JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
JNAF
860,00
860
1
850,00
870,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Već davno si mogao naći SUO na stranicama MZOPU-a.


super,
transparentno do boli…
"Vrijednost dionica u novom izdanju bit će 3070 kuna, što je vrijednost dionica izračunata prema knjigovodstvenoj vrijednosti Janafa."

e svasta se moze u Rvackoj
[bye]


Pa vidio si nacitanog predsjednika uprave Jadranske Banke

Odluka je nistava, dipl ek. itd…

Od ove drzave me vise nista nece iznenaditi…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

budem kupio jednu dionicu janafa i iz fore cu im zalijepiti tuzbu, tek toliko da mi odvjetnik ima sto raditi,
jdba su odbacili zalbu, a oni koji su u pravu znaku koja je razlika izmedju odbiti i odbaciti…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


budem kupio jednu dionicu janafa i iz fore cu im zalijepiti tuzbu,

zašto ćeš ih tužit? želiš i ti dokapitalizirat po 3070kn? [smiley]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

muci me sto je povlastena…
vjeruj mi vidio sam povlastene kojima se garantira 17% dividende, odnosno MAX(17%,X)

takve bi i ja placao 3000….

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


vjeruj mi vidio sam povlastene kojima se garantira 17% dividende,

17% od čega?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

3000 * 17%
odnosno nominala * 17%

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

A mi koji imamo redovne – bude koja gratis nama [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Sa ZSE

Jadranski naftovod d.d. – dokapitalizacija

Društvo Jadranski naftovod d.d. dostavilo je obavijest da je Uprava Društva, na svojoj današnjoj sjednici, donijela odluku o pokretanju postupka dokapitalizacije JANAF-a d.d. u iznosu do 800 mil. kuna, odnosno na emisiju dodatnih novih dionica po knjigovodstvenoj vrijednosti dionice na dan 31. prosinca 2008. godine od 3.021,00 kunu za dionicu.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=23961

Da podsjetim da je na ovoj cijeni MkCap oko milijardu kuna

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Kakva čudesa, mili regulatoru

Hell is Empty and all the Devils are Here

O kakvom regulatoru ti pričaš onaj Smrdol ono je tebi regulator, pih.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Dajte mi recite o čemu vi pričate. Mješate kruške i jabuke. Nije isto dokapitalizirati privatnom ponudom JDBA po 2.000 kuna dok je cijena na burzi preko 15.000 kuna i JNAF po 3.000 kuna dok je cijena na burzi 1.200 kuna. I još dobivaju povlaštene koje nemaju prava glasa na skupštini. Možemo svi skupa koji imamo dionice JNAF-a biti sretni. A s obzirom da je država večinski vlasnik, ako i bude dividende za povlaštene, biti će i za redovne. Državi ipak treba najviše novaca.

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

New Report

Close