JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hvala na ocjenama, vjerovatno grijesim

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Izvrsni postovi zg, ovako nesto sam ja poslao na pm dodjohu!!! Tu se veliki igraju sa ovcama, ali nije da se neda zaradit!!!
Jos nesto, nece dobiti 800ml u cashu!!! Jerbo drzava nema para, bit ce tu svega i zgrada i zemljista i pokoji spremnik nafte… [wink]

gomila se kupnja na janafu kupnja 1427 a prodaja 932 nešto se kuha

Ja mislim da je 800 miljona jako puno love to je skoro miljarda.
Lova će prvenstveno biti uložena

Da citiram:Dobivena sredstva bit će prvenstveno usmjerena na izgradnju novih skladišnih kapaciteta jer sadašnjim Janaf ne može zadovoljiti potražnju.

U prevodu JANAF će se proširiti jako kapacitet će mu porasti, a sa time i njegova zarada naravno

također shodno tome i vrijednost dionice ova firma če mlatit lovu svakim danom sve više a več im iovako ide super

Ako obratimo pažnju na ove riječi : Janaf ne može zadovoljiti potražnju. iz prošle rečenice

Jasno nam je da JANAF bi mogao zarađivati i više kad bi imao kapaciteta zašto i

služi 800 milja koje će ubaciti u podizanje kapaciteta.

Meni ovo zvuči predobro a ko misli suprotno njegova stvar..

Također bih napomenuo da je JANAF otporan na krizu što je samo još jedan plus na ocjenu 5

Znači moja ocjena 5+

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

zlatne ribice [bye]

I'LL BE BACK


zlatne ribice [bye]

moja fora [bye]

kaj se furiš odma? [tongue]

pa kaj nisu? [smiley]

I'LL BE BACK

džentelmenu a kaj sam ja reko nekaj lose o firmi??!?

Ja sam samo pokusao natuknut da u 2 % slobodnih dionica ne bu bas tako lako uso neki fond i da ona samo ovisi kada je neko napumpa i proda. Sada ako uhvatis val uhvatis ako ne ne

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

ako se bude islo na istiskivanje,ako na to aludiras,nece im biti problem odvojiti koju kunu vise,nemoze ti je nitko oteti a plattit bi je morao bar po nominali …slobodno me ispravite kolega zg

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



dobro su iskusni kolege predvidjeli tok događanja….šišanje u nekoliko faza…

HM ajmo ovako kada bi sada imao 5 mil kuna isao bi na igru sa Janafom bas zato sto je Free float smjesan i sa 5 milja napravis sa dionicom cuda, a vrlo je lako prodat pricu jer se radi o energentu i sigurnim prinosima. realno sta ce njoj tolke pare na racunu. kao da ce ih odmah potrosit.
Oni ni sami neznaju da postoji trosak kapitala koji stoji a bas sada da bu ju svu sumu dali odmah u projekt sumnjam. Znaci ili je nesto tu muljaza ili su stvarno idioti. Razlike kao malog dionicar za mene nema.
Ovo sto se radi u drugom navratu na Janafu je cisti Pump and Dump od nekolicine frajera koji znaju sta rade i kako sisat ovce

[/quote]
—svakako, mislim na one koji se zalete kada raste cijena, a kada počne padati bežanija i daj što daš….

Kune nisu problem, kuna nema

KUPNJE 1.204 PRODAJE 707

ask vrlo šuplji….. [rolleyes]

1.850,00 16
1.885,00 8
1.887,90 7
1.899,99 5
1.908,00 10
1.950,00 5
1.969,90 6
1.980,00 8
2.039,00 7
2.040,00 10

sad je kupnja 1262 a prodaja 714

New Report

Close