JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



U svemu postoje koraci, ovo je prvi korak.
Zna li netko koji je drugi korak ?
Možda netko naslućuje ?

drugi korak je trenutnih 1900 kn, treći korak bit će… ma što da pišem, svjesni ste i sami kamo ovo vodi [bye]
[/quote]

…da, tak i ja na nekim dionicama radim…samo ne igram se s bacanjem u blokadu…to bi zabranjeno…pa onda kupujem od likova koji se krenu iskrcavat…trejdra po zanatu kao i ja…koji se plaše, misle da ide niže ili…ma znate kaj pričam…a opet možde sam u krivu…al nema veza…bum i ja na jednoj dugoročni[rolleyes]…ili…pa uvijek je moš prodat s gubitkom i move on…ne treba se vezati uz papiriće…



U svemu postoje koraci, ovo je prvi korak.
Zna li netko koji je drugi korak ?
Možda netko naslućuje ?

drugi korak je trenutnih 1900 kn, treći korak bit će… ma što da pišem, svjesni ste i sami kamo ovo vodi [bye]
[/quote]
Ajde udari po kupnji ja sam prvi i skriven sam,i drugi sam i taj je skriven!Dovedi nas do tvoje cijene!

Uhljebe na ulicu!!!!!




U svemu postoje koraci, ovo je prvi korak.
Zna li netko koji je drugi korak ?
Možda netko naslućuje ?

drugi korak je trenutnih 1900 kn, treći korak bit će… ma što da pišem, svjesni ste i sami kamo ovo vodi [bye]
[/quote]
Ajde udari po kupnji ja sam prvi i skriven sam,i drugi sam i taj je skriven!Dovedi nas do tvoje cijene!
[/quote]

…pa kaj ti je…ne bi on to radio…[pray] [pray] [pray] [angry] [angry] [angry] [cry] [cry] [cry] [lol]

Ja sam skoro jučer kupio 20 komada na 2300-2400, ali sam pročitao savjete iskusnijih na ovom forumu (hvala im ) i odusto, a da sam kupio spušio bi 10.000 kn u jedan dan. Vidim da oni koji su se jučer nasanjkali kupuju i dalje (valda da smanje prosjek) ali što više razmišljam čini mi se da im je to loš potez jer ova vijest je digla dionicu i to je sad gotovo, sad će opet biti polagano klizanje prema 1000 KN

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Smiješno šta se sve ne može pročitati. Zahvalnica, savjeta ( uglavnom ne kupovati )……..
Pogledajte dokap INGRE!
I može li se INGRA mjeriti s JANAF-om.

Uspoređujući s dokapitalizacijom Ingre, JANAF bi se trebao tržiti po minimalno 2.400,00 kuna!


Ja sam skoro jučer kupio 20 komada na 2300-2400, ali sam pročitao savjete iskusnijih na ovom forumu (hvala im ) i odusto, a da sam kupio spušio bi 10.000 kn u jedan dan. Vidim da oni koji su se jučer nasanjkali kupuju i dalje (valda da smanje prosjek) ali što više razmišljam čini mi se da im je to loš potez jer ova vijest je digla dionicu i to je sad gotovo, sad će opet biti polagano klizanje prema 1000 KN

…hvala na komentaru…aha…a komentar ti je isto napisao neki iskusniji na forumu ili su to doslovno tvoje riječi… [undecid]

zar sve u pretprodaji nije jeftinije nego na dan emitiranja? stoga danas je još bila pretprodaja i vjerojatno će biti u ponedjeljak, a onda juriš kroz vrata kada poljubi 3 tk. spred je veliki između kupnje i prodaje, ali u ovom slučaju najjeftinije je skidati s aska jer više neće biti ove cijene kro 7-10 dana

Vidi obima i vidi bida danas! Jel ovo neka zahebancija? [wink]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


[

ne treba se vezati uz papiriće…
[/quote]

dat ću ti ja papiriće Rizle pa si zarolaj jednoga..to ti je zdravije od tableta [wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Šteta što me nepoklopi danas,toliko izmjena i ništa,hvala brokeru na strpljivosti [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Kad jedna vrijednosnica neočekivano u kratkom roku, ponekad u samo jednome danu, značajno poskupi tada imamo ili posebnu situaciju ili u javnost pristiglu informaciju koja je dulje ili kraće vremena čuvana od šireg kruga investitora. Posebna situacija se događa preko noći i za nju veoma često još do jučer nitko nije znao ili je, što je rjeđe, znalo samo par osoba koje su pogodovale stvaranju te situaciju. U slučaju JANAFA nećemo govoriti o posebnoj situaciji, jer je nije bilo. Ovdje smo od strane Uprave društva imali stvaranje plana i programa kako isfinancirati gradnju spremnika. Moramo priznati, da je za taj posao trebalo više nego par dana. Znači za dokapitalizaciju od 800 milijuna kuna i za cijenu od preko 3 tisuće kuna po dionici u dokapitalizaciji dulje vremena znalo je više osoba. Stoga nas ne treba čuditi što je samo od 01.10.2008., ne računajući 05. i 06. veljače 2009. prošlo ukupno 8.617 dionica JNAF-R-A po cijeni od 1.110 do 2.600 s prosječnom cijenom preko 2.000 kuna. Znalo se, pa se i kupovalo.
05.02. i 06.02. 2009. protrgovano je ukupno samo 792 dionice. To neki nazivaju početkom i krajem iskrcavanja onih što su kupovali jeftino. Je l stvarno i dalje mislite da je tu kraj priče ?
Onaj tko je 01.10.2008. kupio 4.245 dionica JNAF-R-A po prosječnoj cijeni od 2404,23 znao je što kupuje. Takva količina se ne kupuje niti napamet niti slučajno, niti se sada, nakon četiri mjeseca, prodaje po približno istoj cijeni po kojoj se kupovalo. [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

New Report

Close