JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sanader ipak vraća projekt "Družba Adria"!
jutarnji list, str.6

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

ja sam na kupnji od 7kom, postavio sam se nisko jel sve pada a janaf se drzi, a nevjerujem u takvu situaciju da ce se odrzati

ne mari za male stvari i ostat ce male

mislim da previše dobrih vijesti dolazi ….tko je mislio izaći već je prodao…

ZSE: očekuje se mirna trgovina
Moguć fokus na dionicu Janafa

Na Zagrebačkoj burzi danas većina analitičara očekuje mirno trgovanje s obzirom da nema značajnijih vijesti iz poslovnog sektora.Moguć je fokus i na dionici Janafa vezano za najave ponovno aktiviranja projekta Družbe Adrie, pokazuje anketa. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Neka se pokrene Janaf….

http://www.poslovni.hr/81750.aspx

www.savezbezimena.com

Ovo je zaista ineresantan dio:

"Uključivanjem u projekt realizacije Pan European Pipelinea, Janaf je kao jedan od osnivača kompanije u fokusu javnosti zbog najave da će mu vjerojatno pripasti najveći dionički udio nove kompanije u osnivanju za PEOP,

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Gotovo nevjerojatno kako nitko od jacin investitora nije reagirao na ovako dobre vijesti po pitanju Janafa.
Likvidnost je nikakva, a cijena ne mrda s mrtve tocke ili tek tu i tamo poprati ostatak trzista rastom ili padom.
Eh da mi bar sada cache-a da skinem onih 10 kom s aska … [cool]

Jadranski naftovod: Uprava predlaže raspoređivanje ostatka dobiti u prenesenu dobit

Jadranski naftovod održat će 23. srpnja Glavnu skupštinu dioničara na kojoj će Uprava i Nadzorni odbor, među ostalim, predložiti raspored dobiti iz prošle godine u prenesenu dobit.

Kako se navodi u pozivu za Skupštinu objavljenom u Narodnim novinama, Uprava i Nadzorni odbor predlažu da se ostatak dobiti za raspodjelu u iznosu od 18,72 milijun kuna rasporedi u prenesenu dobit. Za Skupštinu je također predviđena izmjena Statuta vezana za djelatnost društva.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Samo 44 komada na kupnji i onda provalija. 🙁

Ne mogu vjerovati kako je mali interes po ovim cijenama.

JNAF-R-A
3.100,00

-8,99

Dobro da nisu potpisali i pristup projektu Druzba Adria jer bi tada vec bili ispod 2000kn kako je krenulo. Sto bolje vijesti, to cijena ide vise dolje.
Katastrofa. [bye]

http://www.vecernji.hr/home/manager/3129366/index.do;jsessionid=475A6285F45F3A0AFDB0AF0122FED810.1


http://www.vecernji.hr/home/manager/3129366/index.do;jsessionid=475A6285F45F3A0AFDB0AF0122FED810.1

Bit će zanimljivo na JNAF-r-a ovih dana. Kad se malo pogleda na ovim razinama je na knjigovodstvenoj vrijednosti, a ima toliki potencijal rasta…Opet se aktualiziraju informacije koje su ga svojedobno podigle na 9400…

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?

New Report

Close