Ježić obećao u roku od 30 dana državi uplatiti 5 milijuna eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Ježić obećao u roku od 30 dana državi uplatiti 5 milijuna eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

…takvo vraćanje uopće nema uporišta u Zakonu…ta sredstva bi trebala biti blokirana na računu dok se cjelokupna stvar ne riješi…

…ali Turudiću valjda fali za plaće sucima,a i znamo da nam je Ministarstvo pravosuđa pred bankrotom,pa će 5 miliona eurića dobro doći,makar i od kriminala…

…a možda što ostane i za jedan službeni auto…[emo_namigusa]

Cijelo suđenje je farsa…

A ovaj razgovor presmiješan:

“Dje su pare”
“Na racunu firme”
“Ko je vlasnik firme”
“Ja”
“Haj uplati u proračun”

Sudac Dredd (Turudić)


…takvo vraćanje uopće nema uporišta u Zakonu…ta sredstva bi trebala biti blokirana na računu dok se cjelokupna stvar ne riješi…

…ali Turudiću valjda fali za plaće sucima,a i znamo da nam je Ministarstvo pravosuđa pred bankrotom,pa će 5 miliona eurića dobro doći,makar i od kriminala…

…a možda što ostane i za jedan službeni auto…[emo_namigusa]

naravno, tek kad Sud donese presudu kojom sanadera proglasava krivim, oduzet ce imovinsku korist ostvarenu kaznenim djelom

ni lipa još nije sjela, 4 godine prošle.


ni lipa još nije sjela, 4 godine prošle.

Bitno da je Ivo bio osuđen i pritvoren …….. koga briga za tih pišljivi 5 mil €
Sad su se uhvatili Tomislava …. ovaj put politički

***a nije da nema lovu, stranica 3 186 tajnih računa u Austriji[/url]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Ovo je genijalno, Sanadar primio mito i zavrsio u zatvoru a lovica kod Jezica? Pa tko je onda na kraju korisnik mita ako ga je uopce bilo. Zasto taj Jezic vec 5 godina ima novac kod sebe a ne pripada mu?


Cijelo suđenje je farsa…

A ovaj razgovor presmiješan:

"Dje su pare"
"Na racunu firme"
"Ko je vlasnik firme"
"Ja"
"Haj uplati u proračun"

Sudac Dredd (Turudić)

Taj Turudić neki teški naivac. Kako ga je Ježić sjebo. Ja da sam Turudić od srama više nikad ne bi ušao u sudnicu.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!



…takvo vraćanje uopće nema uporišta u Zakonu…ta sredstva bi trebala biti blokirana na računu dok se cjelokupna stvar ne riješi…

…ali Turudiću valjda fali za plaće sucima,a i znamo da nam je Ministarstvo pravosuđa pred bankrotom,pa će 5 miliona eurića dobro doći,makar i od kriminala…

…a možda što ostane i za jedan službeni auto…[emo_namigusa]

naravno, tek kad Sud donese presudu kojom sanadera proglasava krivim, oduzet ce imovinsku korist ostvarenu kaznenim djelom
[/quote]
Gluposti…, Ježić krunski svjedok optužbe priznao da ima kod sebe novac, tzv. mito koje pripada Sanaderu, nema se što čekati kakva presuda, treba sredstva odmah vratiti (tj. u proračun uplatiti) kad već tvrdi da su kod njega pohranjena. Ovako je Ježić ispao super lik koji koristi mito dok Sanader u gajbi sjedi!

Da li je Ježić na onom famoznom spisku 186 milijunaša u RBA Austria…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close