JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Eto, kao i obično tržište ima zadnju riječ, umjesto trkeljanja dokonih neznalica.

Kao što je rekla kolegica Sarah-Key, isplati se imati stotinjak komada Janafa u portfelju.

…ti si moj novi idol…da sam slušao tebe a ne gubija…sad bih imao barem 50% više…ovak [bye]

gledam očima i ne mogu vjerovati da je na ovakvu vijest JANAF skočio gore +80% ??? joj što će uskoro biti plaća kupaca kojima su majstori prodali spiku, u par dana upisat ćete minuse od -50% !!

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

na samo jednu malu vijest će sve skakati kao janaf danas ,jer previše je loših bilo unazad godinu dana

Dajte molim vas pojasnite meni neukome

Hell is Empty and all the Devils are Here


Valja ovu dionicu imati u portfelju barem sto komada, a nećete požaliti niti ako budete imali i više. [smiley]

Javno zahvaljujem Zimziju što me nagovorio da pokupujem JNAF na cijenama 1100-1300
žao mi je što ga nemam više od 100 kom [thumbsup]

a šta je onda sa onima koji vec imaju dionice JANAF-a i to dugo..?
mislim uvezi ove dokap…


Dajte molim vas pojasnite meni neukome

bravo,čestitam,ti si jedan od rijetkih kaj priznaje!!!!!evo ti 100tka!!!!

Meni se čini da ovi što skladište naftu na tankerima plaćaju oko 1US$ po barelu mjesečno!
S 2 milijuna m3 skladišnog prostora ili oko 13 milijuna barela JANAF je car careva!


Meni se čini da ovi što skladište naftu na tankerima plaćaju oko 1US$ po barelu mjesečno!
S 2 milijuna m3 skladišnog prostora ili oko 13 milijuna barela JANAF je car careva!

Radi usporedbe Cushing koji je delivery point za futurese ulja na NYMEX ima kapacitet oko 35 milijuna barela!


ok, svi se slažemo da janaf vrijedi puno više od sadašnjih cijena. ali, ova dokapitalizacija je sumnjiva. ove cijene su takve kakve jesu zbog krize koja će potrajati do tko zna kada. ovakvi skokovi i onda postavljanje 2 naloga na kupnji po 1530 i po 1400 kuna je uvijek znak koji nalaže velik oprez. ljestvica se pomiče prema gore i netko, čim se nakupi dovoljno naloga na kupnji, istresa sve što ima bjesomučno naivnim kupcima. naravno, mogući su razni scenariji, ali ovo na kraju zaista je bilo nepotrebno. slažem se, jednom će se sve to čistiti na svim dionicama, ali malo je bolestan ovakav rast i onda poslije pogledati koliko je komada prošlo. be careful guys…dugoročno nema zime, a kratkoročno – e , to morate pitati markova i co.

Velika je nelikvidnost.
Ljudima trebaju novci, istresanje je normalno.
JANAF vrijedi barem cijenu po kojoj se dokapitalizira.

Čestitam svim imateljima. I sam sam se motao na bidu par dana prošli i pretprošli tjedan, ali sam na moju žalost, bio preškrt. Fundamenti na stranu, nisam se motao zbog možebitnog dokapa nego zbog brutalno dobre KTA koju je imao JNAF na cijenama ispod 1200 i zbog činjenice da na tim razinama nema profit sellera od uvrštenja ako se ne varam. Ovo mi je još jedna potvrda da treba imati vjeru isključivo u vlastitu prosudbu i ne biti škrtica. Svaka čast kupcima na razinama ispod 1200, 1300! [thumbsup]

I'LL BE BACK

slažem se sa guvernerom, osim zadnje rečenice. svaka čast prodavačima, naročito onima danas i sutra.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close