio portfelja mi je fixan njega ne diram i to je sve poslije kvartalnih izvijesca budemo vidjeli u koje dionice ce se ulaziti..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

danas dosad prošlo samo 10 dionica…….tolko o rastu……

…pa društvo što kažete na šeikovu posjetu, ipak neće biti Ploče već Krk…kak će to biti za Janaf…???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…pa društvo što kažete na šeikovu posjetu, ipak neće biti Ploče već Krk…kak će to biti za Janaf…???

ja sam danas tu informaciju prenio na forum ali nitko nije komentirao možda za Janaf ništa ne znaći

Koliko ja znam njega to nebu dirnulo..

Pozdrav svim JANAF-ašima

Poruka ne prodaj zlatnu koku koja nosi zlatna jaja…

[lol] [lol] [lol]

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/polancec-hrvatska-ima-interes-i-za-druzbu-adriu-i-za-juzni-tok,43587.html

nek se nađe…

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?

Janafov (ZSE:JNAF-R-A) naftovod bit će reverzibilan od granice s Mađarskom do Omišlja u oba smjera, i to do početka 2010. godine i tada ćemo biti spremni za prometovanje naftom u oba smjera", dodao je.

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

kupnja opet jača 1323 a prodaja 854 pitanje kojim će smjerom

ode u krivom smjeru negativna blokada

hoće li biti opet po 1200…. [wink]

Kune nisu problem, kuna nema

sada vidite šta je sa ovom dionicom, sada opet dole, odjeanput svi ti koji su je kupovali radi dokapa, ne mogu ni 10 komada uzet da je ne blokiraju u minus normalno. i onda opet na razini oko 1200 lagano skupljaj 🙂

Neke agenecije bi se sa tim trebale pozabavit.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close