JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ooooo, ide JNAF prema 1200 brže od prognoza, trenutno je na -19,94 % !!!
gdje su oni stručnjaci od jučer koji su se hvalili "odličnom" kupnjom na 2000 kn i skorom zaradom na 2700 kn??? [bye] [bye] [bye]

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL



jel’ to znači da bi cijena na burzi mogla do 2700 ? [rolleyes]

ako se umijesa netko drugi i ponudi vecu cijenu mogla bi ici i vise od toga,ali to ne znaci da u medjuvremenu nece biti i padanja,iako sumnjam..ovisi kad bi isao dokap,ja sam usao i nemam namjeru izlaziti do dokapitalizacije…ako padne dokupiti cu jos..ovo je samo moje misljenje koje i nemora biti tocno, a nikako nagovor na kupnju ili prodaju….
[/quote]
kolega moj post od 17.04 rekao sam da postoji mogucnost pada u medjuvremenu ali da cekam dokap…
kolega zg rekao sam da ce janaf imati pozitivan 1Q za razliku od vecine tvrtki koje kotiraju na zse a onda cemo vidjeti gdje ce ulagaci usmjeriti kapital..
kolega fiuman ja osobno dokupljujem danas…ovo ponavljam je moje misljenje i nikakav nagovor na bilo sto…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


ooooo, ide JNAF prema 1200 brže od prognoza, trenutno je na -19,94 % !!!
gdje su oni stručnjaci od jučer koji su se hvalili "odličnom" kupnjom na 2000 kn i skorom zaradom na 2700 kn??? [bye] [bye] [bye]

po drugi put ste u pravu kolega, svaka čast!

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati

još uvijek kupnja jača od prodaje

na kupnji se traži 1400 komada a prodaja 990 komad…….

koelga dodjoh molim Vas da mi pojasnite sta bi se trebalo dogoditi da Janaf ne posluje pozitivno po vasem misljenju i da li je ikad poslova pozitivno

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


koelga dodjoh molim Vas da mi pojasnite sta bi se trebalo dogoditi da Janaf ne posluje pozitivno po vasem misljenju i da li je ikad poslova pozitivno

kolega zg nikad niti u jednom trenutku nisam rekao da janaf nace poslovati pozitivno nego upravo obrnuto…zato sam i rekao kao sto ponavljam milioniti put ocekujem pozitivan 1Q tj ocekujem pozitivno poslovanje janafa…nadjite mi post u kojem tvrdim da ocekujem da ce janaf poslovati negativno…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

A ovako mozemo do sudnjeg dana.

To Vam je bilo više pitanje jer me zanimalo da mi objasnite cemu toliko se divit izvjestaju koje bi samo vrhunesk budale (ne kazem da ih tamo nema) mogle napravit, tj ja ne vidim nacina kako poslovati negativno u JANAFU – sem ako ljudi to stvarno ne zele.

Razumije te sada? e da i imamo drugo pitanje a to je da li Vi znate kada i zašto tvrtka krece u eksterni oblik financiranja (u ovom slucaju dokapitalizacija) i kako na to gleda struka koja se bavi takvim stvarima?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


A ovako mozemo do sudnjeg dana.

To Vam je bilo više pitanje jer me zanimalo da mi objasnite cemu toliko se divit izvjestaju koje bi samo vrhunesk budale (ne kazem da ih tamo nema) mogle napravit, tj ja ne vidim nacina kako poslovati negativno u JANAFU – sem ako ljudi to stvarno ne zele.

Razumije te sada? e da i imamo drugo pitanje a to je da li Vi znate kada i zašto tvrtka krece u eksterni oblik financiranja (u ovom slucaju dokapitalizacija) i kako na to gleda struka koja se bavi takvim stvarima?


koliko mi je poznato novac od dokapa bi isao u razvoj,ako grijesim ocekujem ispravak…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

dobro su iskusni kolege predvidjeli tok događanja….šišanje u nekoliko faza…

Kune nisu problem, kuna nema

hmhm kolega sve mi je jasno, nisam mislio di ce ic pare mislio sam zakaj to rade.
Ali dobro, vjerovatno niste iz podrucja. Inace dokape rade firme kada se nemogu nikako drugacije zaduzit ili dobit kredit a za to onda mora postojat opravdan razlog vjeruj te mi. JANAF ga ima i previse i vjerovatno nitko zdrave pameti im nebi dao par-sto miliona, a pazite sad imaju poslovanje gdje i u teoriji tesko poslovat sa gubitkom.
E sada da ne govorim o vlasnickoj struturi kojoj ne pada na pamet da bi bilo dobro da dionica ide gore

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


dobro su iskusni kolege predvidjeli tok događanja….šišanje u nekoliko faza…

HM ajmo ovako kada bi sada imao 5 mil kuna isao bi na igru sa Janafom bas zato sto je Free float smjesan i sa 5 milja napravis sa dionicom cuda, a vrlo je lako prodat pricu jer se radi o energentu i sigurnim prinosima. realno sta ce njoj tolke pare na racunu. kao da ce ih odmah potrosit.
Oni ni sami neznaju da postoji trosak kapitala koji stoji a bas sada da bu ju svu sumu dali odmah u projekt sumnjam. Znaci ili je nesto tu muljaza ili su stvarno idioti. Razlike kao malog dionicar za mene nema.
Ovo sto se radi u drugom navratu na Janafu je cisti Pump and Dump od nekolicine frajera koji znaju sta rade i kako sisat ovce

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

e da i zivo me zanima ovaj nalog na 180 komada. Ja bi vec tu poceo skupljat i tako sve do 1100, a onda cim dode rus u Zagreb pa makar kupit cokoladu krenut sa pricom.

Al ako se makne… onda im je dosta dva puta 🙂

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close