JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i uskoro smo na toj cijeni……… [wink]


i uskoro smo na toj cijeni……… [wink]

ne kažem da nećete, ali što ti vrijedi ta cijena ako ne prodaš. a svi koji biste htjeli prodati to nećete uspjeti jer, naravno, kupci nisu kreteni i maloumnici nego pametni ljudi. čekat će vas na puno puno nižim razinama. i tako još par puta dok ne shvatite da ništa ne dobivate tim dokapom. janaf ima potencijala i dobra je firma, ali kriza je i tu nema kriterija. pa jedan jadrankamen se trži na 0,2 booka i ispada da cijela firma vrijedi 2,3 milijuna eura. to je dakako nerealno jer kuće koštaju po 2 milje eura a ne pola otoka brača, no tržište je tako odlučilo . a ako budeš dugo držao, ali jako dugo, sigurno ćeš zaraditi. samo, imate li vi strpljenja. mislim da nemate.

...povijest se ponavlja...



i uskoro smo na toj cijeni……… [wink]

ne kažem da nećete, ali što ti vrijedi ta cijena ako ne prodaš. a svi koji biste htjeli prodati to nećete uspjeti jer, naravno, kupci nisu kreteni i maloumnici nego pametni ljudi. čekat će vas na puno puno nižim razinama. i tako još par puta dok ne shvatite da ništa ne dobivate tim dokapom. janaf ima potencijala i dobra je firma, ali kriza je i tu nema kriterija. pa jedan jadrankamen se trži na 0,2 booka i ispada da cijela firma vrijedi 2,3 milijuna eura. to je dakako nerealno jer kuće koštaju po 2 milje eura a ne pola otoka brača, no tržište je tako odlučilo . a ako budeš dugo držao, ali jako dugo, sigurno ćeš zaraditi. samo, imate li vi strpljenja. mislim da nemate.
[/quote]
a kolega sta mislis da strateski pokupi sve do 2700 tako si osigura veci paket…iskreno delboy ocekivao sam vise od tebe,ili nisi dugo na TK ili zanemarujes neke stvari…cijena ce doci na 2700 a vjerojatno i prijeci,ako moram objasnjavati ono sto je opce poznato onda hebiga…bez uvrede pred nema je i vidjet cemo,ako se to ne dogodi slobodno me prozovi…..lijep pozdrav

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

dulje sam na TK od 99% forumaša, to je sigurno. a sigurno je i to da se nikada ne dogodi ono što svi ili većina očekuju nego suprotno. to mi govori iskustvo. cijena će doći možda i preko 2700 ali je pitanje za koliko godina, a ako dođe sada, neće tu dugo ostati jer nema nikakvog uporišta za takvu cijenu.

...povijest se ponavlja...


dulje sam na TK od 99% forumaša, to je sigurno. a sigurno je i to da se nikada ne dogodi ono što svi ili većina očekuju nego suprotno. to mi govori iskustvo. cijena će doći možda i preko 2700 ali je pitanje za koliko godina, a ako dođe sada, neće tu dugo ostati jer nema nikakvog uporišta za takvu cijenu.

kolega to smo znaci rijesili…sad mi recite gdje je uporiste vasoj tezi da rusi nece uci,ili da nece dati ponudu,ovo je koliko mi je poznato otvoreno trziste kapitala i nikomu se nemoze zabraniti ulaz,velite ameri nebi dali, to je ok..ali ako rusi daju ponudu vecu od 2700 taj netko komu to ne odgovara ce morati dati vecu da ih izbaci iz igre,jer neznam bas da im se tek tako moze zabraniti kupnja…slobodno me ispravite ako grijesim

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

a kolega sta mislis da strateski pokupi sve do 2700 tako si osigura veci paket…iskreno delboy ocekivao sam vise od tebe,ili nisi dugo na TK ili zanemarujes neke stvari…cijena ce doci na 2700 a vjerojatno i prijeci,ako moram objasnjavati ono sto je opce poznato onda hebiga…bez uvrede pred nema je i vidjet cemo,ako se to ne dogodi slobodno me prozovi…..lijep pozdrav

Daj molim te meni objasni opce poznato, jer mi ocito nije jasno! Daj si malo truda pa napisi onako poveci post i objasni zasto ce janf i do kada na 2700, zasto na 2700 a ne na 3000 ili 5000. Molim te pri tom uzmi u obzir
– drzava dokapitaliriza janaf HANDA (novac)+ MORH (sumljive nekretnine)
– sta znaci za tebe kao dinicara 25% novih povlastenih dionica
– velika manipulacij na dionici radi malog ff

Mesić će oživjeti projekt Družbe Adrije

Budem li na Energetskom summitu u Sofiji krajem tjedna razgovarao s premijerom Putinom tema će sigurno biti Družba Adria i oživljavanje privrednih odnosa između Hrvatske i Rusije koji su u zadnje vrijeme zamrli – najavio je predsjednik Mesić za Hrvatski radio.
Vratio bi rad nedjeljom
Istina, bio sam svojedobno napadan zbog Družbe Adrije i projekt je obustavljen, ali mislim da su pouke izvučene i da je energetska situacija pokazala što nam trebaju biti prioriteti. Razgovarao sam s premijerom Sanaderom oko Družbe Adrije i usuglasili smo se da treba nastaviti pregovore s Rusijom – rekao je Mesić.

Joj deca, kaj da vam velim.
Čim ja kupim janaf odma se Družba Adria digne iz mrtvih
Super,super

Vaš link

ocito brankica da znate pogoditi trenutak…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


kolega to smo znaci rijesili…sad mi recite gdje je uporiste vasoj tezi da rusi nece uci,ili da nece dati ponudu,ovo je koliko mi je poznato otvoreno trziste kapitala i nikomu se nemoze zabraniti ulaz,velite ameri nebi dali, to je ok..ali ako rusi daju ponudu vecu od 2700 taj netko komu to ne odgovara ce morati dati vecu da ih izbaci iz igre,jer neznam bas da im se tek tako moze zabraniti kupnja…slobodno me ispravite ako grijesim

ma o čemu ti trabunjaš?!?!? kakvi rusi, kakvi ameri?!?!? oni će dati ponudu i ući u jNAF???? pa jesi ti pogledao top 10???? država sama drži 78% + još 16% preko INE!
sad će država napraviti dokap i steći još 25% povl.udjela JNAFu!
kako itko može ovamo ući a da država ne proda svoj udio??? JNAF je od strateškog značaja za državu! nema rusa, nema družbe adrije, dajte više shvatite i prestanite lagati ljude jer ste naivne navukli da danas kupuju po 2100 kn, a za par dana bit će na -30% !!! sram vas treba biti, iako su ljudi sami krivi što puštaju da ih šišate kao ovce [bye]

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL



kolega to smo znaci rijesili…sad mi recite gdje je uporiste vasoj tezi da rusi nece uci,ili da nece dati ponudu,ovo je koliko mi je poznato otvoreno trziste kapitala i nikomu se nemoze zabraniti ulaz,velite ameri nebi dali, to je ok..ali ako rusi daju ponudu vecu od 2700 taj netko komu to ne odgovara ce morati dati vecu da ih izbaci iz igre,jer neznam bas da im se tek tako moze zabraniti kupnja…slobodno me ispravite ako grijesim

ma o čemu ti trabunjaš?!?!? kakvi rusi, kakvi ameri?!?!? oni će dati ponudu i ući u jNAF???? pa jesi ti pogledao top 10???? država sama drži 78% + još 16% preko INE!
sad će država napraviti dokap i steći još 25% povl.udjela JNAFu!
kako itko može ovamo ući a da država ne proda svoj udio??? JNAF je od strateškog značaja za državu! nema rusa, nema družbe adrije, dajte više shvatite i prestanite lagati ljude jer ste naivne navukli da danas kupuju po 2100 kn, a za par dana bit će na -30% !!! sram vas treba biti, iako su ljudi sami krivi što puštaju da ih šišate kao ovce [bye]
[/quote]
kolega vidjet cemo,nema potrebe za nervozom,inace ja nikad ne komentiram dionicu koja me ne zanima,pa pretpostavljam da ova vas zanima…ja mislim da nije bas tako,slazem se da drzava kontrolira i da ce nastojati da tako i ostane, jer je ovo od strateske vaznosti lijepe nase i vjerujem da nece dozvoliti da netko drugi udje…medjutim nevjerujem da ce dokap ici ispod ruke,tj da ce biti handa i gotova stvar,vjerujem da ce biti handa ali dali po 2700 ili ce se s handa s nekim natjecati,to cemo tek vidjeti….

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

sto se šišanja tice,ja da nevjerujem u ovo sta pisem,danas bi izasao na 2100-2200,to sto sam i dalje tu, govori da vjerujem u ovo sto pisem,iznosim svoje misljenje i ponavljam ovo je moje misljenje koje nemora biti tocno i nije nagovor na kupnju ili prodaju…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


sto se šišanja tice,ja da nevjerujem u ovo sta pisem,danas bi izasao na 2100-2200,to sto sam i dalje tu, govori da vjerujem u ovo sto pisem,iznosim svoje misljenje i ponavljam ovo je moje misljenje koje nemora biti tocno i nije nagovor na kupnju ili prodaju…

genijalna ti je ta ulagačka logika [lol]
da si danas prodao po 2100-2200, mogao si kasnije isti dan kupiti opet po 1800, ili čista zarada po dionici velikih 300-400 kn! na 50 komada to ti je 15.000-20.000 dionica zarade, uz zadržavanje istog broja dionica!
kad i ako se cijena opet vrati na 1200 kn (gdje ja čekam) nerealizirana zarada (gubitak) bit će ti drastično veći, oko 1000 kn po dionici, a na 50 komada to je bačeno u vjetar oko 50.000 kuna [bye]

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

New Report

Close